اطلاعات تماس
  • 021497*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009095551517644

دستگاه حضور غیاب چیست؟

کد: 140009095551517644

https://bit.ly/3D8w3EC

، (اخبار رسمی): دستگاه حضور و غیاب یک دستگاه الکترونیکی کاربردی است که از طریق آن شما قادر به ثبت دقیق زمان ورود و خروج پرسنل خود خواهید بود.

دستگاه حضور غیاب چیست؟
دستگاه حضور غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب یک دستگاه الکترونیکی کاربردی است که از طریق آن شما قادر به ثبت دقیق زمان ورود و خروج پرسنل خود خواهید بود ، شما با تعیین قوانین کار و ساعات کاری پرسنل پس از خرید دستگاه حضور و غیاب ماداکتو می توانید محاسبه دقیقی از زمان حضور ، میزان اضافه کار ، کسر کار ، مرخصی و ماموریت پرسنل را بصورت آنلاین داشته و در طی گزارشات جامع مشاهده نمائید .

بخش های دستگاه حضور غیاب چیست؟

این دستگاهها از طریق 4 حالت و یا ترکیبی از این 4 حالت قادر به شناسایی کاربران خود می باشند :

شناسایی از طریق کد و رمز ورود
شناسایی از طریق کارت (RFID-Mifare )
شناسایی از طریق نمونه اثر انگشت
شناسایی از طریق چهره


کاربرد دستگاه حضور و غیاب چیست؟
دستگاه حضور و غیاب در مجموعه های مختلف باعث ایجاد نظم و انضباط گردیده و صرفه اقتصادی فراوانی را با محاسبه دقیق ساعات کارکرد پرسنل و ارجاع اطلاعات به نرم افزار حقوق و دستمزد و برآورد مالی دقیق تر به همراه خواهند داشت .

نام های دیگر این دستگاه در بین عموم مردم دستگاه کارت ساعت ، دستگاه کارتکس و دستگاه کارتخوان می باشد که تمامی این عناوین مشخصات ذکر شده فوق را دارا می باشند.

اجزا و قطعات دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب از قطعات زیر ساخته می گردد :

مانیتور یا صفحه نمایش
ریدر ( کارت یا اثر انگشت )
دوربین ( اختیاری )
CPU
RAM
خروجی شبکه یا USB
خروجی اکسس کنترل ( اختیاری )
دوربین تشخیص چهره( اختیاری )
مدارهای داخلی

بهترین دستگاه حضور غیاب چیست؟
وقتی از بهترین دستگاه حضور غیاب صحبت می‌کنیم، حذف تماس فیزیکی از فرآیند حضور و غیاب اهمیت اساسی دارد. بهترین دستگاه‌های حضور و غیاب امروزه با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، شناسایی افراد را بدون نیاز به تماس فیزیکی و ثبت اثر انگشت انجام می‌دهند.
این دستگاه‌ها هنگام حضور غیاب کارکنان از فناوری تشخیص چهره استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها امکان تشخیص چهره از پشت ماسک را فراهم می‌کنند و به ابزارهایی مانند تب سنج برای تشخیص سلامت افراد مجهز شده اند.
انواع و اقسام گیت‌های کنترل تردد هم با پروتکل‌های بهداشتی زمان کرونا انطباق یافته‌اند. مواردی مانند گیت ضد عفونی کفش، تونل ضد عفونی ، گیت ضد عفونی و گیت کنترل تردد بهداشتی و ضدعفونی دست از سیستم‌ها و تجهیزاتی است که به همراه بهترین دستگاه حضور و غیاب در دوران کرونا به کمک سازمان‌ها میآیند.

اتوماسیون حضور و غیاب تحت وب
اتوماسیون حضور و غیاب جامع ماداکتو مبتنی بر وب میباشد و امکانات فراوانی در اختیار مدیران و پرسنل قرار می نماید ،مدیریت اطلاعات تردد ، اعمال قوانین کارکرد و ارایه گزارشات متنوع مد نظر مدیران مجموعه و امکان دستیبابی هر پرسنل به اطلاعات تردد فردی و درخواست تصحیح آنها از مزایای سیستم حضور و غیاب ماداکتو میباشد .
موتور محاسباتی قدرتمند و انعطاف پذیر بودن المانهای کارکرد این نرم افزار اتوماسیون سلف سرویس در کنار محیط کاربر پسند و روان آن سبب شده است که بسیاری از سازمانها و مراکز بزرگ دولتی و خصوصی رضایت کامل از این سیستم داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021497*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش