اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009015536816287

استخدام منشی

کد: 140009015536816287

https://bit.ly/3oSGqap

، (اخبار رسمی):  به عبارتی موسسات کاریابی شرکت هایی برای استخدام هستند که منابع انسانی را مدیریت می کنند و کارفرما و کارجو را همانند یک پل به هم متصل می‌کند اما هیچ دخالتی در فرآیند استخدامی ندارد.

استخدام منشی
استخدام منشی

استخدام منشی

موسسات کاریابی  در زمینه شناسایی و معرفی فرصت های شغلی برای کارجویان فعالیت می کنند. این موسسات کاریابی رزومه‌کاری افراد جویای کار را دریافت و مهارت ها، تحصیلات، علایق، تیپ شخصیتی و…  آنها را بررسی می کند و کارهای مناسب برای این افراد را جستجو و به آنها پیشنهاد می دهند. افراد جویای کار می توانند کار مورد نظر را قبول کنند و یا رد کنند و منتظر فرصت های جدید شغلی بمانند.

 به عبارتی موسسات کاریابی شرکت هایی برای استخدام هستند که منابع انسانی را مدیریت می کنند و کارفرما و کارجو را همانند یک پل به هم متصل می‌کند اما هیچ دخالتی در فرآیند استخدامی ندارد.

تاریخچه موسسات کاریابی
در تشکیلات وزارت کار  برای اولین بار در دهه‌ی ۳۰ خورشیدی، اسم موسسه‌ی کاریابی به کار رفته شده است. و وزارت کار موظف شده  است تا افرادی را  که به دنبال یافتن کار هستند یاری نمایند. ابتدا این فرآیند کاریابی صرفا توسط سازمان‌های دولتی انجام می‌شد، ولی  در برنامه‌ی سوم توسعه ، موسسات کاریابی نیز خصوصی سازی شدند و امروزه  در تمامی شهرها موسسه‌های کاریابی خصوصی زیادی تاسیس شده‌اند. 

بررسی نقش کاریابی‌ها در فرایند استخدام
در طول چندین سال پیش با توجه به افزایش تعداد نیروی جوان جویای کار، مشکل اشتغغال در کشور را چند برابر کرده است و این فراین باعث شده است تا کارجویان به خصوص جوانان برای یافتن شغل و استخدام از روش های مختلفی استفاده کنند. در این زمینه موسسات کاریابی به عنوان یکی از بهترن روش ها جهت یافتن شغل مناسب  به میدان آمده اند و از جمله ابزارهای کارآمدی هستند که با  شناسایی فرصت‌های شغلی می توانند در کاهش هزینه و زمان جستجو از جانب کارجو و کارفرما تاثیر بسزایی  داشته باشد. 

از آنجایی که بهره گیری از فناوری اطلاعات کارایی تجاری در اقتصاد ملی را بالا برده است و استفاده از اینترنت و کسب و کارهای حاصل از این فناوری توسط سازمان ها و نهادها ، مزیتی هایی فوق العاده ای را به دنبال داشته است. به طوری که در حیطه استخدام و کاریابی ، کار آمدترین و به صرفه ترین روش استخدام و همچنین درج آگهی استخدام  رایگان  ثبت نام در سایت های کاریابی است . 
سامانه استخدام و کاریابی رایگان ملی کار به منظور برطرف کردن نیازهای بازار شغلی کشور طراحی شده است. هدف اصلی سامانه ملی کار معرفی موقعیت های شغلی و کسب و کار ها برای افراد کارجو در کمترین زمان ممکن می باشد. 
از طرف دیگر امروزه در فضای رقابتی و پر چالش استخدام رایگان ، داشتن رزومه حرفه ای و جذاب برای پیشی گرفتن از سایر افراد الزامی می باشد . این سامانه جامع امکان ساخت رزومه حرفه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. 
درج آگهی‌ استخدام رایگان در این سایت ها  چه مزایایی دارد؟

  • حذف محدودیت زمان و مکان برای درج و مشاهدا آگهی های استخدامی
  • داشتن فضای وسیع برای معرفی آگهی های استخدامی و شغلی ، این محدوده به سراسر کشورمرتبط است.
  • این روش کاملا مقرون به صرفه  می باشد
  • آگهی های استخدامی دئما در دسترس کاربران می باشد. 

در ادامه باید گفت باید برای درج ونمایش آگهی های استخدام رایگان در این سامانه کافی است وارد سایت شوید و با ایجاد حساب کاربری  به عنوان کارجو و یا کارفرما از امکانات این سامانه استفاده کنید . 

چرا سایت کاریابی آنلاین؟
وب سایتهایی که خدمات استخدام ارائه می دهند در واقع شکل مدرن و به روز آگهی ها در صفحات نیازمندی‌های روزنامه‌ها هستند که به عنوان یک واسط، ارتباط بین کارجو و کارفرما را برقرار می‌کنند. بعضی از این وب سایتها حتی برای کارجویان رزومه ساخته و در راه کسب شغل مورد نیازشان آنها را یاری می کنند همچنین برخی از آنها آگهی ها را بصورت رایگان منتشر میکنند .
سایت های استخدامی علاوه بر اینکه  کمک بسیار بزرگی به کارجویان می کنند،  برای کارفرمایان نیز بسیار سودمند خواهند بود. در واقع با استفاده از سایت های کاریابی کارفرمایان بسیار راحت و سریع و با صرف کمترین زمان و هزینه می توانند آگهی های خود را ثبت کنند.
این مزایا، وب سایت های  استخدامی را به عنوان یک جایگزین خوب و موثر برای بنگاه‌ های سنتی کاریابی تبدیل کرده که علی رغم دریافت هزینه بابت کاریابی به اندازه وب سایت های آنلاین، سریع و تاثیرگذار نمی باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام