اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012145747918027

جاب آفر کانادا

پیشنهادات تازه جاب آفر کانادا (ویزای کار کانادا)

کد: 140012145747918027

https://bit.ly/3vEPpkA

، تهران , (اخبار رسمی): پیشنهاد جاب آفر از سوی یک کارفرمای کانادایی می تواند شانس شما را برای دریافت دعوت نامه درخواست اقامت دائم به میزان قابل توجهی افزایش دهد. تحت کلاس اکسپرس اینتری، نامزدهایی که جاب آفر کانادا دارند، می توانند امتیاز اضافی سیستم رتبه بندی جامع (CRS) را دریافت کنند.

جاب آفر کانادا(ویزای کار کانادا)
جاب آفر کانادا

نرخ بالای مهاجرت به کشور کانادا باعث تنوع مشاغل و تخصص های مختلف در این کشور شده است. یکی از اهداف مهم دولت کانادا، توسعه این کشور با به کارگیری نیروهای متخصص داخلی و خارجی در بخش های مختلف است.

مفهوم جاب آفر کانادا 

جاب آفر در اصطلاح به معنی پیشنهاد شغلی است. این پیشنهاد از سمت کارفرمای کانادایی به متقاضی مهاجرت داده می شود تا بعد از بستن قرارداد، به وسیله آن برای اخذ ویزای کاری کانادا اقدام کند. جاب آفر فرصت قطعی برای کار در کاناداست. چون قرارداد کاری پیش از ورود به خاک کانادا تنظیم شده و تمام شرایط کار برای متقاضی مشخص می شود. افرادی که از طریق جاب آفری به کشور کانادا مهاجرت می کنند، علاوه بر اقامت موقت، شانس بیشتری نسبت به سایر افراد برای اخذ اقامت دائم این کشور دارند.

تفاوت جاب آفر با سایر روش­های کار در کانادا

جاب آفر کانادا، بهترین روش برای مهاجرت کاری به این کشور است اما تنها راه آن نیست. متقاضیان کار در کشور کانادا در صورت تمایل می­توانند از دیگر روش­های مهاجرت کاری به کانادا نیز استفاده کنند. در سایر روش های مهاجرت کاری، متقاضی باید درخواست خود را به شرکت های مختلف ارسال کند و این امکان وجود دارد که هیچ شرکتی فرد را پذیرش نکند. اما پیشنهاد جاب آفری بعد از بررسی کامل رزومه فرد توسط کارفرما ارائه می شود. در نتیجه احتمال پذیرش در شغل تقریبا قطعی می باشد. با توجه به مشخص بودن حقوق و مزایای کار در جاب آفر، متقاضی می تواند از ابتدای ورود به کانادا برای استفاده از حقوق خود برنامه ریزی کند که این مورد نیز از تفاوت های مهم پیشنهادات جاب آفری با دیگر روش های پیدا کردن شغل در کاناداست.

مزایای جاب آفر کانادا چیست؟

مهاجرت از طریق ویزای جاب آفر کانادا مزایای زیادی دارد. این روش مهاجرتی قطعی ترین شیوه پیدا کردن کار در کشور کاناداست که مهاجر به محض ورود به خاک کانادا می تواند در این کشور به فعالیت بپردازد.

مزایای جاب آفر کانادا

اولین مزیت ویزای جاب آفر، دریافت امتیازی بیشتر در سیستم اکسپرس اینتری کاناداست. تمام متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا باید درخواست خود را در این سیستم ثبت کنند. بعد از ارائه مدارک، شرایط فرد از نظر مدرک تحصیلی، مدرک زبان و ... بررسی شده و با معادل سازی اطلاعات نسبت به قوانین کشور کانادا، امتیازی به متقاضی اختصاص داده می شود که پیشنهادات شغلی براساس آن به فرد ارائه می شوند. جاب آفری امتیاز این سیستم را افزایش می دهد. همچنین صلاحیت افرادی که از این طریق به کانادا مهاجرت می کنند، بیشتر از سایرین است. در صورتی که فرد، متقاضی مهاجرت دائم به کشور کانادا باشد، رسیدگی به پرونده و درخواست وی در صورت برخورداری از مدرک جاب آفری سریع تر انجام می شود.

قوانین جاب آفر برای کارفرما

کارفرمایی که قصد ارائه پیشنهاد کاری به افراد جویای کار در کشورهای دیگر را دارد، ابتدا باید پیشنهاد کار را به شهروندان و تبعه کانادا داده باشد. این پیشنهاد باید به مدت یک ماه در سایت و مجلات معتبر کاریابی کشور کانادا منتشر شود و در صورتی که در این مدت هیچ یک از شهروندان کانادا برای این شغل پذیرفته نشده یا درخواستی ندهند، می توان پیشنهاد کاری را به متقاضیان بین المللی ارائه کرد. حقوق و مزایای کار، چه در آگهی های داخلی و چه در آگهی خارجی، باید به طور دقیق مشخص باشد. جاب آفری تنها باید از سمت شرکت های معتبر کاریابی به متقاضی کار ارائه شود. در غیر این صورت وجهه قانونی نخواهد داشت.

قوانین جاب آفر برای افراد جویای کار

متقاضی جویای کار باید مدرک تحصیلی دانشگاهی یا فنی حرفه ای مرتبط با شغل پیشنهادی داشته باشد. تسلط به زبان انگلیسی به منظور ارتباط با کارفرما و انجام مصاحبه برای متقاضی الزامی است. همچنین به منظور دریافت پیشنهاد کاری، متقاضی باید برای مدت زمان مشخص در یکی از بنگاه های کاریابی کانادا عضویت داشته باشد.

برای اخذ جاب آفر کانادا، به ارائه چه مدارکی نیاز است؟

متقاضیانی که به دنبال اخذ جاب آفر کانادا برای مهاجرت به این کشور می باشند، باید مدارک خود را پیش از دریافت درخواست آماده کنند تا به محض دریافت آن، ارسال مدارک برای کارفرما را انجام دهند. در صورت تعلل در این روند و تاخیر ارسال مدارک، احتمال از دست رفتن فرصت شغلی وجود خواهد داشت.

از جمله این مدارک می توان به مدرک تحصیلی اشاره کرد. حداقل مدرک تحصیلی برای اخذ پیشنهاد جاب آفر، مدرک لیسانس است. اما مدارک فنی حرفه ای از مراکز معتبر و رشته های تخصصی نیز قابل قبول می باشند. تسلط به زبان و مدرک آن از دیگر مدارک مهم برای اخذ پیشنهاد جاب آفری است. در صورتی که متقاضی، سابقه کاری در رده شغلی مشابه داشته باشد، مدارک این موضوع نیز باید برای ارائه به کارفرما ترجمه و آماده سازی شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه محبوب مهاجر

سازمان مهاجرتی الهام کیا با سابقه درخشان در امور مهاجرتی به شما کمک می‌کند تا تا اقامت کانادا را سریع‌تر به دست آورید. برای دریافت اقامت کانادا راه‌های مختلفی وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و استفاده از مشاوره رایگان می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]