اطلاعات تماس
  • 021966*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912114938916099

نحوه شناسایی موتور ساسی اصل ایتالیا با موتور ساسی تقلبی

کد: 139912114938916099

https://bit.ly/3uG8QXe

، (اخبار رسمی): امروزه خیلی از خریداران اطلاعی از تفاوت موتور ساسی اصل با موتور ساسی تقلبی ندارند. متاسفانه در چند وقت اخیر با افزایش نرخ ارز و بالا رفتن قیمت موتورهای وارداتی و شرایط ترخیص و گمرک و کمبود برند‌های اصلی‌، بسیاری از تولید کنندگان اقدام به تولید موتور‌های ایرانی‌ با نام برندهای معتبر اروپایی می کنند

نحوه شناسایی موتور ساسی اصل ایتالیا با موتور ساسی تقلبی
موتور ساسی اصل

ترفند اول شناسایی موتور ساسی اصل

• موتور‌های طرح ساسی تقلبی تنها در مدل لئو ساخته شده است و بر روی دیگر مدل‌های تورو(TORO) و ام اف۴۸ (MF48) موتور طرح ساسی ایرانی‌ ساخته نشده است. از آنجایی که مدل‌های ایتالیایی لئو ساسی دارای توان های 5.5 کیلو وات و 7.3 کیلو وات هستند، اگر مدل‌ موتورهای لئو شما ۶.۱ و یا ۷.۵ کیلووات است، می توانید متوجه شوید که موتور تقلبی می‌باشد.

ترفند دوم شناسایی موتور ساسی تقلبی

• فلکه های موتور لئو ساسی ایتالیا به قطر 45 – 48 – 56 – 60 سانتیمتر می باشد که باید بر روی پلاک موتور اندازه آن به درستی درج شده باشد. در صورتیکه قطر فلکه درج شده بروی پلاک چیزی بجز مقادیر ذکر  شده است موتور شما تقلبی است .

ترفند سوم تشخیص موتور ساسی اصل

• دو رقم اول شماره سریال موتورهای ساسی، سال ساخت موتور است. در هنگام خرید می توانید شماره سریال و ساخت آن را چک نمایید.

ترفند چهارم تشخیص موتور ساسی تقلبی

• رنگ موتور‌های ساسی ایتالیا آبی می‌باشد، پس مدل‌های مشکی‌ و سبز ایتالیایی نیست.

ترفند پنجم شناسایی موتور ساسی اصل

• پلاک موتور‌های ایتالیایی از جنس آلومینیومی مشکی‌ کامل بوده که دارای لبه‌ گرد شده می‌باشد و با پرچ به درب کلمپ(ترمینال) وصل شده است. فونت عدد روی پلاک هم اندازه بود و از نوع پهن (Bold) چاپ شده است ولی فونت نوشته های متن از نوع پهن نمی باشد.

ترفند ششم شناسایی موتور ساسی اصل

• شماره سریال روی پلاک موتورساسی ایتالیا با شماره سریال هک شده بر روی بالای بدنه موتور یکسان می‌باشد. در صورتیکه سریال درج شده بروی پلاک با بدنه موتور متفات باشد موتور شما دارای اصالت نیست.

ترفند هفتم شناسایی موتور ساسی اصل

• ترمینال‌های داخل کلمپ(جعبه ترمینال) موتور‌های ایتالیایی، ساخت کشور آلمان بوده و ترمینال‌های موتور‌های تقلبی از جنس ایرانی‌ می‌باشد.

ترفند هشتم تشخیص موتور ساسی تقلبی

• سیم‌های وارد شده به ترمینال‌ بعضی‌ مدل‌های ایرانی‌ دارای مارک شرکت‌های ایرانی‌ و یا بدون لیبل می‌باشد در حالی‌ که سیم‌های موتور ایتالیایی ساخت شرکت Radox می‌باشد.

ترفند نهم شناسایی موتور ساسی اصل

• پالت چوبی موتور‌های ایتالیایی دارای مهر و سوختگی ساخت اروپا می‌باشد، اما پالت موتور‌های ایرانی‌ از جنس چوب‌های ایرانی‌ بوده و تراش خوردگی آنها مشخص می‌باشد.

ترفند دهم شناسایی موتور ساسی  تقلبی

•موتور ها در پالت ها با پلاستیک قرار میگیرند . روکش موتور‌های ساسی ایتالیا از جنس نایلون و به رنگ آبی کمرنگ می‌باشد. نایلون‌های سبزرنگ یا بیرنگ بر روی موتور‌ها نمایانگر تعویض یا اصلی‌ نبودن موتور می‌باشد.

ترفند یازدهم شناسایی موتور ساسی اصل

• روتور و استاتور موتور‌های ایرانی‌ طرح ساسی توسط شرکت های داخلی‌ ساخته میشود که از نظر فنی‌ نیازمند باز کردن پوسته موتور جهت بررسی‌ می‌باشد.

توصیه مهم برای خریداران موتور ساسی

در صورتیکه قصد خرید موتور ساسی را دارید حتما از نمایندگان فروش شرکت ساسی ایتالیا در کشور اقدام به خرید نمایید. گروه صنعتی بالابان چندین سال است که یکی از نمایندگان رسمی ساسی ایتالیا در کشور است .کارشناسان فروش گروه صنعتی بالابان افتخار میکنند که بتوانند شما را در جهت یک خرید مطمئن و مناسب راهنمایی کنند.

جهت آشنایی بیشتر با موتور ساسی اصل و موتور ساسی تقلبی ،مقاله نحوه تشخیص موتور ساسی اصل ایتالیا با موتور ساسی تقلبی را در سایت گروه صنعتی بالابان مطالعه نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021966*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید