اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012215762616106

معرفی بهترین سایت‌های خدمات آنلاین پزشکی در ایران و جهان و مقایسه آنها

کد: 140012215762616106

https://bit.ly/3CAXoR4

، شیراز , (اخبار رسمی): خدمات پزشکی آنلاین چند سالی است که در سطح جهانی پرطرفدار شده‌اند و مردم ایران نیز از آن استقبال کرده‌اند. قبل از ایجاد خدمات آنلاین پزشکی، بیماران مجبور بودند با پرس‌وجو پزشکی را پیدا کنند و حتی چند روزی در صف نوبت دکتر صبر کنند. اما با ظهور خدمت پزشکی آنلاین، اوضاع فرق کرده است.

معرفی بهترین سایت‌های خدمات آنلاین پزشکی در ایران و جهان و مقایسه آنها
معرفی بهترین سایت‌های خدمات آنلاین پزشکی در ایران و جهان و مقایسه آنها

آیا تابه‌حال از خدمات سایت‌های آنلاین پزشکی استفاده کرده‌اید؟ این نوع خدمات چند سالی است که بسیار پرطرف‌دار شده و مردم در ایران نیز از آن بسیار استقبال کرده‌اند. قبل از ایجاد خدمات آنلاین پزشکی بیماران مجبور بودند، با پرس‌وجو از اطرافیان یا جستجو در محله پزشکی را پیدا کنند و در صورت خالی نبودن وقت ویزیت برای تعیین وقت چند روزی را صبر کنند. اما با پیشرفت این حوزه بسیاری از این مشکلات به پایان رسیده و حتی می‌توان در خانه از مشاوره تلفنی یا آنلاین پزشکان استفاده کرد.

اگر می‌خواهید بیشتر با خدمات آنلاین پزشکی آشنا شوید و این خدمات آنلاین در ایران نسبت به برندهای برتر جهانی در چه سطحی قرار دارد، در این مطلب همراه ما باشید. در ادامه بهترین برندهای حوزه آنلاین پزشکی را معرفی کرده و مزیت‌های برند دکترتو را توضیح می‌دهیم.

برندهای برتر جهانی در حوزه آنلاین پزشکی

در حوزه آنلاین پزشکی در سراسر جهان برندهای مختلفی فعالیت داشته و همگی برای ارتقا و پیشرفت این خدمات در تلاش هستند تا اطلاعات پزشکان را به طور جامع در اختیار بیماران قرار دهند. این نوع خدمات آنلاین به دلیل دسترسی راحت‌تر به خدمت مراقبتی و بهداشتی توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کرده و هر روز به تعداد بیمارانی که از این خدمات استفاده می‌کنند، اضافه می‌شود.

در این مقاله به بررسی سایت های زیر می پردازیم:

●       Doctoreto.com

●       Zocdoc.com

●       Steadymd.com

Zocdoc

این برند پزشکی در سال 2007 در نیویورک تاسیس شد. جالب است بدانید، مدیرعامل این شرکت، سیروس معصومی در حین سفر دچار مشکلی در پرده گوش شد و به دنبال پزشکان محلی در آن منطقه بود. در همین حین ایده خدمات آنلاین پزشکی به ذهن او رسید. سال 2017 این شرکت اعلام کرد بیش از شش میلیون بیمار در سراسر آمریکا هر ماه نوبت پزشکی خود را از طریق این سایت تعیین می‌کنند.

در سال 2019 با همه‌گیری کرونا در جهان این سایت علاوه بر نوبت‌دهی آنلاین خدمات ویزیت از راه دور از طریق ویدئو یا تماس تلفنی را گسترش داد. بیماران می‌توانند در این سایت از طریق نام پزشک، مکان مطب، نوع بیمه و تخصص پزشک به دنبال مناسب‌ترین متخصص بگردند.

Steadymd

این شرکت یکی از سایت‌های خدمات آنلاین پزشکی است که در سال 2016 در سنت لوئیس تأسیس شد. Steadymd ابتدا در دو ایالت کالیفرنیا و میسوری خدمات خود را ارائه داد و در سال 2018 در 50 ایالت آمریکا فعالیت داشت.

دکترتو نمونه ایرانی مشابه zocdoc با رویکرد مدرن

در تمامی کشورها برای ارائه خدمات آنلاین پزشکی برندهای مختلفی روی کار آمده و در این زمینه فعالیت می‌کنند. در ایران نیز طی چند سال اخیر ازاین‌گونه خدمات استقبال شده و بیماران زیادی ترجیح می‌دهند، به‌جای جستجوی محلی به‌صورت آنلاین پزشک خود را پیدا کنند.

نمونه ایرانی برند zocdoc برند دکترتو است که در این سایت می‌توانید اطلاعات بیش از 6500 پزشک در تخصص‌های مختلف را پیدا کنید. دکترتو در شهرهای زیادی از ایران شامل تهران، شیراز، اصفهان، بوشهر، مشهد، کرج و دیگر شهرهای ایران خدمات آنلاین پزشکی ارائه می‌دهد.

پیشرفت خدمات آنلاین پزشکی در ایران

به‌طورکلی خدمات آنلاین طی چند سال اخیر در ایران پیشرفت بسیار خوبی داشته‌اند. تا چند سال قبل بسیاری از افراد برای مراجعه به پزشک از روش سنتی اقدام می‌کردند. آنها با پرس‌وجو از افراد به دنبال پزشک مورد نظر خود بودند. اما با همه‌گیری کرونا و قطع ارتباطات، افراد به‌مرور از خدمات آنلاین پزشکی استفاده کردند.

استفاده از خدمات آنلاینی مانند مشاوره ویدئویی، متنی یا تلفنی در ایران پیشرفت کرده و بیماران برای مدیریت بیماری‌های مزمن یا درمان‌های بدون نیاز به معاینه از این خدمات استفاده می‌کنند.

مقایسه دکترتو با برندهای برتر خارجی

دکترتو در مسیر پیشرفت حوزه آنلاین پزشکی در ایران به طور مداوم تلاش کرده و هر روزه این خدمات را ارتقا می‌دهد. شما می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن دکترتو برای خود یا شخص دیگر نوبت بگیرید. امکان جستجوی پزشکان در بیش 100 تخصص و فوق تخصص از جمله ارتوپدی، انواع جراحی‌ها، چشم‌پزشکی، روان‌پزشکی، پوست و مو و زیبایی، متخصص زنان، متخصص کلیه و بسیاری دیگر از تخصص‌ها در سایت دکترتو وجود دارد.

علاوه بر ارتقا سطح خدمات آنلاین پزشکی در دکترتو، این برند در بخش مجله سلامت، سعی کرده است تا به یک مرجع تبدیل شود.

برای ارتباط با ما می‌توانید از کانال‌های ارتباطی زیر استفاده کنید:

آدرس دفتر شیراز:

دفتر ۱: پارک علم و فناوری فارس، ساختمان آپادانا

دفتر ۲: بلوار امیرکبیر، ساختمان یونیک، واحد ۵۰۱

آدرس دفتر تهران:

خیابان وزرا، خیابان هفتم، پلاک ۷، طبقه چهارم

شماره تماس:

۰۲۱-۹۱۰۰۶۰۳۰

۰۷۱-۹۱۰۰۶۰۳۰

ایمیل: [email protected]

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان