اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004205322116349

بزرگترین توافق‌نامه استفاده ازفناوری‎هادرصنعت خودروبین هواوی وفولکس واگن

کد: 140004205322116349

https://bit.ly/3eaaWrL

، (اخبار رسمی): هواوی به تازگی توافق‌نامه جدیدی برای ارائه مجوز استفاده از فناوری‎های خود (License Agreement) را با یکی از تأمین‌کنندگان اصلی گروه خودروسازی فولکس‎واگن به امضا رسانده است. این توافق‌نامه را می‎توان بزرگترین قرارداد در نوع خود در صنعت خودرو نامید که می‎تواند تأثیر مهمی روی آینده دو شرکت داشته باشد.

بزرگترین توافق‌نامه استفاده ازفناوری‎هادرصنعت خودروبین هواوی وفولکس واگن
بزرگترین توافق‌نامه استفاده ازفناوری‎هادرصنعت خودروبین هواوی وفولکس واگن

دنیای ما با سرعت سرسام‎ آوری در حال حرکت به سمت استفاده از فناوری ‎های روز در صنایع مختلف است. صنعت خودرو نیز یکی از زمینه ‎هایی است که طی سالیان گذشته بیشترین تأثیر را از دنیای فناوری، الکترونیک و مخابرات به خود دیده و امروزه خودروهای هوشمند بیشتر از هر زمانی به زندگی ما وارد شده ‎اند.

اخیراً شرکت هواوی جهت ارائه خدمات و فناوری ‎های خود، توافق‌نامه جدیدی با یکی از تأمین ‎کنندگان اصلی فولکس ‎واگن به امضا رسانده که رسانه ‎های چینی آن را بزرگترین توافق‌نامه در نوع خود معرفی کرده‌‎اند.

طبق اطلاعات منتشر شده، توافق مذکور شامل پتنت ‎های ضروری و استاندارد (SEP) هواوی در زمینه 4G خواهد بود که به خودروهای فولکس ‎واگن اجازه استفاده از فناوری ‎های شرکت هواوی در زمینه ارتباطات شبکه ‎ای در سطوح مختلف را می‌دهد.

سانگ لیوپینگ، رئیس بخش حقوقی هواوی در این خصوص معتقد است که هواوی با فلسفه نوآورانه خود در دنیای فناوری، صاحب ‎امتیاز پتنت ‎های بسیاری است که ارزش زیادی برای صنعت خودرو داشته و می‎ توانند تأثیر بزرگی بر این صنعت بگذارند.
وی در ادامه صحبت‎ های خود می‎ گوید: «برندهای بزرگ در صنعت خودرو نیز شروع به شناسایی پتانسیل‎ های هواوی در این زمینه کرده ‎اند. هواوی مطمئن است که می‎ تواند در ارائه فناوری به مصرف‎ کنندگان این صنعت در سراسر دنیا کمک کرده و بهترین ‎ها را در اختیارشان بگذارد.»

انتظار می ‎رود که توافق یاد شده منجر به بهره ‎گیری بیش از 30 میلیون دستگاه خودرو از فناوری ‎ها و پتنت ‎های هواوی شوند.

شایان ذکر است که طی دو دهه اخیر تا به امروز شرکت هواوی نزدیک به 100 توافق‎نامه مجوز استفاده از اختراعات و پتنت ‎های خود را با تولیدکنندگان اصلی صنعتی در زمینه ‎های مختلف به امضا رسانده است.

این قراردادها بین هواوی و شرکت ‎هایی از اروپا، ایالات متحده، ژاپن و کره جنوبی بوده ‎اند. همچنین برنامه مهمی از سوی هواوی برای ارائه اینترنت وسایل نقلیه (خودروها) یا همان IoV دنبال می ‎شود که حرکتی انقلابی در این صنعت به شمار آمده و می ‎تواند تحول گسترده‎ ای در این بازار ایجاد کند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]