اطلاعات تماس
  • 038322*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006085404616862

تور رفتینگ رودخانه کرج، رفتینگ جاده چالوس، رفتینگ نزدیک تهران

کد: 140006085404616862

https://bit.ly/3t1eens

، (اخبار رسمی): تور رفتینگ کرج یک تور خانوادگی و پر از هیجان است. رودخانه کرج در جاده چالوس بی شک یکی از بهترین رودخانه های ایران برای قایقرانی رفتینگ است،

تور رفتینگ رودخانه کرج ، رفتینگ جاده چالوس ، رفتینگ نزدیک تهران
تور رفتینگ رودخانه کرج ، رفتینگ جاده چالوس

آژانس مسافرتی و گردشگری "بیا تور" یکی از مطرح ترین شرکت هایی است که تورهای مختلف طبیعت گردی را در مناطق مختلف ایران برگزار می کند.

تور رفتینگ کرج یک تور خانوادگی و پر از هیجان است. رودخانه کرج در جاده چالوس بی شک یکی از بهترین رودخانه های ایران برای قایقرانی رفتینگ است، چرا که بخش هایی هیجانی و پر از خروش موج های رودخانه. رفتینگ در رودخانه کرج را ترکیبی از آرامش و هیجان است. مناسب تمام گروه های سنی بوده و در بازه بزرگتری از سال نسبت به سایر رودخانه های ایران قابلیت قایق رانی را دارد.

رودخانه کرج ، رفتینگ جاده چالوس

رفتینگ چیست؟

ورزش رفتینگ یک ورزش مفرح و پر تب و تاب است. پر از تلاش و هیجان است. به این صورت که یک تیم 8 تا 10 نفره در یک قایق در یک همکاری صمیمانه و منظم قایق های بادی را در مسیر رودخانه با کمک و راهنمایی بسیار دقیق لیدر های قایق هدایت می کنند. تور رفتینگ تجربه یک هیجان و شادی به معنای واقعی است، در این تور تجهیزاتی به مسافران از طرف باشگاه داده می شود که این تجهیزات برای انجام  رفتینگ شامل :کلاه ایمنی، جلیقه نجات، لباس مناسب و پاروی مخصوص هستند.

مسافران همراه با تجهیزات کامل رفتینگ

رفتینگ یکی از مهیج ترین ورزش های آبی و تفریحاتی است که بسیاری از افراد به آن علاقمند هستند. رفتینگ به معنای قایق سواری و کلک سواری در آب های خروشان رودخانه ها می باشند و نیاز به آموزش و گذراندن دوره های مختلف دارد.

 معمولا رفتینگ را در مناطقی برگزار می کنند که دارای رودخانه های متعددی باشند و از پتانسیل کافی برخوردار باشند. باشگاه سیر سپهر رفتینگ را در نزدیکی شهر کرج و رودخانه کرج برگزار می نمایند.

رودخانه کرج یکی از مهم ترین رودخانه هایی است که مقصد بسیاری از تورهای گروهی رفتینگ می باشد. این روستا در استان چهار محال و بختیاری قرار داشته و هر سال در ارمند، تورهای مختلفی برگزار می شوند. رفتینگ کرج توسط آژانس های مسافرتی برگزار و اجرا می گردد.

تور رفتینگ محدود به یک منطقه از ایران نبوده و در بسیاری از روستاها و مناطق ایران از جمله سفید رود در گیلان، رودخانه سزار در لرستان، رودخانه سیروان استان کردستان، رودخانه زاینده رود اصفهان و سایر مکان های دیگر برگزار می شود.

 معمولا مدت زمان برگزاری تا اتمام رفتینگ در حدود2 ساعت طول می کشد که در آن باید پارو نیز بزنید. البته لازم به ذکر است که راهنمای تور در اختیار شما قرار می گیرد و آموزش های لازم را به شما خواهد داد.

معمولا در طول برگزاری این تور، قایق مورد نظر با استفاده از موج آب در حال حرکت می باشد و نیازی به پارو زدن دائمی نیست. جهت برگزاری رفتینگ در مناطق مختلف باید به برخی مسائل توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از برگزاری رفتینگ باید از آن آگاهی داشته باشید، وضعیت رودخانه می باشد. رودخانه ها در فصول بهار و تابستان پر آب بوده و مناسب این کار نیز هستند.

شما می توانید زمان مناسب جهت برگزاری چنین توری را از آژانس های مسافرتی و راهنمایان تور بپرسید. آژانس های معتبر و حرفه ای که چندین سال سابقه برگزاری تورهای ماجراجویانه از جمله رفتینگ را در کارنامه خودشان دارند، قابل اعتماد بوده و می توانید به راحتی از خدمات این شرکت های مسافرتی استفاده نمایید

 برگزاری این تور به صورت شخصی و بدون کمک راهنما امری اشتباه می باشد، زیرا خطرات و عوارض جبران ناپذیری از جمله غرق شدن و برخی مشکلات دیگر را دارد.

آژانس مسافرتی و گردشگری "بیا تور" یکی از مطرح ترین شرکت هایی است که تورهای مختلف طبیعت گردی را در مناطق مختلف ایران برگزار می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیر سبا

تور رفتینگ رودخانه کرج ، رفتینگ جاده چالوس با بیا تور تور رفتینگ کرج یک تور خانوادگی و پر از هیجان است. رودخانه کرج در جاده چالوس بی شک یکی از بهترین رودخانه های ایران برای قایقرانی رفتینگ است، چرا که بخش هایی هیجانی و پر از خروش موج های رودخانه. رفتینگ در رودخانه کرج را ترکیبی از آرامش و هیجان است. مناسب تمام گروه های سنی بوده و در بازه بزرگتری از سال نسبت به سایر رودخانه های ایران قابلیت قایق رانی را دارد. منبع: بیاتور

اطلاعات تماس
  • 038322*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی