اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003095154816555

رونمایی از فیلم تئاتر تنهایی تهران به کارگردانی کامران تفتی

کد: 140003095154816555

https://bit.ly/34yizTN

، (اخبار رسمی): روز جمعه هفتم خرداد ماه، با حضور چهره‌های هنری، دست اندرکاران هنرهفتم و عوامل فیلم، از تازه ترین محصول تصویری موسسه هنری نمآباد با عنوان «تنهایی تهران» رونمایی شد.

طرحی نو در شیوهی آموزش بازیگری
رونمایی از فیلم تئاتر تنهایی تهران به کارگردانی کامران تفتی

فیلم  تئاتر «تنهایی تهران» که طراحی، نویسندگی و کارگردانی آن را کامران تفتی، بازیگر و مدرس آکادمی «نمآباد» برعهده داشته است، در قالب یک اکران خصوصی در پردیس سینمایی ملت برای علاقه مندان و مدعوین به نمایش در آمد.

در این اثر، که تهیه کنندگی آن بر عهده هما نیکخواه بوده و مجریان طرح نیز به طور مشترک موسسه نمآباد و شرکت سروش بوده اند، علاوه بر حضور افتخاری سهند جاهدی، هنرجویان بازیگری آموزش دیده در نمآباد نقش‌های دیگر را برعهده دارند.

علاوه بر مدیران و دست اندرکاران موسسه های نمآباد و سروش و جمعی از هنرمندان برجسته کشور، اصحاب رسانه و برخی از اساتید علمی دانشگاه‌های هنر نیز از جمله دعوت شدگان به این مراسم بودند که در سالن شماره 9 پردیس سینمایی ملت، برگزار شد.

فیلم تئاتر«تنهایی تهران» ماحصل ماه‌ها آموزش کاربردی هنرجویان آکادمی نمآباد بوده و به نوعی پروژه فارغ‌التحصیلی این هنرمندان محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است که براساس برنامه ریزی‌های به عمل آمده از سوی هما نیکخواه تهیه کننده اثر، قرار است فیلم تنهایی تهران در سه قسمت از طریق مجموعه سینمامارکت در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

درباره محتوای این فیلم از سوی تهیه کننده اثر چنین آمده است: « در فیلم تئاتر تنهایی تهران دردها و مشکلات اجتماعی با روایتی جدید و جذاب به تصویر درآمده تا شاید تجربه ای باشد برای کوچ نکرده‌ها، بالا دستی‌ها، ضعیف ترها و یا … این فیلم - تئاتر آسیب‌های اجتماعی، ناهنجاری‌ها و مشکلات جامعه امروز ما را به تصویر می‌کشد، جنس این فیلم داستان تک تک انسان‌هایی است که زیر آسمان این شهر، در سکوت شب‌های تهران، تنها و تنهاتر از همیشه با دردهای خویش دست و پنجه نرم می‌کنند. یک زن تنها، دختری بی پناه، مردی تکیده و یا پسر پیک موتوری که در جامعه خود هیچ امنیتی ندارند، به راستی چه کسی مسئولیت مشکلات این افراد را به عهده دارد؟

موسسه هنری نمآباد بستری را مهیا نموده تا افرادی که از کودکی رویای بازیگری به سر دارند بتوانند همراه با تیم حرفه ای و کاربلد به رویای خویش جامه عمل بپوشانند. »

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر