اطلاعات تماس
  • 091430*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012075732118311

با هدف نمایش نمونه کار پنل های فلزی برش لیزری و برش لیزری قطعات صنعتی و خودرو

رونمایی از سایت خدمات برش لیزری آراز لیزر

کد: 140012075732118311

https://bit.ly/3plMDgd

، (اخبار رسمی): با هدف نمایش نمونه کار پنل های فلزی برش لیزری و برش لیزری قطعات صنعتی و خودرو و ایجاد اطمینان در مشتریان ، از سایت خدمات برش لیزری آراز لیزر به آدرس https://arazlaser.com در تاریخ 30 دیماه رونمایی شد.

رونمایی از سایت خدمات برش لیزری آراز لیزر
پنل های فلزی برش لیزری

از جمله فعالیتهای این مجموعه در زمینه طراحی وبرش قطعات پیچیده صنعتی خورو و تراکتورسازی، دستگاههای ماشین آلات سنگین، درب ورودی فلزی، ورق لیزری، پنل های دکوراتیو لیزری، قطعات هود،پکیج و آسانسور می باشد.

به گزارش مجموعه خدمات آراز لیزر، سایت https://arazlaser.com که یک سایت خدمات طراحی و برش لیزری است با ارائه طراحی و خدمات برش لیزری، قصد دارد با نمایش نمونه کار پنل های فلزی برش لیزری و قطعات برش لیزری صنعتی و خودرو در سایت و ایجاد اطمینان و سفارش را برای مشتریان را تسهیل کند.

جواد اشکی ، صاحب مجموعه خدمات برش لیزری آراز لیزر در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «راه اندازی وب سایت موجب شده است تا مشتریان عزیز ارتباط راحت تر و  بیشتری با مجموعه داشته باشند. و با وجود کاتالوگ ها و  نمونه کارهای ورق های طرح دار برش لیزری در سایت انتخاب خود را با اطمینان بیشتری انجام دهند.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « ارائه خدمات و فروش در بستر اینترنت و از طریق سایت هم فراهم شده است»

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت خدمات برش لیزری آراز لیزر به آدرس https://arazlaser.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091430*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید