اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011235701814671

در گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور انجام شد:

تجلیل از رؤسای شعب برتر موسسه اعتباری نور

کد: 140011235701814671

https://bit.ly/3uHieMM

، تهران , (اخبار رسمی): در دوازدهمین گردهمایی سالانه رؤسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور با عنوان «آموزش و توسعه منابع انسانی» از رؤسای شعب برتر موسسه اعتباری نور تقدیر به عمل آمد.

تجلیل از رؤسای شعب برتر موسسه اعتباری نور
تجلیل از رؤسای شعب برتر موسسه اعتباری نور

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، دوازدهمین گردهمایی تجلیل از رؤسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور به همت موسسه عالی آموزش بانکداری ایران، روز پنج‌شنبه 14 بهمن‌ماه 1400 به‌صورت آنلاین برگزار شد.

بر اساس این گزارش گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور، همه ساله توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با هدف ایجاد بستر و فرصت مناسب برای تعامل و انتقال  تجربه‌ها و دستاوردها بین رؤسای موفق و دیگر مدیران شبکه بانکی کشور و همچنین قدردانی و تکریم رؤسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور برگزار می‌گردد.

در این مراسم که دکتر علی صالح‌آبادی رئیس کل بانک مرکزی ج.ا.ا حضور داشتند، ضمن تقدیر از رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور از 5 رئیس شعبه برتر و موفق موسسه اعتباری نور تقدیر شد.

این گزارش می‌افزاید رئیس کل بانک مرکزی ج.ا.ا در این مراسم با اشاره به وظایف خطیر شبکه بانکی کشور در تحقق سیاست‌های دولت، از تلاش‌های تمامی کارکنان شبکه بانکی کشور به خصوص در دوران شیوع بیماری کرونا تشکر کرد و همچنین به رؤسای شعب برتر منتخب تبریک گفت.

شایان ذکر است موسسه اعتباری نور در مراسم جداگانه‌ای به صورت ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه تاریخ 20/11/1400 با اهدای لوح تقدیر، تندیس و سکه بهار آزادی از رؤسای برتر شعب خود تقدیر و تشکر به عمل آورد.

گفتنی است اسامی رؤسای شعب برتر مطابق شاخص‌های تعیین شده به ترتیب شرح ذیل است:

معصومه خدمتی از شعبه مرودشت فارس، محمد محمودی از شعبه مرکزی نی‌ریز فارس، مهدی شهرکی از شعبه زابل، جابر داودی از شعبه مرکزی سمنان، سجاد رحیم‌زاده از شعبه حضرتی فارس

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور باهدف خدمت‌رسانی به مردم در روزهای آغازین آبان سال 1391 با اعلام آمادگی برای تجمیع تعاونی‌های‌ اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض‌الحسنه ریحانه گستر و مشیز نخستین گام‌های خود را برای ورود به شبکه بانکی کشور برداشت. بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 21/11/1392 موافقت خود را با تأسیس موسسه اعتباری نور از محل تجمیع تعاونی‌های اعتبار ذکرشده به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد و سرانجام این موسسه در تاریخ 29/2/1394 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و در تاریخ 11/4/1394 موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی شد. در حال حاضر این موسسه با بیش از 300 شعبه در سراسر کشور به‌مانند سایر بانک‌ها و موسسات اعتباری، انواع خدمات بانکی را نظیر جذب سپرده‌های اشخاص حقیقی و حقوقی، اعطای تسهیلات در قالب طرح‌های اعتباری متنوع و کارت‌های اعتباری، خدمات چکاوک، صدور ضمانت‌نامه‌های بانکی، ارائه پایانه‌های فروش، انواع خدمات بانکداری الکترونیک شامل اینترنت‌بانک، همراه بانک، تلفن‌بانک و ... را نیز به هم‌وطنان و مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش