اطلاعات تماس
  • 091120*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007185469217374

نرده کابلی چیست و چه اندازه ایمنی دارد و در طراحی مدرن چه قدر موثر است

کد: 140007185469217374

https://bit.ly/3aoIznq

، تهران , (اخبار رسمی): نرده کابلی به سادگی یک سیستم نرده است که در آن نرده های سنتی با کابل فولادی ضد زنگ جایگزین می شود. کابل را می توان به صورت افقی از طریق پایه ها یا عمودی بین ریل های بالا و پایین عبور داد.

نرده کابلی
نرده کابلی

سیستم ها و کیت های نرده کابلی به شما کمک می کند تا نمای بالکن و راه پله شما باز و شفاف باقی بماند ، زیرا سیم فولادی ضد زنگ با نگهداری کم به شما اجازه می دهد تا آرامش داشته باشید و از فضای زندگی بیرونی در بالکن خود با کمی نگهداری لذت ببرید. نرده سیم کابلی به محافظت از راه پله شما کمک می کند در حالی که مانع زیبایی طراحی داخلی ساختمان شما و بالکن اطراف شما نمی شود و استفاده از کابل برای نرده تراس می تواند به طراحی تراس ، حیاط یا ایوان شما کمک کند.

اگر کابل به صورت افقی کار می شود ، پایه ها باید مخصوص دریافت کابل باشند و باید راهی برای کشش کابل برای امنیت وجود داشته باشد. در بسیاری از موارد اتصالات در پستها باعث می شود که کابل با استفاده از ابزارهایی مانند آچار آلن محکم شود.

هنگام استفاده از نرده کابلی عمودی ، تولید کنندگان معمولاً به نصاب ها دستور می دهند تا برای استحکام یک یا چند کابل هر بخش را با میله یا بالستر تعویض کنند. تعداد قطعات تقویت کننده مورد نیاز بستگی به طول بخش دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیوان

کیوان طراحی تا اجرا انواع نرده کابلی، نرده شیشه ای،پله گرده،پله شیشه ای

اطلاعات تماس
  • 091120*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید