اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010195626917514

از بزرگترین اسپیکر خانگی دنای رونمایی خواهد شد

کد: 140010195626917514

https://bit.ly/3q8WnLj

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه مهر مینا الکترونیک با برند دنای بزودی از بزرگترین اسپیکر خانگی با شعار «غول صدا» رونمایی خواهد کرد.

از بزرگترین اسپیکر خانگی دنای رونمایی خواهد شد
بزرگترین اسپیکر خانگی

شرکت دنای یکی از بازیگران اصلی صنعت تلویزیون، اسپیکر خانگی و گیرنده دیجیتال است که همیشه در راستای نیاز و درخواست مخاطبان خود پیش رفته تا بتواند کالا و خدمات باکیفیتی به آنها ارائه دهد برای همین منظور از ابتدای فعالیت خود شعار «حس کیفیت برتر» را هدف اصلی خود قرار داده تا مخاطبان هر روزه با دیدن محصولات دنای در خانه این حس برتر بودن را داشته باشند.

رونمایی از غول صدای ایران بزودی

در همین راستا برند دنای از بزرگترین اسپیکر خانگی خود رونمایی خواهد کرد این اسپیکر غول پیکر علاوه بر امکانات و صدای بی نظیری که دارد طراحی آن هم منحصر به فرد است و برای مخاطبانی طراحی شده که دنبال تمایز هستند. این سیستم صوتی غول پیکر قرار است در ماه آینده به صورت رسمی رونمایی و روانه بازار شود.

اطلاعات بیشتر در مورد این غول صدا همزمان با رونمایی ارائه خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دناکالا

شرکت مهر مینا الکترونیک ( سهامی خاص ) واقع در استان البرز یکی از پیشگامان صنعت لواز صوتی و تصویری است که در سال 1391 با ماموریت تولید محصول با کیفیت ایرانی و شعار حس کیفیت برتر تاسیس شد و محصولات خود را تحت نام برند دنای تولید و به بازار عرضه کرد . در ایتدا دنای فعالیت خود را با مونتاژ گیرده دیجیتال آغاز نمود اما در سال 1393 با احداث کارخانه شماره به خود کفایی در تولید گیرنده دیجیتال DIP و SMD یک به مساحت 2400 متر مربع و تشکیل واحد های رسیدیم. در سال 1395 با افتتاح کارخانه شماره 2 به مساحت 4800 مترمربع، وارد عرصه تولید اسپیکر و تلویزیون براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا نمود . در این بین حفظ شعار (( حس کیفیت برتر )) در کنار کیفیت بالای برند ایرانی سرلوحه فعالیت تمامی پرسنل مجموعه بوده است . چشم انداز ما در مهر مینا الکترونیک(سهامی خاص) اعتقاد داریم که خدمات با کیفیت، خدمات متمرکز بر مشتری، تحویل به موقع و قیمت گذاری مقرون به صرفه همان چیزی هستند که درخواستهای مشتریان را برآورده میکند و باعث میشود آنها به ما وفادار باشند. از همین رو ما تمام تلاش خود را میکنیم تا فراتر از خواسته های مشتریان را برآورده کنیم و پاسخگوی نیازهای خاص آنها باشیم. پیشرفت، گسترش کارخانجات و تولید محصولات با کیفیت و توانایی رقابت با برندهای برتر جهانی، یکی از اهداف اصلی بنیانگذاران برند دنای بوده تا در آینده نزدیک در بازارهای جهانی نیز وارد شده و به یک برند ایرانی در بازارهای جهانی تبدیل شوند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]