اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010235633817244

پژوهشگر زنجانی برنده مدال برنز مسابقات اختراعات ژنو سوئیس شد

کد: 140010235633817244

https://bit.ly/3rhDw0d

، تهران , (اخبار رسمی): محمد قربانی ، نویسنده و مخترع زنجانی در مسابقات بین المللی اختراعات ژنو سوئیس برنده مدال برنز این مسابقات شد ، محمد قربانی که با نام سورگون شناخته میشوداز نویسندگان ایرانی است که چند جلد کتاب در حوزه ی تخصصی برنامه نویسی به چاپ رسانده و مجموعه شعر وی به زبان ترکی به نام قان ایزلری آماده انتشار است.

محمد قربانی پژوهشگر زنجانی برنده مدال برنز مسابقات اختراعات ژنو سوئیس شد
محمد قربانی

محمد قربانی پژوهشگر زنجانی برنده مدال برنزمسابقات بین المللی اختراعات ژنو سوئیس شد

مخترع و نویسنده زنجانی با اختراع «سیستم کنترل ماژولار جت هیتر» در مسابقات بین المللی اختراعات و نوآوری‌های سوئیس ویژه اعضای فدراسیون جهانی مخترعان، مدال برنز را کسب کرد.
محمد قربانی متولد سال ۱۳۶۲ دارای دو عنوان کتاب چاپ شده در حوزه‌ی برنامه‌نویسی و چندین اختراع مختلف است که برنده‌ی مدال نقره در مسابقات جهانی اختراعات شده است.

محمد قربانی یکی از فعالان حوزه‌ی تکنولوژی و توسعه سیستم است که سالهاست در این زمینه کار و فعالیت کرده و افتخارات عدیده‌ای در این زمینه داشته و اختراعات وی در مجلات بین المللی نیز به چاپ رسیده است.
وی با بیان این‌که فدراسیون جهانی مخترعان یکی از سازمان‌های پیشرو در حوزه اختراع و نوآوری درجهان است، گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف اصلی فدراسیون، بسترسازی و قدردانی از جامعه مخترعان و نوآوان بوده است. برهمین اساس فدراسیون پس از دریافت مصوبات لازم با اعمال تمهیدات ویژه فرصت عضویت در بخش (مخترعین تایید شده فدراسیون جهانی مخترعان) INV را برای مخترعان سراسر جهان فراهم کرده است.

وی بیان کرد: در جریان این مسابقات، ۶۵۰ اختراع از ۳۵ کشور جهان در این رویداد ثبت نام کرده بودند، کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا، مراکش، ایران، قطر، بحرین، انگلستان، لبنان، لهستان، چین و غیره در این عرصه حضور داشتند.
این مخترع با اشاره به اعلام نتایج اولین دوره مسابقات آنلاین بین المللی اختراعات و نوآوری‌ها ویژه اعضاء فدراسیون جهانی مخترعان، گفت: اولین دوره مسابقات بین المللی مخترعان و مبتکران، ویژه اعضای INV، از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱ برابر با ۲۷ الی ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی و آنلاین برگزار شد .

farmandehi.ir

 

 

 

محمد قربانی در مورد اختراع خود که مقام سوم را در مسابقات ژنو سوئیس کسب کرده چنین گفت:
این اختراع از نظر‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و ایده‌ی آن از زمانی جرقه خورد که گلخانه‌اش به دلیل استفاده از یک جت هیتر آتش گرفته و با خاک یکسان شده بود، وی برای حل این معظل که کسب و کارهای دیگری نیز درگیر آن بودند دست به کار شده و بعد از تلاشهای یکساله‌ی خود به اختراعی دست یافته که با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی و با استفاده از پایش لحظه‌ای شرایط محیطی و با استفاده از تطابق دادن این ورودی‌ها با اطلاعات داخلی خود اقدام به نشان دادن عکس العمل‌های خاص در شرایط خاص میکند و نتیجه‌ی کار این است که با هزینه‌ی بسیار اندک یک سالن بزرگ را می‌توان به راحتی با استفاده از این اختراع کاملا هوشمند مدیریت کرد.

 

goftnews.ir

از آثار برتر این نویسنده و پژوهشگر می توان به کتاب اصول پایه ای asp.net core در یک پروژه عملی  . کتاب تحلیلی بر entity framework 2 اشاره کرد .

محمد قربانی در پایان با آرزوی موفقیت برای تمام جوانان و کار آفرینان ایرانی گفت که امیدوار است دولت جدید با وجود مشکلات بتواند با اعتماد به جوانان نخبه، بر مشکلات فائق آید.

zangin.ir

منابع :

 1. صفحه مسابقات
  https://www.ifia.com/news/result-of-international-inv-competition-has-been-released/
 2. هیئت داوران
  https://www.ifia.com/ifia-jury/board/
 3. گواهی عضویت در فدراسیون جهانی مخترعان
  https://www.ifia.com/inv/ir2020mar073dcxg/
 4. گواهینامه شرکت و کسب رتبه در مسابقات ضمیمه شد
 5. لینک اخبار ده سال پیش در زمینه هواپیما
  https://www.youtube.com/watch?v=f2ehF285zJU
 6. کتابها در گود رید
  https://www.goodreads.com/author/show/8289368._
 7. لینک یکی از اختراعات در مجله بین المللی ماهواره – چاپ آلمان
  http://www.tele-satellite.com/TELE-satellite-1005/eng/satfinder.pdf

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لباس کار سیف شو

فروشگاه آنلاین لباس کار و تجهیزات ایمنی سیف شو (safesho.com)، فعالیت خود را در زمینه تأمین تجهیزات و پوشاک ایمنی‏، و همینطور البسه آشپزی آغاز نموده است. لازم به ذکر است این وبسایت، به همت پرسنل مجرب فروشگاه ایمنی زمانی فرد با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در زمینه تولید پوشاک ایمنی و کار و همچنین پوشاک آشپزی از سال ۱۳۹۵، ایجاد شده و پشتیبانی می گردد. این فروشگاه هم از طریق عمده و نیز خرده فروشی توانسته است سالیان متمادی، اقدام به تامین ملزومات ایمنی و پوشاک کار بخش صنعت و شرکت های مطرح و بزرگ کشور نظیر گروه سایپا، پاپکو، مترو تهران، شرکت های نفتی گوناگون همچون شرکت نفت ستاره خلیج فارس و غیره نموده و اعتماد خریداران را جلب نماید. لذا مشتریان عزیز، می توانند در صورت تمایل برای مشاهده از نزدیک بخشی از اجناس موجود در وبسایت و کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید حضوری به نشانی ؛ تهران- خیابان امام خمینی- بعد از میدان حسن آباد- پاساژ نهانی طبقه همکف- پ ۹ مراجعه نمایند. چشم انداز: ارتقاء جایگاه تولید داخلی در حوزه پوشاک ایمنی و البسه آشپزی از طریق ایجاد اشتغال برای جوانان و ورود به بازاهای بین المللی ماموریت: تامین تجهیزات مرتبط با ایمنی وکار و تولید و تأمین پوشاک ایمنی و البسه کارو آشپزی با کیفیت مطلوب در راستای جلب رضایت مشتریان https://safesho.com/advertisedworkwear

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش