اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008115504413721

از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید

کد: 140008115504413721

https://bit.ly/30oDDgM

، تهران , (اخبار رسمی): برای کسانی که باغچه ای، باغی، حیاطی، حتی تراس قابل مبلمانی، در محل مسکونی خود یا ویلا و باغی در خارج از شهر دارند، نحوه بهره برداری، تزئیین و مبلمان آن معمولا به عنوان یک دغدغه محسوب می‌شود.

از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید
از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید
از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید
از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید
از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید
از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید

برای کسانی که باغچه ای، باغی، حیاطی، حتی تراس قابل مبلمانی، در محل مسکونی خود یا ویلا و باغی در خارج از شهر دارند، نحوه بهره برداری، تزئیین و مبلمان آن معمولا به عنوان یک دغدغه محسوب می‌شود. یکی از اولین نکاتی که برای مالکان این گونه فضاهای باز و دلپذیر وجود دارد، مساله استحکام لوازم خریداری شده است. در ادامه، ضمن نگاهی به فروشگاه اینترنتی محصولات باغی « باغ کالا » به این مساله بیشتر می پردازیم.

محصولات باغی چه خصوصیت هایی دارند؟

حضور طولانی مدت مبلمان، لوازم، اکسسوری و تجهیزات باغی و بالکنی در فضای باز باعث می‌شود این لوازم در مدت کوتاه تری نسبت به لوازم موجود در فضای بسته مستهلک شود.

از این رو خرید این نوع وسایل از برند‌های معتبر و تولید کنندگانی که اصول و شیوه تولید و مقتضیات محصول را به خوبی می‌شناسند بسیار اهمیت دارد.

خوشبختانه مدتی است که برخی از شرکت‌های تخصصی و برند‌های معتبر، فعالیت تخصصی در این زمینه را در دستور کار خود قرار داده و از این نظر خیال متقاضیان محصولات فوق را راحت کرده اند.

برند « باغ کالا » با فروشگاه اینترنتی مجهز و بسیار زیبا و سهل الوصول خود، یکی از تخصصی ترین گروه‌های تولیدی و فروشگاهی است که در این زمینه در سراسر ایران فعالیت می‌کند.

اهمیت فعالیت تخصصی در هر صنعت و رشته ای، آشنایی با زیر و بم‌ها و نقاط ضعف و قوت تولید و ارائه محصول در آن رشته است که در نهایت به تخصص‌ها و مهارت‌های خاصی منتهی می‌شود که از آن با عبارت «فوت کوزه گری» یاد می‌شود. بر این اساس، متقاضیان محصولات باغی باید به دنبال برندی باشند که در این بازار نوظهور و کم سابقه به فوت کوزه گری تولید و ارائه محصولات دست یافته باشد. « باغ کالا » فوت کوزه گری تولید محصولات باغی را کاملا می داند.

مهارت تولید برای ارائه محصولات باغی از این جهات قابل اهمیت است:

 •  استفاده از متریال‌ها و مواد مناسب برای تولید محصولات باغی.
 • پایداری و تحمل وزن بیشتر محصولات فضای باز در مقایسه با محصولات محیط‌های سربسته .
 • مقاومت در برابر رطوبت که به طور طبیعی در فضای باز بیشتر و غیر قابل کنترل است.
 • مقاومت در برابر اشعه آفتاب که ممکن است به رنگ پریدگی یا استهلاک مبلمان و سایر محصولات منتهی شود.
 • مقاومت در برابر جابه جایی‌های اضافی که در محیط باز نسبت به محیط بسته به مراتب بیشتر است.
 • مقاومت در برابر جریان هوا که غیر قابل کنترل و متفاوت است.

نگاهی به مجموعه تفاوت‌های محصولات باغی و فضای باز در مقایسه با محصولات فضای بسته و منزل نشان میدهد که این رشته تخصصی، اگر چه ظاهرا در حوزه صنعت مبلمان قرار دارد؛ اما کاملا تخصص مجزایی محسوب می‌شود.

بنابراین اولین کاری که متقاضیان محصولات باغی باید انجام دهند پرهیز از خرید این محصولات از تولید کنندگان معمولی و خانگی است که در کنار تولید محصولات تخصصی خود دستی هم در ساخت و عرضه محصولات فضای باز دارند.

خطوط تولید طراحی شده، متریال‌های مصرفی، تجهیزات تخصصی، محاسبات مهندسی، ترکیب مواد، چسب‌ها و مواد نگهدارنده به کار رفته در محصولات تخصصی باغی کاملا با محصولات خانگی متفاوت است و در نظر نگرفتن این تفاوت‌ها و خرید بدون مطالعه محصولات باغی از برند‌های نامعتبر و غیر تخصصی، احتمالا چیزی جز زیان مصرف کننده را به همراه نخواهد داشت.

فروشگاه باغ کالا با یک برچسب همیشگی به نام : «کیفیت»

بررسی محصولات متنوع تولید و ارائه شده از سوی مجموعه تولیدی و فروشگاهی باغ کالا که در سایت این فروشگاه به نشانی  https://baghkala.com/ به سادگی در اختیار مصرف کنندگان و دارندگان فضاهای باز و باغی قرار دارد، نشان می‌دهد که این مجموعه به وضوع تمایز‌ها و تفاوت‌های بارزی نسبت به سایر عرضه کنندگان دارد.

در باغ کالا چه می‌توانیم بخریم

گشت و گذاری در غرفه‌های و قفسه‌ها و بخش‌های مختلف فروشگاه اینترنتی باغ کالا بسیار لذت بخش است.

حتی اگر قصد خرید محصولات باغی را ندارید، توصیه می‌شود حتما سری به این سایت بزنید و مدتی در میان محصولات خوش رنگ و خوش فرم و خوش ساخت آن قدم بزنید و لذت ببرید.

سهولت دسترسی به محصولات و تسهیل در روند خرید کالا که این سایت را به یکی از کاربر پسند ترین سایت‌های فروشگاهی فارسی زبان تبدیل کرده، باعث می‌شود حتی بدون نیاز به خرید کالا تماشای این سایت یک لذت کامل برای وبگردان باشد.

اما صرف نظر از مساله تماشا، برای متقاضیان و خریداران محصولات باغی، داستان دیگری در این سایت رقم می‌خورد:

در این جا نگاهی دقیق تر به محصولات فروشگاه اینترنتی و تخصصی « باغ کالا » و طیف متنوع محصولات ارائه شده در آن می‌اندازیم:

محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی باغ کالا در شش قفسه اصلی قرار دارد و علاوه بر آن در بخش دیگری از فروشگاه هم می‌توان «سایر محصولات » را ملاحظه و خریداری کرد.

شش گروه محصولی اصلی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی باغ کالا عبارتند از:

 •  میز و صندلی آلومینیومی برای باغ و فضاهای باز.
 • میز و صندلی فرفورژه باغی.
 • میز و صندلی حصیری ویلایی.
 • تاب در دو مدل فلزی و ریلکسی.
 • سایه بان در انواع « پایه کنار » و « پایه وسط ».

محصولات دیگر باغی در بازارچه دوست داشتنی باغ کالا

در بخشی دیگری از فروشگاه اینترنتی و تخصصی « باغ کالا » با عنوان «محصولات دیگر»، لوازم کاربردی و تخصصی فضای باز و باغ و باغچه عرضه شده است که از آن جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد: تخت استخر، چمن مصنوعی، سطل زباله، نیمکت، تشک و پارچه

تاریخچه باغ کالا

طبیعی است که هیچ برندی نمی‌تواند یک شبه سر برآورده و موفق به ارائه محصولات در سطح اول کیفیت کشور شود.

فروشگاه اینترنتی باغ کالا نیز سابقه ای ده ساله دارد. این برند متعلق به گروه تولیدی « راه سبز کلبه‌ها » است که 10 سال سابقه مفید و تخصصی در صنعت مبلمان باغی را در کارنامه خود دارد و توانسته است محصولات خود را با استانداردهای جهانی منطبق سازد.

به این خاطر، خریداران از فروشگاه اینترنتی و تخصصی « باغ کالا » می‌توانند کاملا اطمینان داشته باشند که علاوه بر خرید محصولات با کیفیت و استاندارد از دو فاکتور بسیار مهم بهره مند هستند که عبارتند از:

 • گارانتی محصولات باغ کالا
 • خدمات پس از فروش کامل محصولات باغ کالا

خریداران این سایت، علاوه بر اطمینان از خرید کالای اصل و بهره مندی از مزیت ارسال سریع قبل و حتی بعد از خرید می‌توانند از مشاوره‌های تخصصی گروه باغ کالا برای نوع خرید و نوع بهره برداری از محصول بهره مند شوند.

راه های تماس با فروشگاه محصولات باغی باغ کالا

گفتنی‌ها درباره مجموعه زیبا و دلپذیر باغ کالا که با محصولاتی با طراحی‌های مدرن و رنگ‌های دلپذیر از بازدید کنندگان دلربایی می‌کند بسیار زیاد است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از محصولات، می‌توانند به سایت فروشگاه اینترنتی باغ کالا به نشانی https://baghkala.com/  مراجعه کرده و یا در صورت نیاز با شماره 02176204357 تماس بگیرند.

 

از « باغ کالا » برای «باغ» خود، «کالای» باکیفیت را با چند کلیک خریداری کنید

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

امیربهادر حاتمی

امیربهادر حاتمی مهندس کامپیوتر و فارغ التحصیل سال 73 ، بیشتر فعالیتم در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت ( سئو ) می باشد. از 15 سال قبل کاملا در حوزه سایت فعالیت دارم انجام پروژه های متعدد در زمینه طراحی سایت با انواع cms ها مانند جوملا ، دروپال ، وردپرس ، اپن کارت و... تا حتی برنامه نویسی را انجام داده ام .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل