اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008125507617514

خرید اقساطی تلویزیون از سایت دناکالا

طرح ویژه خرید اقساطی تلویزیون دنای آغاز شد

کد: 140008125507617514

https://bit.ly/3wjIHil

، تهران , (اخبار رسمی): طرح خرید اقساطی تلویزیون دنای در اقساط 10 ماهه تا سقف 20 میلیون تومان برند دنای از اول آبان شروع شد.

طرح ویژه خرید اقساطی تلویزیون دنای آغاز شد
طرح ویژه خرید اقساطی تلویزیون دنای آغاز شد

شرکت مهر مینا الکترونیک (برند دنای) برای توسعه شبکه فروش و پاسخگویی به نیازهای مخاطبان، طرح های متنوع فروش اقساطی را کلید زد از مهمترین این طرح ها می توان به طرح فروش اقساطی 10 ماهه ویژه همه و طرح فروش اقساطی ویژه سازمان ها اشاره کرد.

برند دنای یکی از برترین برندهای تولید کننده لوازم صوتی و تصویری مانند انواع تلویزیون، اسپیکرهای خانگی و گیرنده های دیجیتال است که با 9 سال سابقه فعالیت در این صنف به پیشرفت چشمگیری دست یافته و به عنوان برند با اصالت و خوشنام در بازار شناخته می شود.

مجموعه مهر مینا الکترونیک با توجه به شرایط اقتصادی، تحریم و کاهش قدرت خرید مردم این طرح  را پیاده سازی کرد تا مشتریان شایسته این برند به صورت مستقیم از دفتر مرکزی با کمترین قیمت خرید اقساطی تلویزیون و اسپیکر خانگی داشته باشند.

در این طرح مشتریان با توجه به شرایطی که در بخش طرح های فروش اعلام گردیده مدارک خود را به واحد اعتبارات ارسال و بعد از 48 ساعت کاری بررسی و نتیجه جهت خرید اعلام خواهد گردید.

بعد از تایید واحد اعتبارات مشتریان می توانند تا سقف 20 میلیون تومان با شرایط پرداخت 20 درصد نقد، مابقی در 10 ماه با نرخ بهره 1.8 درصد به صورت اقساطی خرید انجام دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دناکالا

شرکت مهر مینا الکترونیک ( سهامی خاص ) واقع در استان البرز یکی از پیشگامان صنعت لواز صوتی و تصویری است که در سال 1391 با ماموریت تولید محصول با کیفیت ایرانی و شعار حس کیفیت برتر تاسیس شد و محصولات خود را تحت نام برند دنای تولید و به بازار عرضه کرد . در ایتدا دنای فعالیت خود را با مونتاژ گیرده دیجیتال آغاز نمود اما در سال 1393 با احداث کارخانه شماره به خود کفایی در تولید گیرنده دیجیتال DIP و SMD یک به مساحت 2400 متر مربع و تشکیل واحد های رسیدیم. در سال 1395 با افتتاح کارخانه شماره 2 به مساحت 4800 مترمربع، وارد عرصه تولید اسپیکر و تلویزیون براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا نمود . در این بین حفظ شعار (( حس کیفیت برتر )) در کنار کیفیت بالای برند ایرانی سرلوحه فعالیت تمامی پرسنل مجموعه بوده است . چشم انداز ما در مهر مینا الکترونیک(سهامی خاص) اعتقاد داریم که خدمات با کیفیت، خدمات متمرکز بر مشتری، تحویل به موقع و قیمت گذاری مقرون به صرفه همان چیزی هستند که درخواستهای مشتریان را برآورده میکند و باعث میشود آنها به ما وفادار باشند. از همین رو ما تمام تلاش خود را میکنیم تا فراتر از خواسته های مشتریان را برآورده کنیم و پاسخگوی نیازهای خاص آنها باشیم. پیشرفت، گسترش کارخانجات و تولید محصولات با کیفیت و توانایی رقابت با برندهای برتر جهانی، یکی از اهداف اصلی بنیانگذاران برند دنای بوده تا در آینده نزدیک در بازارهای جهانی نیز وارد شده و به یک برند ایرانی در بازارهای جهانی تبدیل شوند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حراج و تخفیف