اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011045655716401

نحوه شرکت در کنکور نظام جدید

کد: 140011045655716401

https://bit.ly/345DlwO

، (اخبار رسمی): زمانی که صحبت از تغییر نظام آموزشی به میان می آید، مسائل مختلفی همانند کنکور سراسری، منابع کنکور سراسری، چگونگی سوالات کنکور و... نیز مطرح می گردد. طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سایت سازمان سنجش، از سال 98 تا 1400، دو نوع سوال برای شرکت کنندگان کنکور نظام قدیم و کنکور نظام جدید طراحی گردید.

زمانی که صحبت از تغییر نظام آموزشی به میان می آید، مسائل مختلفی همانند کنکور سراسری، منابع کنکور سراسری، چگونگی سوالات کنکور و... نیز مطرح می گردد. طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سایت سازمان سنجش، از سال 98 تا 1400، دو نوع سوال برای شرکت کنندگان کنکور نظام قدیم و کنکور نظام جدید طراحی گردید.

سال 1401 یک آزمون و منطبق بر منابع درسی نظام آموزشی جدید برگزار خواهد شد و نحوه برگزاری کنکور سراسری 1402 کاملا متفاوت از تمام سال ها می باشد.

هر آنچه که درباره کنکور نظام جدید 1401 لازم است بدانید

کنکور 1401 به قوت سال های قبل پابرجاست و پاسخ سوال پرتکرار آیا کنکور 1401 حذف می شود؟ منفی است... داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور نظام جدید را دارند، بایستی در زمان مقرر از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور (معمولا بهمن ماه) به سایت Sanjesh.org مراجعه کنند و اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کرده و ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری را انجام دهند.

پس از تکمیل فرآیند ثبت نام اینترنتی و تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی کنکور سراسری لازم است با مشاور کنکور سراسری مشورت نموده و براساس شرایط خود، برنامه ریزی کنکور دریافت نمایید. سپس با مطالعه منابع درسی، خودتان را برای شرکت در بزرگترین رقابت علمی در گروه آزمایشی اختصاصی (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان) آماده نمایید.

منبع: همه چیز درباره کنکور نظام جدید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی مشاوران برتر

مرکز مشاوره تحصیلی و خانواده تلفنی و غیرحضوری

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش