اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004285336514562

گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس طراح و سازنده تصفیه آب صنعتی و خانگی

دستگاه تصفیه آب صنعتی نوین تصفیه پارس و تصفیه آب خانگی پرفکت واتر

کد: 140004285336514562

https://bit.ly/3eOzYgg

، (اخبار رسمی): گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس طراح و سازنده انواع سیستم های تصفیه آب و ضدعفونی آب دستگاه های تصفیه آب صنعتی خانگی ،کشاورزی،گلخانه ای، دام و طیور،آزمایشگاهی خانگی و اداری

دستگاه تصفیه آب صنعتی نوین تصفیه پارس و تصفیه آب خانگی پرفکت واتر
سازنده انواع سیستم های تصفیه آب صنعتی و کشاورزی و خانگی
دستگاه تصفیه آب صنعتی نوین تصفیه پارس و تصفیه آب خانگی پرفکت واتر
سازنده انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و خانگی
دستگاه تصفیه آب صنعتی نوین تصفیه پارس و تصفیه آب خانگی پرفکت واتر
دستگاه تصفیه آب خانگی پرفکت واتر

گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس طراح و سازنده انواع سیستم های تصفیه آب صنعتی و تصفیه آب خانگی پرفکت واتر

گروه فنی مهندسی نوین تصفیه پارس طراح و سازنده انواع سیستم های تصفیه آب و ضدعفونی آب دستگاه های تصفیه آب صنعتی خانگی ،کشاورزی،گلخانه ای، دام و طیور،آزمایشگاهی خانگی و اداری

براساس اظهارات مدیر عامل شرکت نوین تصفیه پارس (جناب آقای مهندس حمیدرضا کامیاب)، دستگاه تصفیه آب صنعتی می تواند نقش مؤثری را در افزایش تولید محصولات کشاورزی، دام و طیور داشته باشد.

شرکت نوآور و ایده پرداز و ابداع کننده نوین تصفیه پارس با برند های نوین تصفیه پارس و پرفکت واتر با رعایت حقوق مشتریان، بکارگیری دستاوردهای دانش آموختگان صنعت آب و استفاده از دانش و تجربیات مدیران شرکت ، سعی در نهادینه سازی مسئولیت پذیری در قبال مشتریان ، به عنوان فرهنگ سازمانی دارد.

این شرکت توانسته به اجرای ارزش و اصول سازمانی با اتکا بر اعتماد مشتریان، لطف الهی و سعی و تلاش کلیه اعضای این شرکت ،بپردازد و جای امیدواری است که بتواند سربلند در عرصه، گسترش روز افزون خدمت به مردم و آبادانی کشور گام بردارد. 

شرکت نوین تصفیه پارس، از سال 1383 با تکیه بر حمایت کارشناسان داخلی کشور و همچنین برقراری ارتباطات علمی با کشورهای پیشگام در حوزه تصفیه آب، تمامی تلاش خود را در زمینه طراحی و ساخت، مشاوره، نصب و راه اندازی سیستم های پکیج های تصفیه و گندزدایی آب را برای کاربردهایی همچون اسمز معکوس، نانوفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون به کار گرفته است.

این شرکت توانسته است خدمت رسانی نوین و کامل خود را در زمینه نصب و راه اندازی این پکیج ها ،در انواع ظرفیت ها ،در اکثر مناطق داخل و خارج از کشور به انجام رساند.

این شرکت گسترش سیستم های مدیریت کیفیت را براساس توان خود در برنامه اش گنجانده و به سنجش و ارزیابی آن به منظور اثربخشی هرچه بیشتر می پردازد، تا رضایت مشتریان را کسب کند و محصولاتی با کیفیت همچون دستگاه تصفیه آب صنعتی را ارائه دهد. در ادامه به خط مشی این شرکت اشاره خواهیم کرد.

 • بکارگیری اقدامات پیشگیرانه مؤثر کسب رضایتمندی مشتریان با افزایش کیفیت محصولات تهیه مواد اولیه با کیفیت با شناسایی نمودن بهترین پتانسیل ها آموزش کارکنان جهت افزایش توان تجربی و تخصصی آنها ایجاد محصولات متنوع و به روز بر اساس نیازهای مشتری معرفی محصولات به بازارهای جدید همچون بازارهای خارجی گسترش عرصه مشتریان با نیازسنجی تقاضا

حمید رضا کامیاب، مدیر عامل شرکت نوین تصفیه پارس، موفق به اخذ گواهینامه های زیر به منظور ارتقا دانش شرکت خود و همچنین توجه به حقوق مشتریان و مدیریتی صحیح با رویکرد رهبری و کار تیمی ، شده است.

 1. اخذ گواهینامه مدیریت بازار توسط انجمن توسعه و بهبود صنایع ایران دریافت گواهینامه آموزش ارتباط با مشتری از آکادمی AGR سوئد دریافت تندیس مدیریت بازار و مشتری مداری نوین از سازمان توسعه صنایع ایران اخذ گواهینامه انتظارات مشتری از مؤسسه بین المللی IQC انگلیس. دوره آموزشی مشاوره صنعتی مرتبط با دامنه فعالیت شرکت از آکادمی TUV آلمان دوره آموزشی مدیریت اجرایی با رویکرد ارزیابی عملکرد کارکنان از آکادمی TUV آلمان دوره آموزشی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 با رویکرد فرآیندشناسی سازمانی

شرکت نوین تصفیه پارس در راستای اهداف کیفی سال ۱۴۰۰ شرکت، با استفاده از مشاوران و کارشناسان خبره و نظارتهای مدیران ارشد شرکت، موفق به اخذ گواهینامه‌های بین المللی در راستای کیفیت، عملکرد و تایید محصول به شرح ذیل گردیده است:

گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015

در راستای بهبود عملکرد و کنترل کیفی محصولات تولیدی و کنترل عملکرد کارکنان موفق به اخذ استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 با تاییدیه بین المللی IAF و مورد تایید سازمان تایید صلاحیت و بازرسی ایران NACI گردیده است.

گواهینامه استاندارد سیستم مشتری مداری، رضایتمندی مشتری ISO10004

در راستای افزایش رضایتمندی مشتری و بهبود عملکرد در ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات بهتر موفق به اجرای کلیه الزامات استاندارد و اخذ گواهینامه بین المللی گردیده است.

گواهینامه NFS بنیاد جهانی ملی بهداشت Foundation Sanitation National

در راستای تایید محصولات خود بر پایه الزاماتی :

 • همچون اطمینان از عملکرد دستگاه اطمینان از بهداشتی بودن اجزا و قطعات محصول تولیدی اطمینان از کیفیت محصول اطمینان ازعدم تبلیغات گمراه کننده.

موفق به اخذ استاندارد ANSI61/NFS:201 با اعتبار بین المللی و تاییدیه آزمایشگاه بین المللی NISAB که دارای استاندارد ۱۷۰۶۵ می‌باشد ، گردیده است.

کلیه تست ها و نتایج آزمایشات مرتبط با فعالیت محصول طی یک دفترچه با اعتبار بین المللی NISAB و آزمایشگاه اکرودیته دارای تاییدیه 17065 و 17025می باشد .

 • در آخر در راستای تولید منطبق با استانداردهای بین المللی و روز اروپا شروع به اجرای الزامات استاندارد CE با اعتبار AB بین المللی نموده است ، تا در نهایت موفق به اخذاین استاندارد گردد.

** این شرکت بدلیل داشتن ایده های جدید در راستای تولید و متناسب با تقاضای بازار ،الزامات اجرایی در راستای دانش بنیان را آغاز نموده است ، تا گسترش تولید و عرصه مشتریان خود را در بازاری جدید و رویکرد استفاده از دانش نخبگان به انجام رساند که در این راستا طرح ها و ایده های نوین محصولات خود را در سازمان صنعت و معدن و تجارت به ثبت رسانده است .

همچنین در راستای نظارتی هدفمند و بروزرسانی دانش و تعیین مسیر بهتر برای رسیدن به دیگر اهداف کیفی سازمانی، مدیران ارشد علاوه بر شرکت در دوره‌های آموزشی مرتبط با دامنه فعالیت شرکت که موفق به اخذ گواهینامه‌های آموزشی بین المللی گردیده‌اند، تقویم آموزشی سالانه برای ارتقاء دانش کارکنان خود تهیه نموده و با همکاری با اساتید مجرب از سازمانهای آموزشی معتبر به اجرا این برنامه‌های آموزشی می‌پردازند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی از چه میزان اهمیت در صنعت مرغداری برخوردار است؟

از جمله سؤالاتی که ممکن است در صنعت مرغداری مطرح گردد، عبارتند از:

 • آیا نامناسب بودن کیفیت آب می تواند بخشی از تلفات را در مرغداری ها سبب شود؟ آیا وزن گیری سریعتر مرغ ها می تواند بستگی به مطلوب بودن کیفیت آب داشته باشد؟ آیا تمایل به کاهش میزان تلفات خود دارید؟ آیا تاکنون درصدد آزمایش کیفیت آب خود برآمده اید؟ وزن گیری سریع مرغ ها چه میزان بر کاهش هزینه های تولید تأثیرگذار خواهد بود؟ آیا آب مصرفی شما از لحاظ خصوصیات شیمیایی و فیزیکی در وضعیت مناسبی به سر می برد؟

بعضی از شرکت ها، اقدام به تأسیس مرغداری بدون در نظر گرفتن میزان کیفیت آب منطقه و بهبود وضعیت آن می کنند و در راستای پرورش طیور با مشکل تلفات فراوان و همچنین عوارضی مانند سنگ مجاری ادرار، نقرس و عوارض کلیوی مواجه می گردند. با توجه به بررسی های انجام شده، از جمله دلایلی که سبب بروز این مشکلات می شود، بی کیفیت بودن آب مصرفی مخصوصاً از نظر مشخصات شیمیایی و فیزیکی است، ویژگی هایی همچون وجود مواد جامد حل شده در آب، سختی بیش از اندازه آب، وجود برخی املاح و میکروالمان ها. بر اساس تجربه، با بهبود کیفیت آب از طریق بکارگیری دستگاه تصفیه آب صنعتی و همچنین تغییر منبع آب آشامیدنی در گله های با راندمان پایین، امکان برگشت بازدهی به میزان مورد انتظار وجود دارد.

ناخالصی های موجود در آب چه عوارضی را در پی دارد؟

 1. آلودگی فاضلابی می تواند ناشی از وجود فسفات در آب باشد. وجود فسفات زیاد در آب، مشکل اسهال را سبب می شود. طعم و بوی آب به علت وجود منیزیم در آن تحت تأثیر قرار می گیرد. افزایش دفع ادرار یکی از عوارض وجود مقادیر زیاد سدیم در آب است. تلخ شدن مزه آب و همچنین ایجاد مشکل کبدی، ناشی از وجود مقادیر فراوان مس در آب خواهد بود. از عوامل منفی مؤثر بر هضم غذا، مصرف آب با pH اسیدی است که سبب خنثی سازی اثر واکسن ها و داروها می گردد. همچنین این مسئله، خوردگی تجهیزات را نیز به دنبال دارد.

بنابراین دستگاه تصفیه آب صنعتی می تواند نقشی مؤثر را جهت از بین بردن ناخالصی های موجود در آب ایفا نماید.

معرفی عوارض حاصل از نمک در آب

وجود نیم درصد نمک در آب و دان مصرفی جوجه مانعی ندارد، اما در صورتی که مقدار نمک در آب آشامیدنی افزایش یابد، در نتیجه با در نظر گرفتن میزان نیاز جوجه به نمک، بایستی کاهش مقدار نمک دان انجام گیرد تا متعادل سازی مقدار نمک مصرفی جوجه صورت گیرد. از این رو، نمک دان با توجه به رسیدن میزان نمک آب به یک گرم در لیتر بایستی به طور کامل حذف شود. می توان گفت آبی که دارای کیفیت TDS:1000mg/lit باشد به گونه ای که نیاز به تصفیه نداشته باشد، اصلاً یافت نمی شود. نمک آب با توجه به نیاز مرغ بسیار بیشتر است و با توجه به وجود نمک در دان مرغ، همین میزان نمک برای او کافی می باشد.

مسمومیت ناشی از نمک چه علائمی دارد؟

 1. ایجاد اسهال مشکلات کلیوی عدم ایجاد تعادل الکترولیتی ایجاد بستر خیس کاهش رشد و مصرف دان جوجه بروز مشکلات استخوانی

نیترات و نیتریت موجود در آب چه عوارضی را به دنبال دارد؟

لازم به ذکر است که تحمل پرنده ها در برابر نیترات با توجه به سن آنها متفاوت بوده و هر چه سن مرغ بیشتر باشد مقاومتش در مقابل نیترات افزایش می یابد.

 • در مقایسه با نیتراتها، نیتریت ها خواص سمی بیشتری دارند، به گونه ای که این سمیت به مقدار 1 کیلوگرم بر لیتر می تواند وجود داشته باشد. برای جوجه ها، وجود نیترات به میزان 50 میلی گرم بر لیتر می تواند خیلی ضرر داشته باشد. وجود نیترات بیشتر از 20 میلی گرم بر لیتر، می تواند تأثیر منفی بسزایی بر میزان غذای مصرفی و همچنین وزن جوجه داشته باشد.

استفاده از آب آشامیدنی جهت تجویز دارو

یک راه سریع به منظور تجویز دارو برای گله های طیور، استفاده از آب آشامیدنی می باشد. چرا که پرندگان زمان بیماری از غذا خوردن سرباز می زنند، ولی به نوشیدن آب می پردازند. از آنجا که امکان حل شدن بعضی داروها در آب سخت که از املاح فراوانی برخوردار است، وجود ندارد، از این رو، یکی از نکات مهم قبل از آغاز درمان، مطمئن شدن از کیفیت مناسب آب آشامیدنی است. علاوه بر آن، برخورداری آب از pH نامناسب ممکن است اثر داروها را خنثی نماید.

انجام واکسیناسیون به کمک آب آشامیدنی

انجام واکسیناسیون از طریق آب آشامیدنی را می توان رایج ترین شیوه در مرغداری ها دانست.

 1. در این روش بایستی آب مصرفی از pH حدود 5/5 تا 5/7 برخوردار باشد و اگر آب قلیایی بود باید اقدام به اسیدی نمودن آن کرد. باید عمل به حداقل رساندن میزان فلزات موجود در آب صورت گیرد. به عنوان مثال، آب چاه از مقادیر فراوان مس و آهن تشکیل شده است و این یون ها قادر هستند اثر واکسن را خنثی نمایند. به منظور واکسیناسیون باید آب مصرفی فاقد ماده ضدعفونی کننده و کلر باشد. در صورت افزودن کلر به آب مورد استفاده طیور، بایستی از اضافه کردن کلر در آب، دست کم 48 ساعت قبل و 24 ساعت بعد از واکسیناسیون خودداری نمود.

در مرغداری هایی که به استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی می پردازند، مرگ و میر 10 تا 20 درصد کمتر از مرغداری هایی که از TDS بالا بهره می گیرند، مشاهده می شود.

معمولا در دامداری ‌ها و مرغداری ‌ها برای از بین بردن نمک و باکتری، از دستگاه تصفیه آب صنعتی و سیستم گندزدایی بهره می‌ گیرند. در واقع یک روش موثر جهت تصفیه آب در دامداری ها، روش اسمز معکوس است که باعث حذف 98 درصد از نمک محلول در آب می گردد. از جمله فواید این روش می‌ توان به فضای محدود، هزینه کم، کاربرد ساده و آسان و همچنین تنظیم آب خروجی بر اساس استاندارد های تمام اتوماتیک اشاره نمود.

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی در حوزه کشاورزی

در حقیقت هر چه میزان شوری خاک در صنعت کشاورزی کمتر باشد، در نتیجه خاک حاصلخیز تر است و در رشد بیشتر ریشه گیاهان نقش به سزایی دارد. باید بدانید که در گلخانه های هیدروپونیک، گیاهان رشد زیادی دارند که حتی تفاوت رشد ریشه آنها نیز قابل ملاحظه می باشد. از این رو، در دنیای امروزی به جای کشت های خاکی از کشت های هیدروپونیک در این زمینه استفاده می ‌کنند که یک جایگزین مناسب برای آن می باشد. بر این اساس، تمامی گلخانه هایی که سلامت محصول برای آنها مهم است، تمایل زیادی به کشت هیدروپونیک دارند.

در این بین، دستگاه تصفیه آب صنعتی و همچنین نگهداری تجهیزات مربوط به آن بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا اگر آب به صورت تصفیه شده نباشد، باعث ایجاد رسوب در داخل گلخانه و عدم تامین رطوبت مورد نیاز گیاهان می شود و آبیاری نیز به درستی صورت نمی پذیرد. برای آبیاری انواع گیاهان و گل ‌های پهن برگ، باید حتماً از آب تصفیه شده استفاده شود تا مانع از ایجاد رسوب بر روی گل و گیاه شود تا گیاه به نحو مطلوبی رشد نماید. از این‌رو، دستگاه ‌های تصفیه آب در صنایع کشاورزی جهت حمایت از خاک، محصول و تجهیزات آبیاری گیاهان کاربرد ویژه ‌ای دارند.

تاثیرات دستگاه تصفیه آب در صنایع غذایی و شیلات

به طور کلی وجود دستگاه تصفیه آب صنعتی در تمامی صنایع جهت نگهداری بهتر تجهیزات مورد نیاز و بالا بردن کیفیت تولیدات، الزامی می ‌باشد. بخش ‌هایی از صنایع غذایی از قبیل لبنیات، نوشیدنی ها و آب معدنی به طور کامل از آب تصفیه شده بهره می‌ گیرند. در حوزه شیلات نیز که بیشتر فعالیت آنها بر روی زالو ها انجام می ‌گیرد، کارشناسان توانسته اند تلفات را بسیار کاهش دهند و از آنجایی که دستگاه تصفیه آب صنعتی موجب زلال شدن آب می گردد، لذا رشد زالوها که در زمینه‌ های آرایشی و بهداشتی کاربرد فراوانی دارند، به طور چشمگیری افزایش می یابد. بنابراین پرورش این موجودات در آب زلال و با کیفیت بسیار ضروری می باشد که لازمه آن استفاده از این دستگاه می باشد.

اثربخشی دستگاه تصفیه آب صنعتی جهت مصارف خانگی

عده ای از مردم معتقدند که آب لوله‌ کشی به صورت تصفیه شده است و جهت نوشیدن مناسب می باشد. ولی این باور غلط است. زیرا معمولاً آب چاه وارد لوله کشی شهری می شود و راه حل رفع آلودگی آن نیز تزریق کلر در آب است. باید بگوییم که آب های لوله کشی تصفیه شده نیستند و نباید برای نوشیدن مصرف شوند. در واقع تصفیه آب برای تمامی کشور ها فرایند بسیار پر هزینه ای می باشد. زیرا احتمال دارد که با ترکیدن لوله، آب تصفیه شده به مقدار قابل توجهی هدر برود. همچنین ممکن است از آب تصفیه شده برای حمام و مصارف دیگر نیز استفاده شود.

بر این اساس، تصفیه آب از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نمی باشد. پس بهتر است که فقط میکروب کشی برای آن انجام شود. در این بین، اگر مقدار کلر استفاده شده در آب زیاد باشد، به مرور زمان باعث ایجاد بیماری در بدن می گردد. زیرا به طور کلی، کلر سرطان زا است. به همین دلیل بسیاری از مردم معتقدند که آب شرب خانگی حتماً باید تصفیه شده باشد و به همین دلیل به سراغ دستگاه تصفیه آب صنعتی می روند. زیرا این دستگاه ‌ها هم سبب از بین بردن کلر و میکروب‌ ها می ‌شوند و هم از مخزن هایی تشکیل شده اند که از ورود باکتری ‌ها به آب جلوگیری به عمل می آورند. در واقع این دستگاه‌ ها به شناسایی آب ورودی در مخازن خود می‌ پردازند و بعد از فیلتر نمودن آن، یک آب سالم را جهت مصرف عموم آماده‌ سازی می ‌نمایند.

مشکلات اساسی در رابطه با خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی بر اساس افزایش قیمت و نوسانات قیمت ارز

باید بگوییم که معمولا اکثر اقلام مورد نیاز، وارداتی می باشند و نوسانات قیمت ارز باعث افزایش قیمت ‌ها شده است و همچنین تمامی قطعات با ارز آزاد خریداری می ‌شوند و ناچارا با ارز آزاد نیز فروخته می گردند. در حقیقت به طور میانگین قیمت محصولات در مقایسه با سال گذشته حدود دو برابر رشد داشته است که مشکلات زیادی را در این زمینه به وجود آورده است.

معایب افزایش قیمت و تاثیر آن بر فعالیت های مربوط به دستگاه تصفیه آب صنعتی

در واقع افرادی که قرار بود به همکاری در زمینه تولیدات و ارائه خدمات مربوط به دستگاه تصفیه آب صنعتی بپردازند، با افزایش قیمت ‌ها منصرف شده اند. همچنین کسانی که به خریداری دستگاه پرداخته اند، جهت خرید قطعات آن نیز باید هزینه زیادی را متقبل شوند. زیرا بدون وجود قطعات، دستگاه غیر قابل استفاده می باشد. مثلا فیلتر مربوط به مخزن دستگاه، وارداتی است و هر چند سال یکبار باید تعویض گردد که همین هزینه زیادی را شامل می شود.

فعالیت در زمینه صادرات دستگاه تصفیه آب صنعتی

در سال‌ های اخیر، صادرات دستگاه تصفیه آب صنعتی به چند کشور گرجستان، افغانستان، عراق و ازبکستان صورت گرفته است که با افزایش نرخ دلار در کشور، فروش آن در کشور های خارجی به صرفه تر می باشد. زیرا قیمت تمام شده و نهایی محصولات به ریال می باشد. ولی افراد خارجی هزینه آن را به دلار می ‌پردازند. بر این اساس، فعالیت در زمینه صادرات با موفقیت زیادی همراه است. در نتیجه طراحی و ساخت این دستگاه های با کیفیت برای صادرات به خارج از کشور با مزایای زیادی روبرو است و سود فراوانی نیز دارد.

دستگاه تصفیه آب خانگی پرفکت واتر

معرفی فیلتر های دستگاه تصفیه آب پرفکت واتر

 1. فیلتر مرحله یک دستگاه فیلتری هست بنام PP که از الیاف نخی ساخته شده است و وظیفه اش از بین بردن زنگ زدگی داخل لوله ها و مواد معلق داخل آب که با چشم غیر مسلح قابل دیدن است.
  زمان تعویض فیلتر PP پرفکت واتر 6 مرحله: بعد از 3 الی 6 ماه استفاده کاملاً رنگش به قهوه ای تیره در می آید و زمان تعویض آن است . فیلتر مرحله دوم udf یا کربن پودری که ساخته شده از زغال پوست نارگیل که حدوداً بعد از 6 ماه باید تعویض شود. فیلتر مرحله سوم cto یا کربن بلاک که که ساخته شده از پوسته زغال نارگیل که با فیلتر مرحله دوم تعویض میشود. فیلتر مرحله چهارم Membrane که با نام های ممبران یا اسمزمعکوس و Ro نام برده میشود و در دستگاه تصفیه کننده شش مرحله ای قلب آن حساب میشود و تشکیل شده از 13 لایه غشای اسمز معکوس، کارش حذف ذرات تا 0.0001 میکرون، زمان تعویض این فیلتر زمانی هست که طعم آب دستگاه شما به حالت اولیه برمیگردد، مانند آب لوله میشود و داخل کتری، سماور شما رسوب بر میگردد. فیلتر مرحله پنجم فیلتر Post Carbon Activated پست کربن اکتیو: وظیفه این فیلتر اصلاح کردن طعم آب و حذف تلخی و بوی بعد آب است، این فیلتر هم زمان با فیلتر چهارم تعویض میشود. فیلتر مرحله ششم Mineral مرحله آخر پرفکت واتر RO6 فیلتر مینرال است که کارش اضافه کردن مواد معدنی (سدیم، کلسیم، منیزیم) حذف شده در آب تصفیه است که با فیلتر مینرال برمیگردد و زمان تعویض با فیلتر های 4 و 5 تعویض میشود.
  مخزن 4 گالنی پلی اتیلن پلاستیک PVC محکم و ضد زنگ از ساخته شده از مواد خوراکی – FOOD GRADE که با جاگیری 16 لیتر آب و با افزایش فشار با شارژ باد و رفع کم فشاری آب که در زمانی هم که برق شما قطع باشد با به شما آب میدهد.

شیر برداشت با کیفیت و بسیار زیبای اهرمی که گوشه سینک ما نصب میشود که به ما امکان برداشت آب تصفیه را می دهد.

ویژگی ها بارز تصفیه کننده آب پرفکت واتر

 • 1 سال ضمانت واقعی با کیفیت بالا نصب رایگان و بدون شرط در سرتاسر ایران حمل و ارسال رایگان خدمات پس از فروش مادام العمر ارسال سریع کارشناس برای نصب استفاده از بهترین قطعات موتور کاملا بی صدا و درجه 1 قیمت کاملاً رقابتی و در پایین ترین حد نسبت به قطعات استفاده شده با کیفیت کاهش سختی آب تا پایین ترین حد ممکن استفاده از آب ذخیره شده در تانکر حتی با وجود قطعی برق ساخته شده طبق استانداردهای بروز اروپا فیلترینگ بسیار با کیفیت شیر برداشت با کیفیت و زییا تبدیل آب شور به شیرین برای مناطق با اب شور آب خوش طعم تصفیه سریع آب فشار مناسب آب

این دستگاه را میتوانید از سایت perfectwater.ir و سایت فروشگاه به آبی خریداری کنید.

از دیگر محصولات این شرکت در راستای استفاده بهینه و سالم در مصرف آب می توان به محصولات و کاربردهای آن در زیر اشاره کرد :

آب مقطر یک نوع از آب است که بر اثر فرایند تقطیر، ناخالصی های خود را از دست می دهد. در حقیقت آب با استفاده از دستگاه های خاصی، جوشانده و تقطیر می شود و در نهایت با جدا شدن گازها و ذرات معلق معدنی، آب مقطر به دست می آید. این آب بسته به نوع و میزان تقطیر، می تواند تا حدود ۹۵ درصد خالص شود. در نتیجه تقریبا هیچ املاح معدنی در آن وجود نخواهد داشت. از این آب برای مصارف گوناگون و مهمی استفاده می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های آب مقطر این است که در اثر تبخیر یا استفاده زیاد، رسوبی از خود به جا نمی گذارد.

مصارف آب مقطر از صنعت تا پزشکی

آب مقطر هیچ ماده محلولی را در خود جای نداده است. به همین دلیل خاصیت تضاد با بعضی مواد شیمیایی را نیز ندارد. این ویژگی باعث شده تا در آزمایشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی بسیاری از آب مقطر، برای فعالیت هایی مانند محلول کردن مواد شیمیایی یا حتی شستشوی ظروف آزمایشگاهی استفاده شود. از طرفی بیشترین مصرف این آب به دلیل خلوص زیاد، در صنایع دارویی و استفاده های پزشکی است. کوچکترین نمونه مصرف آب مقطر در پزشکی را استفاده از آن در تزریقات برای حل کردن داروی تزریقی دیده اید.

یکی از مهم ترین ویژگی های آب مقطر این است که در اثر تبخیر یا استفاده زیاد، رسوبی از خود به جا نمی گذارد. به همین دلیل از آن برای مرطوب نگه داشتن باطری خودرو نیز استفاده می‌کنند. چرا که رسوب آب معمولی، می تواند پس از مدتی به باطری و در نهایت موتور ماشین آسیب برساند.آب مقطر همچنین برای ساخت مواد اولیه در کارخانجات مختلف به ویژه مواد غذایی استفاده می شود. خالص بودن این آب باعث شده تا بسیاری از افراد، نوشیدن آن را جایگزین آب شهری کنند.

یکی دیگر از محصولات این شرکت که کاریرد صنعتی زیاد و به صرفه اقتصادی دارد رسوب شکن هوشمند است این محصول دارای تاییدیه های داخلی و بین المللی و ثبت شده در سازمان مالکیت معنوی کشور است .

نکته قابل توجه کاربرد این محصول در تمامی صنعت های کشور و حتی مصارف خانگی است.

این محصول دارای مزایای زیر می باشد :

با توجه به نوسانات نرخ ارز، تولید کنندگان زیادی تمایل به صادرات محصولات خود و فروش آن در خارج از کشور دارند که مسلما با این کار موجب ایجاد اختلالاتی در بازار داخل می شوند. آیا این کار درست است؟

از آنجایی که ظرفیت تولید برای تولیدکنندگان کاملا مشخص می باشد، لذا با توجه به افزایش قیمت ارز و نوسانات آن در داخل کشور، توانایی خرید افراد بسیار کاهش پیدا کرده است.

همانطور که می دانید، فروش محصولات در داخل کشور راحت تر می باشد. اما در صورتی که بازار داخلی به آن نیاز نداشته باشد، ناچارا محصول باید به کشور های خارجی صادر گردد. از این رو، در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به ارائه دستگاه و قطعات مربوط به آن می پردازیم و خدمات دهی با کیفیت در مجموعه ما در کمتر از 24 ساعت برای مشتریان ساکن تهران و اطراف آن صورت می‌ گیرد. همچنین در سراسر کشور نیز ارائه این خدمات دو یا سه روز به طول می‌ انجامد که با کیفیت عالی می باشد.

توضیحاتی در مورد شرکت و برنامه ‌های آینده آن

این شرکت از زمان تأسیس، فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در زمینه آب شروع نموده است و جهت رضایت مشتریان گرامی فعالیت های گسترده و خدمات متنوعی را ارائه نموده است. برای بهبود کیفیت تولیدات خود نیز تلاش ‌های زیادی کرده و همین باعث شده است که این شرکت با فکر راحت محصولات خود را معرفی نماید و به رقابت با سایر شرکت های تولید کننده در زمینه دستگاه تصفیه آب صنعتی بپردازد.

ارتباط با نوین تصفیه پارس

آدرس : تهران کیلومتر 22 جاده خاوران پاکدشت، خیابان شهید مطهری، روبروی فرمانداری، پلاک 420، واحد 1

مدیرعامل حمید رضا کامیاب : 09122592845

شماره تماس شرکت: 4-02136440112

سایت : www.novintasfie.com

اینستاگرام : instagram.com/novin.tasfie.pars

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]