اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003105158216571

PADINA LABRATORY

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا

کد: 140003105158216571

https://bit.ly/3p9EKsU

، تهران , (اخبار رسمی): آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا با لطف و عنایت پروردگار متعال و در حیث کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماری ها، حفظ و ارتقا، سطح سلامت جامعه و به منظور افزایش رضایتمندی بیماران و پزشکان، در محیطی بهداشتی، با بهره گیری از تجهیزات مدرن، با نیروی انسانی متخصص و با رویکردی بیمار محور پا به عرصه خدمت نهاده است.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا
آزمایشگاه پادینا متعهد به رعایت اخلاق حرفه ای و ارزش های متعالی انسانی بوده است.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا با لطف و عنایت پروردگار متعال و در حیث کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماری ها، حفظ و ارتقا، سطح سلامت جامعه و به منظور افزایش رضایتمندی بیماران و پزشکان، در محیطی ایمن و بهداشتی، با بهره گیری از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی با تکنولوژی روز دنیا، با نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و با رویکردی بیمار محور پا به عرصه خدمت نهاده است. آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا متعهد به رعایت اخلاق حرفه ای و ارزش های متعالی انسانی بوده و در این راستا اهداف ذیل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است:

احترام به مراجعین، پزشکان و سازمان های طرف قرارداد

  • آموزش مستمر در جهت توانمندسازی منابع انسانی
  • پاسخگوی مناسب به نیازهای منطقی مشتریان به منظور افزایش سطح رضایتمندی
  • بهره گیری از تجهیزات مدرن با تکنولوژی روز دنیا
  • افزایش بهره وری و استفاده بهینه از منابع
  • رعایت الزامات زیست محیطی و ایمنی شغلی

همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا آماده عقد قرارداد وارائه کلیه خدمات آزمایشگاهی به ادارات، ارگان ها، سازمان ها، بانک ها، شرکت ها، کارخانجات و... جهت افزایش سلامت مردم کشور عزیزمان می باشد..

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا انجام کلیه ی تست ها و آزمایش‌ها با دستگاه های معتبر و بالاترین کیفیت

(انجام نمونه گیری در محل جهت رفاه حال مشتریان گرامی)

 

آدرس: ایران - تهران, خیابان شریعتی, سه راه طالقانی, خیابان خواجه نصیر طوسی, پلاک 280, طبقه 1-  کدپستی: 1611784811

تلفن:  71386 داخلی 112 - 77516411 - 77516480 - نمابر: 71386 داخلی 8

ایمیل: [email protected]                               وب سایت: www.padina-ti.com

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا آماده عقد قرارداد وارائه کلیه خدمات آزمایشگاهی به ادارات، ارگان ها، سازمان ها، بانک ها، شرکت ها، کارخانجات و... جهت افزایش سلامت مردم کشور عزیزمان می باشد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا با لطف و عنایت پروردگار متعال و در حیث کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماری ها، حفظ و ارتقا، سطح سلامت جامعه و به منظور افزایش رضایتمندی بیماران و پزشکان، در محیطی ایمن و بهداشتی، با بهره گیری از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی با تکنولوژی روز دنیا، با نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و با رویکردی بیمار محور پا به عرصه خدمت نهاده است. آزمایشگاه پادینا متعهد به رعایت اخلاق حرفه ای و ارزش های متعالی انسانی بوده و در این راستا اهداف ذیل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است: احترام به مراجعین، پزشکان و سازمان های طرف قرارداد • آموزش مستمر در جهت توانمندسازی منابع انسانی • پاسخگوی مناسب به نیازهای منطقی مشتریان به منظور افزایش سطح رضایتمندی • بهره گیری از تجهیزات مدرن با تکنولوژی روز دنیا • افزایش بهره وری و استفاده بهینه از منابع • رعایت الزامات زیست محیطی و ایمنی شغلی همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا آماده عقد قرارداد وارائه کلیه خدمات آزمایشگاهی به ادارات، ارگان ها، سازمان ها، بانک ها، شرکت ها، کارخانجات و... جهت افزایش سلامت مردم کشور عزیزمان می باشد.. آزمایشگاه پاتوبیولوژی پادینا انجام کلیه ی تست ها و آزمایشها با دستگاه های معتبر و بالاترین کیفیت (انجام نمونه گیری در محل) آدرس: ایران - تهران, خیابان شریعتی, سه راه طالقانی, خیابان خواجه نصیر طوسی, پلاک 280, طبقه 1- کدپستی: 1611784811 تلفن: 71386 داخلی 112 - 77516411 - 77516480 - نمابر: 71386 داخلی 8 ایمیل: [email protected] وب سایت: www.padina-ti.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان