اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912034925215837

چگونه یک لیفتراک دست دوم بخریم؟

کد: 139912034925215837

https://bit.ly/3aLyWjH

، قدس , (اخبار رسمی): اگر کار شما به لیفتراکی برای چند ساعت در روز و یا فقط چند روز نیاز دارد، به صرفه تر است اگر شما یک لیفتراک دست دوم بخرید. قبل از هرگونه تماس و یا مراجعه به شرکتی کمی درباره آن تحقیق کنید. شما باید شناسایی کنید چه مدلی را نیاز دارید. زمانی که شما لیفتراک های دست دوم را با هم مقایسه می کنید.

چگونه یک لیفتراک دست دوم بخریم؟
فروش انواع لیفتراک دست دوم

اگر نیاز شما به لیفتراک برای چند ساعت در روز و یا فقط چند روز نیاز دارد، به صرفه تر است اگر شما یک لیفتراک دست دوم بخرید. لیفتراک های نو، دستگاههای گران قیمتی می باشند. قبل از هر گونه تماس و یا مراجعه به شرکتی کمی درباره ی آن تحقیق کنید. شما باید شناسایی کنید چه مدلی را نیاز دارید. 

زمانی که شما لیفتراک های دست دوم را با هم مقایسه می کنید مهم است که یک مدل مناسب برای خود پیدا کنید. به خصوص اگر شرکت شما برای انجام امور روزانه اش به لیفتراک وابسته است.

اول : در نظر بگیرید چه نوع لیفتراکی مورد نیاز شماست. لیفتراک ها در برند، اندازه و نوع کاربرد متفاوت هستند. اگر قبلا صاحب یک لیفتراک بوده اید، مشخص کنید چه جنبه هایی برای شما مهم است و چه جنبه هایی از اهمیت کمتری برخوردار است.

الف) چه وزنی را قصد دارید با لیفتراک خود حمل کنید؟ همیشه لیفتراکی را انتخاب کنید که بیشترین بار مورد نیاز شما را حمل کند . حتی اگر به ندرت نیاز به حمل این وزن حداکثری باشد.

ب) حداکثری ارتفاعی که باید بار در آن حمل شود چقدر است؟ لیفتراک ها در بلند کردن بار، ارتفاع های متفاوتی دارند، ماکزیمم ارتفاعی که بار در آن حمل می کنید در نظر بگیرید.

ج) لیفتراک را میخواهید در فضای داخلی استفاده کنید یا فضای خارجی؟ لیفتراک ها برای فضاهای خارجی طراحی شده اند و بالابرهای برقی برای محیط های داخلی.

دوم : لیفتراک های دست دوم نمایندگان فروش و سایر فروشندگان را با هم مقایسه کنید. در مورد لیفتراک های دست دومی که با توان خرید شما متناسب است و نیاز شما را برآورده می کند تحقیق کنید.

الف) برخی از فروشنده های تجهیزات انبارداری، به فروش لیفتراک های دست دوم هم می پردازند.

ب) شرکت های اجاره دهنده ی لیفتراک نیز ممکن است لیفتراک های دست دوم داشته باشند و آنها را برای فروش به کار بگیرند.

ج) تجارت های محلی ممکن است بعد از خرید یک لیفتراک جدید، لیفتراک قدیمی خود را به فروش برسانند.

سوم : فروشندگان لیفتراک را ملاقات کنید و توانایی لیفتراک های آنان را مقایسه کنید.

الف) از فروشنده بپرسید که دستگاهش برای چه مدتی کار کرده است. اکثر ماشین آلات یک شمارنده ی زمان دارند که زمان کارکرد دستگاه را نشان می دهد. در حین خرید لیفتراک دست دوم، مدت کارکرد مهم تر از سال ساخت آن است.

ب) سوابق تعمیر و نگه داری لیفتراک را بررسی کنید. آیا لیفتراک در مدتهای معینی سرویس شده است ؟ اگر قطعه ای از آن با قطعه ای دیگر جا به جا شده است بررسی کنید.

ج) از یک اپراتور بخواهید با لیفتراک کار کند و سلامت آن را تایید کند.

د) از یک مکانیک بخواهید مشکلاتی که پیدا کرده اید را بررسی کند و هزینه ی آن را به دست آورید.

در پایان بعد از تمام این مراحل خرید خوبی را انجام دهید و آن را در شرایط مناسب استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پارت ماشین پویا پیشرو

شرکت پارت ماشین پویا پیشرو، نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش انواع لیفتراک و ماشین آلات انبارداری (جک پالت،ریچتراک،پالت تراک، استاکر برقی) ، ارائه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید