اطلاعات تماس
  • 021773*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005075350016912

اولین سایت فروشگاهی فایل‌های مینیاتوری راه‌اندازی شد

کد: 140005075350016912

https://bit.ly/3BYZIRg

، (اخبار رسمی): یکی از معضلات هنر خمیر چینی و فایل های مینیاتوری که با نام لیبل محصولات کوچک نیز شناخته می‌شود تا به الان این بوده که منبع درستی برای تهیه ابزارهای کارش وجود نداشت، به‌خصوص منبعی که قابل اطمینان نیز باشد اما مسینا آرت این امکان را فراهم آورده است!

اولین سایت فروشگاهی فایل های مینیاتوری
یک نمونه از محصولات فروشگاهی مینیاتوری

آیا شما نیز با تهیه ابزار های هنری، فایل‌های لیبل محصولات فروشگاهی و ... مشکل دارید؟ مسینا آرت مشکلتان را حل می‌کند

امروزه در کشور عزیزمان ایران هنرهای دستی رواج زیادی بین بانوان ایرانی پیدا کرده است که یکی از این هنرها، هنر خمیر چینی یا کار با خمیر، مجسمه‌سازی و از این قبیل است که در این بین یکی از رشته‌های هنری با نام هنر فایل٬های مینیاتوری یا لیبل محصولات کوچک شناخته می٬شود اما یکی از معضلات بزرگ هنرمندان و هنردوستان، تا به الان این بوده که هیچ منبع درستی برای تهیه ابزارهای کار (خصوصا هنر فایل‌های مینیاتوری) وجود نداشت، به٬خصوص منبعی که قابل اطمینان نیز باشد.

اما در حال حاضر مسینا آرت با مدیریت رسمی سرکار خانم نجفی - کارشناس هنری کشور - شروع به فعالیت خود کرده است و با تمام تلاش خود قصد دارد علاوه بر رشد این هنر در کشور، منبعی برای تهیه ابزارهای هنری، فایل‌ها و عکس‌های مینیاتوری و .... را نیز فراهم آورده باشد.

مسینا آرت سایتی فروشگاهی، آموزشی در زمینه هنرهای دستی خمیری است که از بخش٬های مختلفی مانند فایل٬های مینیاتوری، ابزارهای کار هنری، دست‌سازه‌های مسینایی و همچنین آموزشگاه مسینا آرت تشکیل شده است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و به راحتی می‌توانید به آن اعتماد کنید و خریدهای خود را از آن انجام دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مَسینا آرت

مسینا آرت ، سایت فروشگاهی و آموزشی هنرهای دستی و خمیر چینی در کشور همچنین اولین سایت فروش فایل ها و لیبل های مینیاتوری است این سایت قصد دارد با رشد روز افزون این هنر در کشور ، کار آفرینی بزرگی را در این زمینه انجام دهد که این مهم تنها با تلاشو حمایت های شما عزیزان به دست می آید ، به امید رشد و موفقیت رو افزون کشورمان ایران

اطلاعات تماس
  • 021773*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی