کد: 140003305187616661

اهمیت و انواع تولید محتوا و معرفی مجموعه ماهتیسا

تولید محتوا در بابلسر

کد: 140003305187616661

https://bit.ly/3xtR3mO

، بابل , (اخبار رسمی): آشنایی با اهمیت تولید محتوا و نقشش در بُرد یک کسب وکار و شناخت انواع محتوا در 3فاکتور صوتی،بصری و مکتوبِ آن و نیز معرفی مجموعه ماهتیسا تولید کننده نابترین محتوای 3گانه درمازندران

تولید محتوا در بابلسر
تولید محتوا در بابلسر

فرقی نمیکند چه کسب وکار یا بیزینسی دارید؛ از فنی کار یا فروشنده ی خانگی تا تولیدکننده و هولدینگ های بزرگ؛این محتوای بستر فعالیتی شماست که تآیین میکند چه جایگاهی دربین هم صنفان خود دارید.

بیش از  80 درصد  از مدیران خصوصی و دولتیِ شهر بابلسر  به  این مسئله که تولید محتوا یک أمر حیاتی برای  بٌرد یک کسب و کار است معتقدند  و بی شک این 1300  نفر  که  شهرستان 193 هزار نفریِ بابلسر را  به قطب اصلی  تجارت و  بیزینس در شمال کشور  تبدیل کرده اند بر این موضوع که محتوا در تمام حیطه های خدماتی ومدیریتی یک پادشاه بی منازعه ست؛ متفق القولند. چون علم بازاریابی مدرن سالهاست به این موضوع پرداخته که دربرابر تمام جستجوها وسوالات مردم این گوگل  است که باید پاسخگو باشد و دراین بین افراد یا مجموعه هایی خود را جزء گزینه های پیشنهادی این موتور جستجوگر قوی و یک یادو گزینه ی همتای او  قرار میدهند؛ و اینچنین برند یا کسب و کار خود را ابتداعآ در محیط زندگی خود وسپس به تمام دنیا معرفی میکنند. و اینچنین  مجموعه ای  که جزء چند پیشنهاد اول موتورهای  جستجوگر  باشند به یک موفقیت چشم گیر دست میابند.

فرقی نمیکند چه کسب وکار یا بیزینسی دارید؛ از فنی کار یا فروشنده ی خانگی تا تولیدکننده و هولدینگ های بزرگ؛ ابتداعآ باید بستری برای ارائه خدمات خود در نظر بگیرید وسپس این بستر که میتواند سایت، پیج اینستاگرام یا کانال های شخصی در سایت های تبلیغاتی باشد؛ باید به بهترین شکل آرایش شود.آرایش به معنی چیدمان و تآمین محتواست که هم جذابیت قابل توجهی داشته باشد  و هم پاسخگو به نیاز و اعتماد مردم باشد. این دو موردی که ذکر شد بسیار حائض اهمیت است زیرا در عصر ارتباطات و در  فراوانی مشاغل هم صنف، کسب وکاری موفق تر است که  قدرت چانه زنی و جذب بیشتری  داشته باشد. این جذب مخاطب با 5 فاکتور اصلی صورت میگیرد:

1)ظاهری زیبا و چشم نواز

2)در دسترس بودن تمام گزینه ها

3)محتوایی کامل و متقائد کننده

4)جلب اعتماد مشتری

5)فاکتورهای خرید آسان ومطمعن

ظاهر سایت چه تآثیری در جذب مخاطب دارد؟

سایت یا  هر پروفایلی  که در رسانه های دیجیتال دارید   أعم از شبکه های اجتماعی  یا سایت های تبلیغاتی و خبری؛ بسیار در معرفی هویت تجاری شما به مخاطب اهمیت دارد.و دمو یا بیو یی میتواند بیننده را به مشتری تبدیل کند که إلمان های اولیه زیبایی را در کاربرد رنگ ها و چیدمان گزینه ها رعایت کرده باشد. سایت شلوغ و اصطلاحآ بی سروته نیز مخاطب را همان ثانیه های اول دفع میکند. پس داشتن بستری زیبا وکارآمد برای ارائه خدمات خودجزء اولویت های اول هرکسب وکاربشمار  میرود.

چیدمان سایت خود را چگونه انجام دهیم؟

دومین عنصر مهم در بُرد یک کسب وکار ارائه خدمات خود در پلتفرمی ست که هم چیدمان  اصولی و دروست داشته باشد  و هم  قابل دسترسی و کاووش باشد. چیدمان اصولی به نوعی از معرفی خدمات گفته میشود که در صفحه اصلی مثل تمام معرفی نامه ها یک تیتر با  یک مقدمه جذاب  بیانگر صفحه ای باشد که در آن صفحه ازتمام إلمان های زیبایی و محتوا بخوبی استفاده شده باشد. سرفصل هادر بخش معرفی نامه ها باید بدور ازحجمه و شلوغی باتعداد کافی باشد، بطوری که تمام خدمات و فعالیت شمارا شرح دهد. و اینجاست که یک محتوای طلایی میتواند نشان دهنده نقشه راه به مخاطب باشد.

محتوا چه تأثیری در بُرد کسب وکار دارد؟

و اینجا مهمترین فاکتور در تبدیل کردن مخاطب به مشتری ست. محتوا مخاطب را جذب مجموعه میکند تا با چیدمان و نوع کلماتی که بکار میبرد خواننده را تاانتهای مطلب و یا ارجاع به بخش های دیگر ترغیب یا مجاب کند. محتوا خود به سه بخش تقسیم میشود:

1)محتوای متنی

2)محتوای صوتی

3)محتوای ویدئویی

هرکدام درجای خود و بسته به نیازِ آن بستر، حائض اهمیت است. ولی از نظر گوگل و درج رتبه بندی در اهمیت آن ابتداعآ این محتوای مکتوب یا متنی ست که بسیار در ترغیب موتورهای جستجوگر برای ارائه شما اهمیت دارد. واین شامل« وبلاگ؛ مقاله؛ عکس نوشته و  کپشن» میشود.  محتوایی که در وصف یا توضیح خدمات هر برندی ارائه میشود  باید بدور از «کپی کاری، غلط املایی،  ابهام و زیاده گویی» باشد و با انتخاب جملاتی  (جذاب و کمی اطلاعات پیرامونی) موضوع را تشریح کند تا به هدفی که در زیر  اشاره خواهیم کرد برسد.  «محتوای صوتی» نیز شامل  «پادکست؛ فایل های صوتی تشریحی و تبلیغاتی  و یا سایر محتواهای صوتی» ست  که با  اهداف مختلف در سایت  ارائه میشود.  «محتوای ویدئویی» که  دومین عنصر با اهمیت هم برای موتورهای جستجوگر  و هم برای مخاطب است شامل «تیزرهای تبلیغاتی و تشریحی،کلیپ های آموزشی، مستند،ریپورتاژ و سایرمحتواهای ویدئویی» ست که بااهداف مختلف در سایت آپلود میشود. نکته ای که لازم  است  صاحبین کسب وکارها و برندهای خدماتی و مدیریتی بدانند در  اهمیت ویدئو در ارتقای سایت یا  کانال شماست که گاهآ از جانب خود  گوگل اعلام شده که ویدئو  در مقام اول اهمیت در رتبه بندی سایت ها  قرار دارد؛ زیرا  برای مخاطب بسیار حائض اهمیت است چون مخاطب ترجیح میدهد  بجای صرف وقت و هزینه با لمس یک دکمه درکمترین زمان بصورت جلوه های بصری ماحصل صفحه را ببیند و این در انتخاب او برای مشتری شدن بسیار اثربخش است.ازین رومجموعه ماهتیسانیز برای ویدئوها برنامه ویژه ای دارد که در زیربه آن اشاره شده است

چگونه با محتوا اعتماد مشتری را جلب کنیم

هدفی که دربالا به آن اشاره شد و محتوای متنی برآورده کننده این هدف است؛ اولین و اصلی ترین آن ،جلب اعتماد مشتری ست. مخاطب یا بیننده برای تبدیل شدن به مشتری باید از «خدمات، دامنه اطلاعات شما ودرنهایت پشتیبانی شما» مطمعن و خاطر جمع شود تا بامجموعه شما ارتباط برقرارکند. اعتمادسازی میتواند ازطریق دامنه  اطلاعاتی که شما دراختیار او قرارمیدهید،  شکل بگیرد، براین اساس که به مخاطب خاطر نشان میکنید ما به تمام جوانب این نوع خدمات اشراف کامل داریم و پاسخگو هرگونه ابهام یا سوال شما خواهیم بود و مهمتر اینکه ما کاملترین پکیج را به شما ارائه خواهیم داد.

محتوایی که بدون حاشیه چینی پاسخگو جواب سرچ مشتری باشد میتواند مخاطب را دست پر راهی کند واین هنرشما و وبمستر شماست که باهر 3نوع محتوا چه سازوکاری بچیند تا خوراک مورد نیاز خواننده راتآمین کند. همانند محتوایی که شمادراین صفحه  درحال خواندن  آن هستید . میتوانید با  نزدیک شدن به احساس نیاز مشتری، خاطر او را برای خواندن ادامه مطالب و تنوعی که در ارائه خدمات شماست جمع کنید.

چگونه خدمات خودرا ارائه دهیم؟

یکی از دستاوردهای مهم درایجاد خدماتی کارآمد، دردنیای امروز؛ ارائه در چند بستر خدماتی ست مانند «شرایط خرید اقساطی، خرید آنلاین یا خرید با تخفیفات ویژه یا جایزه»  و نظیر این که  میتواند  سرگل تمام جذابیت ها  و ارضای  خواسته های مخاطبین باشد. در دنیای رقابتی امروز  که هر نوآوری و خدمت رسانیِ متمایز، میزان  جذب را  بالا میبرد  داشتن این  نوع فعالیت ها  در بسترهای خود به امتیاز  بسیار با ارزش در مقوله تولید  محتوا و مشتری مداری  تبدیل شده و بطبع کسب وکار یا برندی موفق تر است که این خدمات ویژه را متناسب بانوع فعالیت خود ارائه داده باشد.

تولیدکننده محتوا و پشتیبان سایت در مازندران

با موئلفه هایی که در بالا به آن اشاره شد بی شک به اهمیت  تولید محتوا و نقشی که میتواند در معرفی کسب وکار یا هویت تجاری شما در تمام بخش ها و رسانه های دیجیتال  داشته باشد پی بردید . و اینجاست که نقش یک وبمستر  (پشتیبان و تولید کننده محتوا) در بُرد یک کسب وکار به روشنی نمایان میشود. قبل از معرفی مجموعه رسانه ماهتیسا این مطلب را بخاطر داشته باشید که هرکسی صرفآ نمیتواند تآمین کننده محتوای کسب وکار شما باشد؛ زیرا هویت تجاری شما در دنیای پراز رقابت بایدیک تخصص درآن شخص یا مجموعه ایجاد کند؛ تا علاوه بر تآمین هر3نوع محتوا بدور از کپی کاری وcheap(کم ارزش)سازی یک تعلق خاطر باحس برندسازی (برتر بینی) در او بوجود آورده باشد.

مجموعه رسانه ماهتیسا با سالها تجربه درحیطه رسانه و نویسندگی توانسته به انتخاب اول بسیاری از صاحبین کسب و کارها و برندهای خدماتی و مدیریتی درسراسر کشور و بلآخص مازندران؛ تبدیل شود؛ و  این مهم تنها با اعتماد از یک سو و ارائه نابترین محتوای 3گانه با استراتژی تولید«محتوای منبع» ازسوی دیگر امکان پذیر بود. استفاده ازمتون و منابع مکتوب در کنار معتبرترین سایت های جهانی یکی از دستورالعمل های این مجموعه ست.  مجموعه ماهتیسا با تیم 3 نفره نویسندگان خود؛ همینطور ویدئو کاپیست های خلاق وگویندگان و صداپیشگان خوش صدا،  سعی کرده پکیجی از کامل ترین و نابترین محتوا را با تکنیک های سئو کارآمد به مشتریان خویش ارائه دهد.این مهم برای همشهریان عزیز بابلسری  باتخفیف ویژه ارائه خواهد شد تا سهم کوچکی درارتقای بیزینس شهرمان در تمام جهات داشته باشیم. برای دیدن نمونه کارها و مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجموعه رسانه ماهتیسا

مجموعه رسانه ماهتیسا تیمی از هنرمندان و متخصصین رسانه با هدف طراحی و تولید محتوای سایت با تولید نابترین محتوای 3گانه پشتیبان سایت و کانال های شما دررسانه های دیجیتال میباشد.همینطور تولید تیزرهای تبلیغاتی و آموزشی.

منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | رسانه‌ها