اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002125111316381

موسسه بین المللی گروه آموزشی ماهران کودک

کد: 140002125111316381

https://bit.ly/3tvZGe0

، شیراز , (اخبار رسمی): آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با استفاده از چرتکه

تنها پیش دبستانی و مهد کودک تمام الکترونیک ایران
موسسه بین المللی گروه آموزشی ماهران کودک

موسسه بین المللی گروه آموزشی ماهران کودک ( گامکو ) پیشرفته ترین مهد کودک و پیش دبستانی تمام الکترونیک در ایران است که موفق به طراحی بسته های آموزشی مناسب با سن کودکان تحت نظر متخصصین طراحی بازی های آموزشی به سرپرستی دکتر زهره آرال ( عضو دفتر استعدادهای درخشان ) شده است . این بسته مطابق با جدیدترین روش های آموزش در جهان به صورت منحصر به فرد بدون هیچ نمونه داخلی و خارجی با الهام از روشهای آموزش در فنلاند طراحی شده است.

این بسته مطابق با جدیدترین روش های آموزش در جهان به صورت منحصر به فرد بدون هیچ نمونه داخلی و خارجی با الهام از روشهای آموزش در فنلاند ( فنلاند دارای بهترین سیستم آموزش در جهان است) طراحی شده است. آموزش های گامکو با توجه به سرفصل های اعلام شده توسط آموزش و پرورش با رویکردی بازی محور و کودک محور آماده ارائه به صورت تمام الکترونیک به والدین برای آموزش به کودک می باشد.

آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با استفاده از چرتکه، دارای تاییدیه رسمی آموزش و پرورش و عضو انجمن بین المللی گاجما

فرزندان ما بدون بازی، مغزشان رشد نخواهد کرد آنها با بازی روابط بین پدیده ها را کشف کرده و نسبت به دنیای اطراف خود شناخت پیدا میکنند. بدون دخالت های مستقیم در بازی آنها و امر و نهی های مکرر این زمینه ی رشد را برای آنها فراهم کنید

یکی از اهداف مهم آموزش قرن بیست و یکم، یادگیری چگونه یادگرفتن است. یعنی، گردآوری و ایجاد مجموعه‌ای از فرآیندهای فکری که در حل مسئله مورد استفاده قرار می‌گیرد. زمانی می‌توان ریاضیات را در سطوح بالاتر آموزش داد که بتوان مفاهیم ابتدایی ریاضی را برای کودکان عینی ساخت تا آن‌ها بتوانند مفاهیم را کاملا درک کنند.

www.stepkids.ir
www.maherangroup.ir

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه بین المللی گروه آموزشی ماهران کودک گامکو

گامکو پیشرفته ترین مهد کودک و پیش دبستانی تمام الکترونیک در ایران است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه