اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000916556455162

افتتاح دو وب‌سایت در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتى

کد: 14000916556455162

https://bit.ly/3DtCnGU

، تهران , (اخبار رسمی): نازنین توکلی در باره وب‌سایت بیزنگار گفت: ابزار‌های آنلاین راه‌اندازی کسب وکار از جمله ابزار مدل کسب وکار، طرح کسب و کار، بوم ارزش پیشنهادی، بوم ناب، ابزار ماتریس SWOT و ابزار ایده‌پردازی را برای مدیران، کارآفرینان، استارتاپها و همه کسانی که در حوزه راه‌اندازی کسب وکار فعالیت می‌کنند؛ توسعه دادیم

دو وب سایت مدیر اینفو و بیزنگار  راه اندازی شد
بیزنگار انتخابی درست برای شروع و توسعه کسب و کار

در پلتفرم بیزنگار به آدرس WWW.BIZNEGAR.COM ابزار‌هایی تحت وب برای راه‌اندازی و توسعه کسب وکار ایجاد کردیم که عبارتند از ابزار آنلاین ایده پردازی،‌ بوم مدل کسب‌و‌کار ، طرح کسب و کار و ...

مدیر محتواى شرکت دانش بنیان «رایانگاران کسب و کار» مستقر در پارک علم و فناورى دانشگاه شهید بهشتى با بیان اینکه در پلتفرم بیزنگار به آدرس WWW.BIZNEGAR.COM ابزار‌هایی تحت وب برای راه‌اندازی و توسعه کسب وکار ایجاد کردیم، گفت: در همین راستا اکنون ابزارهای آنلاین مدل کسب وکار، طرح کسب و کار، بوم ارزش پیشنهادی، بوم ناب، ابزار ماتریس SWOT، ابزار ایده‌پردازی و ... به صورت آنلاین و آسان برای مدیران، کارآفرینان، استارتاپ ها و همه علاقه مندان به راه اندازی و توسعه کسب و کار قابل استفاده است. 

«نازنین توکلی» از راه‌اندازى دو وب‌سایت «مدیر اینفو» و «بیزنگار» توسط این شرکت خبر داد و گفت: «مدیر اینفو» در واقع پایگاه جامع اطلاع‌رسانی، تحلیلی و آموزشی مدیران است و محتوای متنوعی را با موضوع مدیریت و کارآفرینی اعم از اخبار، رویداد، مقالات کوتاه، کاریکاتور، ویدئو و اینفوگرافیک منتشر می‌کند. مدیر اینفو علاوه بر تولید محتوا، ارایه "بسته‌های آموزشی تخصصی حوزه مدیریت و کارآفرینی" را در قالب فروشگاه اینترنتی در دست اقدام دارد.

وی با بیان اینکه علاوه بر موارد فوق «حمایت‌های رسانه‌ای» را نیز انجام می‌دهیم، تصریح کرد: این حمایت‌ها برای دانشگاه‌ها به صورت رایگان و تهاتری انجام می‌شود. بدین صورت که اگر دانشگاهی رویدادی را برگزار کرد با انتشار اخبار رویداد در مدیر اینفو از آنها حمایت رسانه‌ای می‌کنیم و در قبال آن برگزارکننده رویداد لوگوی مدیر اینفو را در سایت رویداددرج کرده و مدیر اینفو را به عنوان حام

ی رسانه‌ای معرفی می‌کند.

توکلی، همچنین در خصوص وب‌سایت «بیزنگار» اظهار کرد: ابزار‌های آنلاین راه‌اندازی کسب وکار را توسعه دادیم تا ابزار مدل کسب وکار آنلاین، طرح کسب و کار، بوم ارزش پیشنهادی، بوم ناب، ابزار ماتریس SWOT، ابزار ایده‌پردازی و ... برای کارآفرینان، استارتاپ ها و همه کسانی که در حوزه راه‌اندازی کسب وکار فعالیت می‌کنند؛ به صورت حرفه‌ای و آنلاین قابل بهره برداری باشد. از جمله قابلیت‌های متعدد این پلتفرم امکان «همفکری‌های گروهی» در «فضای اتاق فکر» بیزنگار و دعوت از دوستان و متخصصان برای حضور آنلاین در اتاق فکر ست.

مدیر محتوای وب سایت مدیر اینفو، افزود: هم اکنون الکسای مدیر اینفو حدود ۴۰۰۰ است و بخش عمده بازدیدکنندگان مدیر اینفو به صورت ارگانیک جذب شدند. همچنین با دانشگاه‌ها و مراکز رشد و نوآوری آنها نیز به صورت رایگان همکاری می‌کنیم.

به علاوه در حال راه اندازی وب سایت جدیدی برای ارایه خدمات بیزنگار به کشور‌های همسایه و خارجی هستیم که هم اکنون در فاز بهره‌برداری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدیر اینفو

پایگاه جامع اطلاع رسانی مدیران (مدیر اینفو) ارائه‌دهنده تازه‌ترین رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف، گزارشات، کنفرانس‌ها و ویدئوهای مفید در حوزه مدیریت و کارآفرینی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش