ثبت آگهی تخفیف، کد تخفیف، مشاغل، کسب و کار، کالا و خدمات

جیبامو: جامع ترین نیازمندی های رایگان در ایران

کد: 140012075731815897

https://bit.ly/3BVQ4Pu

، تهران , (اخبار رسمی): جیبامو مرجع نیازمندی های رایگان و خرید و فروش کالای نو و دست دوم. ثبت آگهی تخفیف، کد تخفیف، مشاغل، کسب و کار، کالا و خدمات.

جیبامو: جامع ترین نیازمندی های رایگان در ایران
جیبامو نیازمندی های رایگان

جیبامو فعالیت خود را در سال 1400 و با هدف ارائه بستری برای خرید و فروش بی‌واسطه در ایران شروع کرد. برند جیبامو امروز تحت مالکیت شرکت «ردلاین کالا» فعالیت می‌کند.

جیبامو فعالیت خود را در سال 1400 و با هدف ارائه بستری برای خرید و فروش بی‌واسطه در ایران شروع کرد. برند جیبامو امروز تحت مالکیت شرکت «ردلاین کالا» فعالیت می‌کند. ردلاین کالا در سال 1396 و با هدف سازمان‌دهی و توسعه بهتر خدمات آگهی آنلاین راه‌اندازی شد و در دسته شرکت‌های دانش‌بنیان نوآور قرار گرفت.

خدمات ثبت و مرور آگهی‌های جیبامو در تمامی پلتفرم‌های پرطرفدار اعم از اندروید، iOS و وب در دسترس کاربران قرار دارد.  خدمات انتشار و جست‌وجوی آگهی در جیبامو درحال‌حاضر در بیش از ۲۰۰ شهر کشور در اختیار کاربران قرار دارد. آگهی‌ها در دسته‌های متنوعی از املاک، وسایل نقلیه، لوازم الکترونیکی و خانگی، تا خدمات کسب‌وکار و سرگرمی منتشر می‌شوند. جیبامو از سال 1400 در راستای کارآمدی بیشتر و ارائه خدمات به کسب‌وکارها، با ایجاد تغییراتی، سرویس‌هایی اختصاصی را برای کسب‌وکارهای فعال در پلتفرم خود راه‌اندازی کرد تا صاحبان مشاغل، با سرعت و آسودگی بیشتری فرآیند فروش کالا و خدمات خود را در صفحه‌های اختصاصی انجام دهند.

از این خدمات در حال حاضر می‌توان به پنل آژانس و مشاوران املاک، پنل اختصاصی برای نمایشگاه‌های خودرو و پنل فروشگاهی جیبامو اشاره کرد. فروشندگان کالا می‌توانند روی جیبامو صاحب شعبه‌ای آنلاین و اختصاصی شوند و به مجموعه مشتریان چند ده میلیونی جیبامو دسترسی داشته باشند. جیبامو با بهره‌مندی از زیرساخت قوی و فناوری‌های پیشرفته، فرایندهای توسعه و بهبود خدمات خود را به‌صورت ادامه‌دار در دستور کار دارد. تیم‌های فنی و پشتیبانی جیبامو با استفاده از ابزارهایی همچون زیرساخت ابری، یادگیری ماشینی، پردازش تصویر، پردازش زبان طبیعی و دیگر فناوری‌های به‌روز، فرایند انتشار، جست‌وجو، فیلتر کردن و ارتباط در آگهی‌ها را روز‌به‌روز برای کاربران بهبود می‌بخشند.

فرآیند توسعه و بهینه‌سازی خدمات، جزو جدانشدنی جیبامو است. ما همیشه در تلاش هستیم تا در مسیر حفظ جایگاه بزرگ‌ترین مرجع نیازمندی‌های آنلاین در ایران، با توجه به بازخوردهای کاربران و بررسی‌های دائمی، خدمات جدیدتر و بهتری را به مجموعه خود اضافه کنیم

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ردلاین کالا، سایت رایگان کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی

ردلاین کالا مرجع تخفیف ردلاین کالا اولین مرجع تخفیف های آنلاین در ایران است که توانسته مجوزهای قانونی را در ایران با هدف ارائه دادن آخرین تخفیف ها، کد تخفیف ها ، حراج ها و پیشنهادهای ویژه برای ارائه خدمات و فروش کالا کسب کند. ردلاین کالا تحت بستر اینترنت تاسیس گردید و در آستانه‌ی شروع فعالیت خود، با گستره‌ای از فروشگاه های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید با تخفیف» را تداعی می‌کند. «دسترسی سریع به فروشگاه»، «ضمانت اعتبار فروشگاه» و «تضمین خدمات فروشگاه ها» سه اصل اولیه است که ما از نخستین روز تاسیس سعی کردیم به آن پایبند باشیم و با رعایت این سه اصل و حمایت شما عزیزان، حوزه‌های تازه‌ای را به فعالیت خود می افزاییم. آخرین تخفیف ها و کد تخفیف ها و پیشنهاد های فروش با تخفیف فروشگاه های سراسر کشور را در ردلاین کالا می توانید پیدا کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی