اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010235635117728

فروش تراورتن های ارزان برای نما ساختمان

کد: 140010235635117728

https://bit.ly/3ntBSHF

، (اخبار رسمی): سنگ های تراورتن اولین انتخاب برای نمای ساختمان هاست

فروش تراورتن های ارزان برای نما ساختمان
سنگ تراورتن ارزان

برای خرید سنگ های تراورتن ارزان و همچنین سایر سنگ های ساختمانی با قیمت مناسب از وبسایت صنایع سنگ ملورینا بازدید کنید.

سنگ های تراورتن پرکاربردترین سنگ ها در صنعت ساختمان هستند. این سنگ ها با تنوع رنگ بالا و استحکام بشدت زیادی که دارند جای خود را در صنعت ساختمان مستحکم کرده اند. سنگ های تراورتن قیمت های متفاوتی دارند.

یکی از سنگ های تراورتن زیبا و ارزان سنگ تراورتن حاجی آباد است. این سنگ سنگی با زمینه کرم و رگه های زیباست. معدن این سنگ در استان مرکزی است. بیشترین کاربرد آن در نمای ساختمان است.

یکی دیگر از سنگ های بسیار پر  کاربرد و پر استفاده سنگ تراورتن تکاب است. این سنگ تراورتن نیز زمینه رنگی کرم رنگ دارد. معدن این سنگ در استان آذربایجان است. بیشترین کاربرد این سنگ نیز در نمای ساختمان است.

سنگ تراورتن دیگری که در این مطلب به شما معرفی میکنیم سنگی است که بسیار به تراورتن دره بخاری شبیه است. سنگ تراورتن مهاباد سنگی است ظاهر آن بسیار به سنگ دره بخاری شبیه است. این سنگ یکی از پیشنهادهای ما برای خرید سنگ تراورتن است.

برای خرید سنگ های تراورتن ارزان و همچنین سایر سنگ های ساختمانی با قیمت مناسب از وبسایت صنایع سنگ ملورینا بازدید کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان