اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004165315714671

تسهیلات موسسه اعتباری نور ویژه کادر درمان کشور

کد: 140004165315714671

https://bit.ly/3k9hfjj

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه اعتباری نور باهدف قدردانی از زحمات کادر درمان کشور به‌عنوان قهرمانان ملی، از طرح تسهیلاتی ناجیان سلامت رونمایی کرد.

تسهیلات موسسه اعتباری نور ویژه کادر درمان کشور
تسهیلات موسسه اعتباری نور ویژه کادر درمان کشور

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، این موسسه در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، ارتقاء نظام سلامت کشور و قدردانی از فداکاری‌های بی‌شمار کادر درمان کشور به‌ویژه پس از شیوع بیماری کرونا، اعطای تسهیلات ناجیان سلامت را با شعار «پیشکشی کوچک برای قلب‌های بزرگ»، در تمامی شعب خود آغاز کرده است.

شایان‌ذکر است تسهیلات ناجیان سلامت با سقف یک میلیارد ریال و بازپرداخت حداکثر 48 ماه در نظر گرفته شده است.

این گزارش می‌افزاید جامعه درمانی کشور شامل پزشکان، پرستاران و کارکنان مراکز درمانی با افتتاح حساب ناجیان سلامت نزد شعب این موسسه در سراسر کشور و ارائه مدارک لازم، می‌توانند از مزایای این تسهیلات با نرخ 17 درصد برخوردار ‌شوند.

متقاضیان به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر جهت بهره‌مندی از مزایای طرح ناجیان سلامت می‌توانند به شعب موسسه اعتباری نور در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط مردمی این موسسه به شماره 42931010-021 تماس حاصل فرمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور باهدف خدمت‌رسانی به مردم در روزهای آغازین آبان سال 1391 با اعلام آمادگی برای تجمیع تعاونی‌های‌ اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض‌الحسنه ریحانه گستر و مشیز نخستین گام‌های خود را برای ورود به شبکه بانکی کشور برداشت. بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 21/11/1392 موافقت خود را با تأسیس موسسه اعتباری نور از محل تجمیع تعاونی‌های اعتبار ذکرشده به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد و سرانجام این موسسه در تاریخ 29/2/1394 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و در تاریخ 11/4/1394 موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی شد. در حال حاضر این موسسه با بیش از 300 شعبه در سراسر کشور به‌مانند سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری، انواع خدمات بانکی را نظیر جذب سپرده‌های اشخاص حقیقی و حقوقی، اعطای تسهیلات در قالب طرح‌های اعتباری متنوع و کارت‌های اعتباری، خدمات چکاوک، صدور ضمانت‌نامه‌های بانکی، ارائه پایانه‌های فروش، انواع خدمات بانکداری الکترونیک شامل اینترنت‌بانک، همراه بانک، تلفن‌بانک و ... را نیز به هم‌وطنان و مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه