اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010215631917728

آشنایی با خرید روشویی‌های سنگی مدرن

کد: 140010215631917728

https://bit.ly/3nm5giX

، (اخبار رسمی): روشویی های سنگی کالایی کاربردی در تمامی ساختمان های اداری و مسکونی و تجاری است. بنابر این خرید آن امری است که برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد.

خرید روشویی های سنگی مدرن
روشویی سنگی دو پایه طرح دار

اگر شما میخواهید یک روشویی سنگی با طرح خاص داشته باشید و محدودیتی برای هزینه ندارید میتوانید روشویی سنگی دوپایه طرح دار را سفارش دهید.

برای خرید روشویی ها ی سنگی مدرن حتما از وبسایت صنایع سنگی ملورینا بازدید کنید. شما میتوانید انواع روشویی ها را در این وبسایت سفارش دهید. روشویی های سنگی این روز ها جای روشویی های قدیمی را گرفته اند. این روشویی ها از سنگ های بسیار زیبا و متنوع در ظرح های متفاوت ساخته میشود.

اگر فضای شما محدود است میتوانید از روشویی سنگی کوچک استفاده کنید. این روشویی ها فضای کوچکی را اشغال میکند. شما میتوانید این روشویی ها را در هر فضایی استفاده کنید. رنگ بندی  این روشویی ها نتفاوت است.

اگر فضای بیشتری در اختیار دارید انتخاب های بیشتری پیش رو دارید. روشویی سنگی با آینه یک انتخاب بسیار عالی برای شماست. اگر طرفدار سنگ های طرح دار هستید میتوانید اقدام به خرید روشویی سنگی دیپلمات با آینه کنید. این محصول یکی از زیباترین محصولات صنایع سنگ ملوریناست.

اگر شما میخواهید یک روشویی سنگی با طرح خاص داشته باشید و محدودیتی برای هزینه ندارید میتوانید روشویی سنگی دوپایه طرح دار را سفارش دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان