اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006185423017199

آشنایی با دستگاه‌های لیزر شرکت طاهر تاج مادر

دستگاه لیزر دایود Alex – Diode

کد: 140006185423017199

https://bit.ly/3E5Y2Xd

، تهران , (اخبار رسمی): برای خرید دستگاه لیزر دایود الکس با طول موج 755 – 808 نانومتر یکی از شیوه‌های نوین و تاثیرگذار در رفع دائم موهای زائد بدن به صورت دائمی برای هر نوع پوست و مو معرفی شده است. دستگاه لیزر دایود الکس مجهز به TEC است. TEC در واقع نوعی بسیار قدرتمند از سیستم خنک سازی پوست است.

دستگاه لیزر دایود Alex – Diode
دستگاه لیزر دایود Alex – Diode

دستگاه لیزر دایود Alex – Diode

برای خرید دستگاه لیزر دایود الکس با طول موج 755 – 808 نانومتر یکی از شیوه‌های نوین و تاثیرگذار در رفع دائم موهای زائد بدن به صورت دائمی برای هر نوع پوست و مو معرفی شده است. دستگاه لیزر دایود الکس مجهز به TEC است.

TEC در واقع نوعی بسیار قدرتمند از سیستم خنک سازی پوست است که به این لیزر اجازه می دهد با اعمال قدرت بسیار زیاد هیچگونه حس درد و سوختگی ایجاد نکند. لیزرها با طول موج 755 از این نوع برای پوست‌هایی با رنگ روشن بسیار مناسب هستند.

این طول موج عمق نفوذ بالا و انرژی  برای هر تک پالس و جذب بالاتر در کلروفرم ملانین درون لایه اپیدرم نفوذ می‌کند و توسط ملانین موجود در فولیکول‌های مو جذب می‌شوند. در طول درمان، انرژی لیزر تبدیل به انرژی حرارتی شده که در واقع باعث از بین رفتن فولیکول مو می‌شود اما در عین حال هیچ آسیبی به بافت پوست نمی‌رساند.

بدین ترتیب نتیجه کار بسیار بهتر است و حس خواهد شد که عمل رفع موهای زائد به خوبی انجام شده است. دستگاه لیزر دایود الکس در واقع به نوعی زیر مجموعه پلتفرم Soprano ICE Platform هستند.

به همین خاطر نیز بسیاری از ویژگی‌های این پلتفرم در Alex – Diode در آن قابل مشاهده است. این سری از لیزر می‌تواند برای طیف وسیعی از رنگ پوست و البته انواع مو مورد استفاده قرار گیرد. طول درمان نیز بسیار سریع و البته بدون درد است. بسیاری از کلینیک‌ها از این لیزر برای درمان به صورت وسیع استفاده می‌کنند.

در مقایسه با لیزر‌های Alexandrite در طول موج 755 نانومتر، باید گفت که Alex – Diode از لحاظ عملکرد هیچ کمی و کاستی ندارد و حتی در برخی ویژگی‌ها مثل کمتر بودن درد بسیار بهتر عمل می‌کند

دستگاه لیزر تیتانیوم

تا به این لحظه دستگاه‌های لیزر زیادی تولید شده‌اند که هیچ‌کدام از آنها چه از لحاظ کیفیت ساخت و چه از لحاظ کارآیی به گرد پای لیزر تیتانیوم نمی‌رسند. این صحبت، نه تنها یک ادعا، بلکه یک واقعیت است و بر اساس آزمایشات صورت گرفته بر روی پوست هزاران نفر گزارش شده است.

از ابتدائی‌ترین ویژگی‌های خرید دستگاه لیزر تیتانیوم وجود هندپیس‌های بسیار قدرتمند در آن است که به خوبی می‌توانند کار موزدائی را انجام دهند. در واقع هر یک از هندپیس‌های موجود در دستگاه تیتانیوم وظایف بخصوصی دارند که البته با مدیریت پزشک معالج می‌توانند به صورت ترکیبی نیز مورد استفاده قرار بگیرند. این هندپیس‌ها با بکارگیری طول موج‌های قوی به ریشه مو حمله می‌کنند و سبب از بین رفتن دائمی موهای زائد می‌شوند.

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چه فرقی میان دستگاه‌های لیزر تک هندپیس با دو هندپیس وجود دارد. در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که دستگاه‌های لیزر مو مانند تیتانیوم که از دو هندپیس برای رفع موهای زائد بهره می‌برند طول عمر بیشتری خواهند داشت و همچنین تا سال‌ها می‌توانند کیفیت عملکرد خود را حفظ کنند. در نظر داشته باشید که استفاده‌ی طولانی مدت از دستگاه‌های لیزر یکی از خواسته‌های بحق مراکز پوست و مو است.

ناگفته نماند که در دستگاه تیتانیوم از طول‌ موج‌های قدرتمندی نیز استفاده می‌شود. در واقع هر یک از این طول موج‌ها برای قسمت‌های بخصوصی از بدن کاربرد دارند. یعنی برای حذف موهای زائد پشت لب یا ابرو از طول موج الکس استفاده می‌شود و برای قسمت‌های دیگر بدن، بنا به نیاز از طول موج‌هایی مانند دایود و ان دی یاگ بهره گرفته می‌شود.

خانم عابدینی 8253 343 0912

آقای سایله9361 778 0912

آقای دوستی 5482 718 0912

خانم انصاری 5731 748 0912

خانم صمصامی 9534 786 0912

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت طاهر تاج مادر

شرکت بین المللی طاهر تاج مادر بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاه های لیزر موهای زائد درایران ،به عنوان معتبرترین شرکت تولید تجهیزات پزشکی-زیبایی در کشورمفتخر است که بیشترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد؛و با کادر مجرب به روز در زمینه تجهیزات زیبایی،دستگاه های لیزر کلاس جهانی تولید کند.ما تمام تلاش خود را برای ارائه بالاترین کیفیت ممکن در خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا بتوانید با خیال آسوده ، بهترین خدمات را در مراکز زیبایی و کلینیک ها به مشتریان خود ارائه دهید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی