اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140001275089616300

راه اندازی مجتمع های تجاری اختصاصی برای مشاورین املاک

مجتمع های تجاری سامانه املاک پناه جو در 7 استان افتتاح شد!

کد: 140001275089616300

https://bit.ly/3dXZmjO

، ساری , (اخبار رسمی): مجتمع های تجاری تخصصی مشاورین املاک (مجتمع تمام دیجیتالی) در استان های خراسان رضوی،گلستان،آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی،خوزستان،بوشهر،البرز راه اندازی شد و مراسم افتتاحیه با حضور هنرمندان سرشناس در تاریخ 18 اردیبهشت ماه سال 1400 انجام خواهد شد.

مجتمع های تجاری سامانه املاک پناه جو در 7 استان افتتاح شد!
مجتمع های تجاری سامانه املاک پناه جو در 7 استان افتتاح شد!

به گزارش روابط عمومی سامانه املاک پناه جو، مجتمع های تجاری تمام دیجیتال جدید در هفت استان در تاریخ 18 اردیبهشت ما راه اندازی خواهد شد،   روز افتتاح مراسمی با حضور استاد مسعود فلاحی مدریت آموزشگاه املاک ایران سرکار خانم شیما عزتی آموزشگاه املاک شمال دکتر کاشانی کیا مدیر هولدینگ ایزد و علیرضا شیخی و همچنین  مهمانان سرشناس شهری در  محل شعبه جدید برگزار خواهد شد.

دکتر امین بابایی مقدم مدیرعامل  سامانه املاک پناه جو با اشاره به استقبال خوب در شهرهای محل شعبه  گفت: به دنبال آن هستیم که در کنار رشد کیفی در محصولات و خدمات، رشد کمی را هم در  گستره کاری خود داشته باشیم.

او درباره هدف افتتاح شعبه در شهر محل شعبه جدید گفت: هدف ما سپردن راحت تر مردم و مشاورین املاک در دنیای امن دیجیتال است

وی با تاکید بر لزوم استمرار توسعه پایدار در کسب و کار، تصریح کرد: حرکت رو به جلو از مهمترین اصول رشد و پیشرفت است و گسترش محدوده فعالیت جزو علائم حرکت رو به جلو محسوب می‌شود. از 30 خرداد ماه مجتمع های تجاری در سایر شهر های استان های خراسان رضوی،گلستان،آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی،خوزستان،بوشهر،البرز افتتاح خواهد شد.

دکتر امین بابایی مقدم مدیرعامل گام بعدی رادر روز افتتاحیه اعلام  و از آن رونمایی خواهد کرد و تشریح کرد: خبرهای خوبی در راه است باید کار را از نخبگان جوان حقیقی خواست نه نخبگان انتصابی

راه های ورود به دفاتر مجازی برای کلیه مشاورین املاک آزاد  و کاربراین حتی تا قبل از افتتاح آزاد است.

دکتر بابایی مقدم نرخ تعرفه اجاره دفاتر در مراکز خرید دیجیتالی خود را ده ساله اعلام نموده اند تا ریسک سرمایه گذاری را برای مشاورین املاک به پایین ترین حد رساند.اجاره هر واحد تجاری  در سال 1400 برای هر ماه 10 هزار تومان است یعنی در صورت اجاره دفاتر در یک سال با پرداخت 125 هزار تومان خواهند توانست از دریای خدمات دیجیتالی مجتمع بهره مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پناه جو

. با توجه به پیشرفت دنیای دیجیتال و حرکت آینده جهان به این سمت و سو و مهمتر از همه تلاش بسیاری از سایت ها و اپلیکشن های املاک، در جهت مقابله با روش سنتی املاک و به نوعی رقابت با دفاتر فعلی مشاور املاک تجهیز دفاتر املاک به روش های نوین، امری ضروری به حساب می آید(در حال حاضر پلتفرم تمامی وبسایت های فعال در سطح کشور رو در رو کردن مردم(مالک) با مردم(مشتری) است؛ که این یعنی ایجاد فرهنگ حذف مشاورین املاک کشور ، همچنین در برخی موارد بعضا مداخله در معاملات و یا دریافت سود از مشاورین املاک را ملاک عملکرد خود قرار خواهند داد). سامانه املاک پناه جو با محوریت قراردادن مشاورین املاک در تلاش است ارتباطی جامع و بروز، میان مشاورین املاک و مردم، ایجاد کند از این رو در تلاش است به کمک دنیای دیجیتال، مردم را به صورت مجازی به مشاورین املاک متصل نماید. در این سیستم کاربران عادی(مردم) جستجوی ملک مورد نظر خود را بر اساس دسته بندی مشاورین املاک مشاهده خواهند کرد؛ یعنی با ورود به شهرستان مورد نظر خود، به جای اینکه لیست بلند بالایی از موارد ملکی قابل مشاهده باشد، لیستی از مشاورین املاک قابل مشاهده است. کاربران عادی در این سیستم می توانند با ورود و مشاهده اطلاعات میز کار و یا ورود به صفحات شخصی مشاورین املاک، موارد مورد نظر خود را بیابند. در این سیستم هم مردم عادی قادر خواهند بود موارد ملکی خود را به طور رایگان به سیستم واگذار نمایند، اما در انتهای کار باید ملک مورد نظر خود را به یک تا سه مشاور املاک حاضر در شهر جهت فروش یا اجاره تحویل نمایند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان