اطلاعات تماس
  • 091904*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140001255088516281

نصب دوربین مدار بسته

کد: 140001255088516281

https://bit.ly/3uYS0lJ

، تهران , (اخبار رسمی): در چند سال اخیر نصب دوربین مداربسته رواج خاصی پیدا کرده است و طرفداران ویژه خود را دارد .چرا که دوربین مدار بسته در افزایش امنیت و جلوگیری از وقوع جرم نقش بسزایی دارد.

نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

در چند سال اخیر نصب دوربین مداربسته در تهران  رواج خاصی پیدا کرده است و طرفداران ویژه خود را دارد .چرا که دوربین مدار بسته در افزایش امنیت و جلوگیری از وقوع جرم نقش بسزایی دارد.

جرم هایی همانند سرقت، نشات گرفته از شرایط نامناسب اقتصادی هستند. که نیاز به نصب دوربین مدار بسته در این شرایط، بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

فرض کنید که یک نگهبان تمام وقت و تیز بین به صورت 24 ساعته، شرکت، کارخانه، کارگاه و هر نوع بنگاه اقتصادی که دارید را حفاظت می کند.و هیچ حرکتی از نگاه ریز بین این نگهبان، پنهان نمی ماند.دوربین مدار بسته همانند این نگهبان با وجدان، تمامی محیط اطراف خود را به نحو احسنت زیر نظر دارد.بیشتر سارقین در هنگام سرقت با دیدن دوربین مدار بسته از کار خود منصرف شده و پا به فرار می‌گذارند!

دوربین مدار بسته نیاز به نیروی نگهبان را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. شما می‌توانید با بکارگیری یک نیروی نگهبان در کنار دوربین مدار بسته امنیت محیط خود را چندین برابر کنید.اطلاعات ذخیره شده در یک دوربین مدار بسته ارزش بسیار زیادی دارد و در بیشتر مواقع معمای سرقت از آن محیط را به سادگی حل می‌کند.نصب دوربین مدار بسته از آن جهت دارای ضرورت و اهمیت است که با در اختیار قراردادن تصاویر و اطلاعات مربوط به هر حادثه ای در اسرع وقت، آرامش و امنیت را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین مقاله نصاب دوربین مدار بسته در تهران را نیز بخوانید.

از این که تا این جای این مقاله از مجله امنیت 24 با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم. بهتر است قبل از اقدام برای خرید و نصب دوربین مدار بسته این مقاله را تا انتها بخوانید و پس از برسی نکات مهم ارائه شده در آن  بهترین تصمیم را بگیرید.

نصب دوربین مدار بسته در منزل

امروزه نصب دوربین مدار بسته در منزل و به خصو ص در ویلاها و خانه های خارج از شهر به دلیل زیاد شدن سرقت، امری اجتناب ناپذیر است.

موارد زیر از جمله مواردی است که شما را به نصب دوربین مدار بسته ترغیب می‌کند:

  • کنترل محیط در صورت نبود افراد کنترل کودکان و سالمندان زیر نظر داشتن پرستار  و دیگر کارکنان منزل کنترل حیوانات خانگی

هزینه نصب دوربین مدار بسته

موارد زیر هزینه نصب دوربین مدار بسته را تعیین می‌کند:

نوع و جنس دوربین(دوربین های تحت شبکه یا آنالوگ):شما با مشورت با یک مشاور کار ورزیده متوجه می‌شوید که چه دوربینی مورد نیاز شماست.

تعداد دوربین:نصاب شما با برسی محیط تعداد دوربین های مورد نیاز را به شما اعلام می‌کند.

نوع و ظرفیت دستگاه مرکزی NVR و DVR

مقدار کابل کشی  و متعلقات مصرفی آن و همچنین سختی محیط نصب:شما با توجه به محیط نصب دوربین مدار بسته  و جایگاه دوربین ها به متراژ متفاوتی از کابل و سیم و لوازم جوشکاری و خدمات جانبی نیاز دارید.

پیشنهاد می‌شود حتما مقاله نصب دزدگیر اماکن در تهران را مطالعه کنید.

نصب دوربین مدار بسته روی گوشی

 اینترنت امکان دیدن تصاویر دوربین مدار بسته را بر روی گوشی فراهم کرده است.برای این کار علاوه بر اتصال دستگاه DVR به اینترنت باید تنظیمات آن را نیز بر روی گوشی انجام دهید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091904*****
[نمایش اطلاعات]