کد: 140003045149413296

دکتر مرتضی غلامپورفرد برای خرید باشگاه استقلال اعلام آمادگی کرد.

کد: 140003045149413296

https://bit.ly/2TawJrC

، تهران , (اخبار رسمی): جناب آقای دکتر مرتضی غلامپور فرد، عضو اسبق تیم اقتصادی فدراسیون هندبال ایران که پیشتر در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 شرکت کرده بود، پیشنهاد خرید باشگاه استقلال را به مبلغ پنج درصد بالاتر از آخرین رقم پیشنهادی اعلام کرد.

دکتر مرتضی غلامپورفرد برای خرید باشگاه استقلال اعلام آمادگی کرد.
دکتر مرتضی غلامپورفرد برای خرید باشگاه استقلال اعلام آمادگی کرد.

جناب آقای دکتر مرتضی غلامپورفرد،ریاست شرکت امین تجارت کوه نور درمورد خرید باشگاه استقلال با مبلغ بالاتر از آخرین رقم پیشنهادی اعلام آمادگی کرد.

ایشان همچنین افزود که حاضر است در مورد چگونگی و نحوه پرداخت این مبلغ نیز شفاف سازی کرده و تمام این مبلغ توسط سرمایه شخصی خودشان قابلیت تامین دارد.

دکتر غلامپورفرد در زمینه ورزشی فعالیت حرفه‌ای دارند و همچنین به عنوان یک کارآفرین موفق می‌توانند این باشگاه ورزشی را به درآمد برسانند و قطعا در کوتاهترین زمان ممکن به بالاترین نتیجه برسانند.

دکتر غلامپورفرد درسالهای 95 تا 98 از فعالان عرصه ورزش هندبال کشور و کسب مقامهای متعدد با تیمهای مختلف بوده است و همچنین سابقه کاندیدای ریاست فدراسیون هندبال ایران را در کارنامه خود دارد .

در حال حاضر ایشان ریاست شرکت امین تجارت کوه نور را برعهده دارند که زمینه فعالیت شان خرید و فروش مسکوکات و زیور آلات طلا و جواهر و اتومبیل است.

از فعالیت های آقای غلامپور فرد در زمینه سیاست می توان به کاندیداتوری ایشان در انتخابات شورای شهر تهران اشاره کرد که در آن انتخابات توانستند اعتماد هشت هزار نفر از تهرانی‌ها را به دست بیاورند.

چندین سال است که حضور مدیران کارآفرین که خودشان ورزش را در سطح حرفه‌ای دنبال کرده باشند احساس می‌شود که با حضور افرادی چون آقای غلامپورفرد می‌توانیم تا حدودی از این بایت خیالمان راحت شود و کار را به یک کاردان بسپاریم.

البته در این چندین سال مطرح شده که قراره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در بورس عرضه گردند ولی هنوز ساختار مشخصی برای این واگذاری در نظر گرفته نشده است.
با توجه به برخی از ناکامیهای تیم فوتبال باشگاه استقلال در بعضی از بازیهای اخیر و مشکل در بعضی از پرداختها و درآمدهای این باشگاه بهتر است فدراسیون فوتبال و وزارت محترم ورزش و جوانان در مورد پیشنهاد ایشان قدری تامل بفرمایند تا با حضور افراد کارآمد و موفق در زمینه‌های مختلف مدیریتی باشگاههای مطرح کشور بتوانیم شاهد رشد و پیشرفت روزافزون این تیمها در عرصه رقابت داخلی و بین‌المللی باشیم.

امیدواریم با انتخاب مدیرانی توانمند برای این باشگاه ورزشی، روزهای خوش قهرمان سابق آسیا دوباره از راه برسد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلید مدیر

مجموعه کلید مدیر در زمینه آموزش حرفه‌ای کارآفرینی به نوجوانان فعالیت می کند. مامعتقدیم بهترین زمان یادگیری تفکر کارآفرینی در نوجوانی است و به همین دلیل با استفاده از بهترین منابع و روش‌های روز دنیا ( خلق مدل جدید آموزش کارآفرینی به نوجوانان IBSE ) توانستیم به بهترین نتایج برسیم.