اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011175687217728

روشویی های سنگی ارزان زیر سه ملیون تومان

کد: 140011175687217728

https://bit.ly/3JpjvML

، (اخبار رسمی): روشویی های سنگی دارای قیمت های محتلفی هستند... ما در این مطلب چند مورد روشویی سنگی زیر 3 میلیون تومن را به شما معرفی میکنیم

روشویی های سنگی ارزان زیر سه ملیون تومان
روشویی های سنگی ارزان زیر سه ملیون تومان

صنایع سنگی ملورینا تولید کننده انواع روشویی سنگی در شهرک صنعتی شمس آباد می باشد. این روشویی ها بسته به اندازه، توع سنگ، ایعاد و ... دارای قیمت های مختلفی است.

صنایع سنگی ملورینا تولید کننده انواع روشویی سنگی در شهرک صنعتی شمس آباد می باشد. این روشویی ها بسته به اندازه، توع سنگ، ایعاد و ... دارای قیمت های مختلفی است. اما ما در این مقاله چند نمونه از روشویی های سنگی که قیمت آنها کمتر از 3 ملیون تومان است را معرفی میکنیم.

اولین محصولی که به معرفی آن می پردازیم یک روشویی سنگی تک پایه است. این محصول با کد NJ-01 یک روشویی جمع و جور و زیباست. این روشویی با رنگ های کرم، مشکی و طوسی قابل تولید است.

محصول بعدی یک روشویی سنگی جدید با طرح رومی می باشد. این محصول با کد NJ-011 یکی از پرفروشترین روشویی های سنگی تولید شده در کارخانه سنگبری ملورینا می باشد.

سومین محصول که در این مطلب معرفی میکنیم یک روشویی سنگی کوچک تک پایه است. این محصول بیشترین فروش را در رنگ مشکی دارد. اما قابلیت تولید آن در رنگ های سفید و طوسی نیز وجود دارد. کد این محصول NJ-013 هست

اما محصول بعدی یک روشویی سنگی خاص با ظرح ال می باشد. این روشویی با طرح خاص خود یکی از زیباترین طرح های موجود در بازار است. کد این روشویی سنگی زیبا NJ-010 است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه