اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008025491117461

کفپوش اپوکسی چیست و ویژگی های کفپوش اپوکسی فارکو هلدینگ

کد: 140008025491117461

https://bit.ly/3bHBO0R

، بوکان , (اخبار رسمی): فارکو هلدینگ | در کشورهای بزرگ صنعتی، رنگ کفپوش اپوکسی به عنوان کفپوشی مطمئن، زیبا و استاندارد به عنوان جایگزینی مناسب کفپوش اپوکسی برای سطوح سنگی و سرامیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

در کشورهای بزرگ صنعتی، رنگ کفپوش اپوکسی به عنوان کفپوشی مطمئن، زیبا و استاندارد به عنوان جایگزینی مناسب کفپوش اپوکسی برای سطوح سنگی و سرامیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های کفپوش اپوکسی

اجرای یکپارچه و بدون درز کفپوش های اپوکسی این قابلیت را برای محیط های بهداشتی و بیمارستانی ایجاد می کند که جذب آلودگی توسط کف سازه را به حداقل مقدار خود میرساند. همچنین استفاده از کفپوش اپوکسی در کف پارکینگ ها و سوله های صنعتی از ایجاد گرد و غبار در محیط جلوگیری کرده و مشکلات ناشی از تمیزکاری کف را کاهش می دهد. درکنار این ویژگی های کفپوش های اپوکسی، فناوری کفپوش اپوکسی، معماران و متخصصین طراحی داخلی را به ابزاری برای طراحی کف در اشکال و رنگهای مختلف مجهز کرده و آنها را قادر می سازد تا ساختمانها و فضاهای باز را از نظر بصری جذاب تر نمایند.

مزایای کفپوش اپوکسی

توجه به این مزایا به شما این اطمینان را خواهد داد که استفاده از این نوع کفپوش به عنوان ابزاری برای محافظت از کف ساختمان‌ها، امری منطقی کفپوش اپوکسی و شایان توجه است.

چسبندگی بالا به سطوح بتونی
مقاومت شیمیایی خوب
مقاومت مکانیکی بالا
بدون حلال و سازگار با محیط زیست
دوام بالا
ظاهر خوب
به عنوان عایق حرارتی موجود است
انواع کفپوش اپوکسی

افزایش روزافزون استفاده از کفپوش های اپوکسی در صنایع مختلف، شرکت فنی و مهندسی فارکو هلدینگ را بر آن داشت که عمده فعالیت خود را، در زمینه اجرای تخصصی این نوع کفپوش ها معطوف نماید. فارکو هلدینگ مفتخر است کفپوش اپوکسی که به عنوان یکی از نخستین مجموعه های پیشرو در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش های‌ اپوکسی (پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی)، انواع کفپوش پلی یورتان و پلی اوره، فعالیت می نماید.

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی بهترین انتخاب برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌های صنعتی است. از جمله می‌توان به آزمایشگاه‌ها، انبارها و کارخانه‌های تولیدی اشاره کرد. کفپوش اپوکسی صنعتی با توجه به ویژگی هایی که دارد،  کاربردهایی از قبیل مقاومت در برابر سر خوردن، مقاومت در برابر عوامل شیمیایی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر رشد و تکثیر میکرو اورگانیسم ها و مقاومت در برابر نفوذ آب دارد.

کفپوش اپوکسی ساختمان

یکی از مهمترین کاربردهای اپوکسی، استفاده از آن در کف سازی ساختمان ها است کفپوش اپوکسی ساختمانی همچنین مقاومت بالایی در برابر سایش، پارگی و خوردگی از خود نشان میدهند که برای تضمین عمر مناسب در فضاهای پر رفت و آمد مورد نیاز است.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

کفپوش اپوکسی سه بعدی فارکو هلدینگ فقط یک استیکر چاپ شده نیست که روی سطح چسبانده می‌شود، استفاده از انواع رزین‌های اپوکسی، به تصاویر شما عمق بخشیده و از آن‌ها در برابر تمامی آسیب‌هایی که ممکن است به کف وارد شود محافظت می‌کند.

کفپوش اپوکسی دکوراتیو (تزیینی)

نیازی نیست که کفپوش، تجاری و تک رنگ باشد، حتی وقتی در یک محیط تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما راه‌های زیادی را برای تغییر یک قیمت کفپوش اپوکسی ساده به کفپوش اپوکسی طرح دار به شما پیشنهاد می‌دهیم.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک برتری خود نسبت به سایر کفپوش‌ها را زمانی نشان می‌دهد که پای الکتریسیته ساکن در میان باشد. در اجرای کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک از یک نوع عامل شیمیایی آلی استفاده می‌گردد که موجب هدایت الکتریسیته ساکن از سطح کفپوش به منبع تخلیه الکتریسیته ساکن (چاه ارت) می‌شود.

کفپوش اپوکسی پارکینگی

کفپوش اپوکسی پارکینگی بیشترین متقاضی را در میان مشتریان ما دارد. پارکینگ‌های کثیف، بی‌روح و بدرنگ قدیمی را فراموش کنید. کفپوش پارکینگی با بالاترین تنوع در رنگ و طرح قابل اجراست و عبور لاستیک خودروها یا ریختن مشتقات نفتی، تغییری در رنگ و ظاهر آن ایجاد نمی‌کند.

شرکت فنی و مهندسی کفپوش اپوکسی با بهره گیری از اجراکاران مجرب و کارآزموده و استفاده از بهترین نوع رنگ های تولیدی، تضمین کفپوش اپوکسی کیفیت و خدمات پس از فروش توسط تیم پشتیبانی متعهد، توانسته است حس اعتماد را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. انتخاب این شرکت به عنوان مجری پروژه-های بزرگ کشوری در حوزه کفپوش های اپوکسی صنعتی، بیمارستانی و ساختمانی نشانی از این مدعاست.

قیمت کفپوش اپوکسی

هزینه را در ابتدا نمیتوان گفت زیرا چند عامل بسیار مهم در برآورد میزان هزینه موثر هستند، از جمله : متراژ مکان مورد اجرا، شرایط محل اجرای کفپوش، جنس و کیفیت فعلی سطح، نوع زیرسازی کفپوش اپوکسی اجرایی، ضخامت پوشش اجرایی

با همه این موارد، شرکت فنی و مهندسی کفپوش اپوکسی با تکیه بر مهندسان و متخصصین خود، همچنان دست  از تلاش برنداشته و به منظور بهبود هر چه بیشتر خدمات خود به مشتریان محترم، تحقیقات در زمینه تولید هر چه بهتر کفپوش اپوکسی انواع کفپوش های اپوکسی و نزدیکی شرایط به استانداردهای روز دنیا را بر خود مقدم میداند و به توسعه کیفیت محور متعهد باقی خواهد ماند.

منبع:

https://farcoholding.com/%DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%B3%DB%8C

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خدمات سئو

هدف ما، تبدیل کسب و کار آنلاین به یک تجربه لذتبخش برای شما است. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان طراحی سایت ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان