اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011055658817728

تولید و فروش انواع سنگ تراورتن عباس آباد در صنایع سنگ ملورینا

کد: 140011055658817728

https://bit.ly/3AvbdPQ

، (اخبار رسمی): سنگ عباس آباد یکی از محبوب ترین سنگ های ساختمانی بشمار می رود

تولید و فروش انواع سنگ تراورتن عباس آباد در صنایع سنگ ملورینا
اسلب تراورتن عباس آباد

سنگ های تراورتن فراوانترین و پرکاربردترین انواع سنگ ساختمانی هستند. میتوان گفت که مقاومت و رنگ بندی گوناگون و متفاوت آن است. اما در بین سنگ های تراورتن بعضی از انواع آن پر طرفدار هستند.

سنگ های تراورتن فراوانترین و پرکاربردترین انواع سنگ ساختمانی هستند. میتوان گفت که مقاومت و رنگ بندی گوناگون و متفاوت آن است. اما در بین سنگ های تراورتن بعضی از انواع آن پر طرفدار هستند. یکی از انواع این تراورتن های پر فروش و پر طرفدار سنگ تراورتن عباس آباد است. معدن این سنگ در استان مرکزی واقع است. سورت رنگی این سنگ کرم و سفید است. هرچقدر که رگه های سیاه آن کمتر باشد دارای قیمت بالاتری است.

یکی از تولیدات صنایع سنگ ملورینا سنگ تراورتن عباس آباد صادراتی است. این سنگ دارای بالاترین کیفیت ار بین سنگ های عباس آباد است. طرح زیبای این سنگ باعث شده تا مشتریان خارجی زیادی داشته باشد. این سنگ با عرض 40 سانتیمتری و بصورت تایل فراوری میشود.

محصول بعدی سنگ تراورتن عباس آباد درجه یک است. کیفیت این سنگ همانند سنگ عباس آباد صادراتی است. اما کمی خطوط و رگه های آن بیشتر است. به همین خاطر ارزانتر از نوع قبلی است که در بالا ذکر کردیم.

محصول بعدی که در مجموعه صنایع سنگ ملورینا تولید مشود اسلب تراورتن عباس آباد صادراتی است. این محصول یکی از محصولات خاص این کارخانه است. چرا که فراوری این سنگ بصورت اسلب اندکی کمیابی است.

و اما آخرین محصولی که در این مطلب به شما معرفی میکنیم سنگی زیبا و پر طرفدار است. قطعا اسلب تراورتن موج دار عباس آباد یکی از پرفروش ترین محصولات صنایع سنگ ملورینا است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه