اطلاعات تماس
 • 021913*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101145791118354

با ویژگی های سایت ساز سایتی شو به طور کامل آشنا شوید

کد: 140101145791118354

https://bit.ly/3DHMCJu

، (اخبار رسمی): سایت ساز یک پلتفرم است که به شما این امکان را می دهد که بدون دانش فنی و در کمترین زمان ممکن یک سایت حرفه ای و متناسب با نیاز خود ایجاد کنید. در این مقاله به برخی از ویژگی های مهم و کاربردی سایتی شو می پردازیم.

با ویژگی های سایت ساز سایتی شو به طور کامل آشنا شوید
با ویژگی های سایت ساز سایتی شو به طور کامل آشنا شوید

شما به واسطه پلتفرم سایتی شو می توانید پس از ثبت نام و انتخاب قالب مورد نظر خود سایت و اپلیکیشن خود را از سایتی شو دریافت کنید.

سایت ساز یک پلتفرم است که به شما این امکان را می دهد که بدون دانش فنی و در کمترین زمان ممکن یک سایت حرفه ای و متناسب با نیاز خود ایجاد کنید. این یک راه حل مناسب برای صاحبان کسب و کارهای کوچک متوسط ، دارندگان کسب و کار های مجازی که در بستر شبکه های مجازی فعالیت می کنند یا هرکسی است که می خواهد سایتی را به سرعت و بدون سرمایه گذاری وقت یا پول زیاد راه اندازی کند.

 

با توجه به نیاز فزاینده کسب و کارها به داشتن بستر فروش حرفه ای و امن اینترنتی برای توسعه و ارتقای برند خود، شرکت دانش بنیان ثمین رایانه پویان با داشتن تیم قدرتمند فنی و نرم افزاری خود و همچنین با اخذ نظرات خبرگان صنایع مختلف در حوزه اقتصادی و بازرگانی اقدام به ایجاد یک پلتفرم حرفه ای با نام سایتی شو کرده است تا بدین سان سهم کوچکی در ارتقا و پیشرفت کسب و کارها و اقتصاد کشورمان داشته باشد. در این مقاله به برخی از ویژگی های مهم و کاربردی سایتی شو می پردازیم تا بدین وسیله صاحبان کسب و کارها بتوانند با خیالی آسوده از داشتن یک پلتفرم حرفه ای برای رشد و ارتقای برند خود در فضای اینترنت لذت ببرند.

 

 1. سهولت در استفاده

از آنجاییکه پروژه سایتی شو یک پروژه تازه متولد شده نیست و پس از چندین سال مطالعه و استفاده کاربران مختلف در صنایع گوناگون تبدیل به پروژه سایت ساز شده است، لذا سعی شده است که تمامی اقدامات لازم برای استفاده همگان با هر سطحی از دانش و مهارت فراهم آورده شود تا پیچیدگی و نقطه ابهامی برای مدیریت و راهبری این بستر حرفه ای برای صاحبان کسب و کارها باقی نماند و افراد کوچکترین دغدغه ای بابت پشتیبانی و به روزرسانی سایت و اپلیکیشن خود نداشته باشند .

 

 1. ساخت سایت و اپلیکیشن در چند دقیقه

شما به واسطه پلتفرم سایتی شو می توانید پس از ثبت نام و انتخاب قالب مورد نظر خود سایت و اپلیکشین خود را از سایتی شو دریافت کنید و دیگر دغدغه ای بابت صرف زمان و هزینه زیاد برای داشتن یک پلتفرم حرفه ای نداشته باشید زیرا سایتی شو به جای شما کسب و کارهای مختلف و نیازمندی های مشتریان آنان را تحلیل کرده است و تمامی امکانات و ماژول هایی که احتمالا شما برای ارتباط موثر با مخاطبین خود بدان نیاز خواهید داشت را فراهم آورده است.

 

 1. امکان بهره گیری از چند نسخه اپلیکیشن موبایل

شما با استفاده از پلتفرم سایتی شو نه تنها یک سایت با انبوهی از امکانات و قابلیت ها در اختیار خواهید داشت بلکه امکان بهره گیری از اپلیکشین اندروید و وب اپلیکیشن ios را هم خواهید داشت؛ تا بدین وسیله اعتبار کسب و کار خود را به بهترین شکل ارتقا داده و به شکل بهتری بتوانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید. همچنین در سایتی شو می توانید یک نسخه اپلیکیشن تأمین کننده را در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن، بتوانید به سهولت و در هر زمان محصولات خود را مدیریت کنید. لازم به ذکر است تمامی فرآیند ساخت سایت و اپلیکیشن ها در چند دقیقه انجام خواهد شد و شما بلافاصله می توانید از تمامی امکانات این بستر قدرتمند استفاده کنید.

 

 1. امکان استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یک صفحه فروشگاهی برای کسب و کار خود در بستر اینستاگرام دارید و به دنبال آن هستید که با داشتن یک سایت و اپلیکیشن حرفه ای به کسب و کار خود اعتبار ببخشید و همچنین مخاطبین شما بهتر و بیشتر به کسب و کار شما اعتماد کنند، می توانید با استفاده از ربات هوشمند سایتی شو در عرض چند ثانیه پیج اینستاگرامی خود را به سایت تبدیل کرده و از داشتن یک سایت حرفه ای برای کسب و کار خود لذت ببرید. به این ترتیب با داشتن یک سایت فروشگاهی، ریسک و مخاطرات کسب و کار اینترنتی خود را با محدودیت های احتمالی شبکه های اجتماعی کاهش می دهید.

 

 1. پشتیبانی همه جانبه فنی/ اجرایی

از آنجایی که در سایتی شو علاوه بر حضور تیم نرم افزاری و فنی، گروه ارتباط با مشتریان قوی برای اجرای سایت های مخاطبین وجود دارد لذا شما کوچکترین دغدغه ای را چه از بابت راه اندازی سایت و چه از بابت راهبری سایت و تعامل با مشتریان خود نخواهید داشت زیرا گروهی زبده از کارشناسان سایتی شو آماده اند تا تمامی نیازمندی های کسب و کار شما را برای داشتن یک سایت به روز و حرفه ای مرتفع کنند. حتی می توانید با بهره گیری از واحد دیجیتال مارکتینگ سایتی شو سایت و پلتفرم خود را با بهترین راندمان ممکن توسعه داده و سبد مشتریان بالقوه و بالفعل خود را پر بار تر کنید .

 

 1. ابزارهای کاربردی برای تجارت

با اینکه پروژه سایتی شو یک پروژه نرم افزاری هست، اما با توجه به تجربه چندین ساله تیم اجرایی سایتی شو از بابت مدیریت و راهبری سایت ها و پلتفرم های اینترنتی کسب و کارهای مختلف، ماژول ها و امکانات متعددی برای عرضه هر چه بهتر محصولات و معرفی بهینه کسب و کار به مخاطبین در سایت های سایتی شو قرار داده شده است. ابزارهایی از قبیل:

 • امکان تعریف قیمت محصولات با ارز های رایج کشورها امکان دو مرحله ای کردن سفارش مشتریان و تکمیل و پرداخت سفارش پس از تایید ادمین سایت امکان تعریف انواع مالیات بر روی محصولات ماژول پیک هوشمند امکان تعریف کیف پول اعتباری برای مشتریان امکان ایجاد کد تخفیف فردی و سازمانی ایجاد و طراحی سبدهای هوشمند تخفیفی نظیر هوم باکس امکان استفاده از روش های متنوع پرداخت و ...
 1. امکان ایجاد سایت انگلیسی بر روی سرورهای خارجی

بسیاری از کسب و کارها تمایل دارند که پلتفرم فروش اینترنتی خود را به زبان غیر فارسی و بر روی سرورهای خارجی مدیریت و راه اندازی کنند تا موانعی نظیر تحریم های بین المللی خللی در ارتباط آنان با مخاطبین شان ایجاد نکند. به همین منظور سایتی شو توانسته است با همکاری شرکای خارجی خود در کشور کانادا این امکان را به وجود آورد که سایت شما در سرور های کانادایی راه اندازی شود و اثری از این مساله که سایت شما از داخل ایران مدیریت می شود وجود نداشته باشد.

 

 1. ایجاد پلتفرم حرفه ای اینترنتی با نام اختصاصی شما

تمامی مالکیت و حق امتیاز استفاده از سایت و اپلیکیشن شما با نام اختصاصی برند شما خواهد بود و شما می توانید با بهره گیری از این پلتفرم ارزشمند به برند تجاری خود اعتبار ویژه ای ببخشید و خود را هم ردیف بزرگترین کسب و کار های اینترنتی قرار دهید. در این حالت شما هم مانند آن ها صاحب سایت و اپلیکیشن اندروید و وب اپلیکیشن ios برای کسب و کار خود هستید.

 

 1. ارائه پکیح های مختلف زمانی و قیمتی متناسب با بودجه شما

سایتی شو با درک شرایط اقتصادی پیش آمده برای کسب و کارها تلاش کرده است طیف وسیع امکانات خود را در کمترین هزینه و با قابلیت انتخاب کمترین بازه های زمانی به مخاطبین خود ارائه نماید تا مخاطبین بتوانند حتی خدمات یک ماهه را با کمترین هزینه از سایتی شو دریافت نمایند.

 

 1. با سایتی شو به هیچ گونه خدمات اضافه ای نیاز ندارید

سایتی شو تمامی امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای داشتن یک پلتفرم حرفه ای در فضای اینترنت را برای مخاطبین خود فراهم آورده است تا صاحبان کسب و کار دغدغه ای بابت سرور و هاست سایت، دامنه، درگاه یا سایر ابزارهای لازم برای مدیریت سایت نداشته باشند.

 

 1. استفاده از قالب های طراحی شده متناسب با کسب و کار مخاطبین

از آنجاییکه سایتی شو از پلتفرم های آماده و قالب های رایگان و ارزان قیمت استفاده نمی کند و تمامی قالب ها به صورت 0 تا 100 و بر مبنای نیازمندی های کسب و کارها و در دسته بندی های مختلف طراحی و تولید شده است، لذا صاحبان کسب و کار این امکان را خواهند داشت تا قالب انتخابی خود را بر مبنای سلیقه خود ویرایش کنند. مسأله ای که در استفاده از قالب های آماده مانند قالب های وردپرسی وجود ندارد و امکان ویرایش شکل اصلی قالب به راحتی برای کاربر امکان پذیر نخواهد بود. همچنین در صورتیکه مخاطبین سایتی شو قالب مورد نظرشان را در میان قالب های از پیش طراحی شده نیافتند می توانند به راحتی سفارش قالب مطلوب خود را به واحد طراحی سایتی شو ارائه دهند تا قالب مطلوب آنان طراحی و اجرایی شود.

 

 1. عدم استفاده از پلتفرم های آماده مانند وردپرس

در سایت ساز سایتی شو بر خلاف بسیاری از بازیگران این صنعت که از پلتفرم های آماده مانند وردپرس استفاده می کنند، تمامی CMS این پروژه بر اساس نیاز واقعی مخاطبین و صاحبان کسب و کارها کد نویسی شده است تا تمامی نیازمندی های کسب و کارهای مختلف به صورت واقعی و عملیاتی در ساده ترین حالت ممکن پاسخ داده شود.

یکی از عناصر مهم در این انتخاب، امنیت بالای CMSهای تولید شده نسبت به بسترهای آماده مانند وردپرس است.

 

 1. استفاده از تکنولوژی ابری

سایت ساز سایتی شو از یک تکنولوژی ابری برای مدیریت سایت های طراحی شده استفاده می کند.

بنابراین همه مشترکین سایتی شو خیالشان از بابت داشتن پلتفرمی به روز و پویا که تمامی مسائل امنیتی و بکاپ گیری و نسخه های جدید به صورت یکسان بر روی تمامی سامانه ها در کمترین زمان و به بهترین شکل انجام خواهد شد، راحت خواهد بود.

 

 1. امکان ایجاد کارمندان فر وشگاه با سطح دسترسی های متفاوت

در سامانه های سایتی شو شما این امکان را خواهید داشت که به کارمندان خود در قالب نقش های مختلف در کنار ادمین سایت دسترسی های متفاوت بدهید تا از تمام ظرفیت سازمان خود برای مدیریت و راهبری کسب و کار اینترنتی استفاده کنید.

 

 1.    امکان مشاهده آمار های تفکیکی فروش

شما به راحتی در پنل مدیریت سایت می توانید آمار های روزانه، ماهیانه و سالیانه فروش و همچنین عملکرد کسب و کار خود را مشاهده و تحلیل نمایید. همچنین می توانید مشاهده کنید بیشترین میزان جستجو یا بازدید بر روی کدام محصولات اتفاق افتاده است تا رفتار مشتریان خود را تحلیل نمایید و به تناسب سیاست کاری خود چینش و عرضه محصولات را تغییر دهید .

 

 1. امکان ارسال پیام برای مشتریان

شما با استفاده از پلتفرم سایتی شو قادر خواهید بود اطلاعات و اخبار سایت تان را از طریق ارسال نوتیفیکیشن بر روی بستر اپلیکیشن برای مشتریان ارسال نمایید. با این امکان شما نیازی به پیدا کردن و تعامل و هزینه برای سامانه های پیامکی نخواهید بود.

 

 1. استفاده از فناوری SSL برای افزایش ایمنی سایت شما

تمامی سایت های ارائه شده توسط سایتی شده منطبق بر فناوری قدرتمند SSL هستند و به واسطه آن این آسودگی خاطر در شما و مشتریان شما به وجود خواهد آمد که اطلاعات تبادل شده بین آنان و سایت شما در یک لایه امن و رمزنگاری شده تبادل خواهد شد و میزان امنیت سایت و اپلیکیشن شما در بالاترین حد ممکن قرار دارد.

 

 1. بستر مساعد برای دیده شدن در گوگل

سایتی شو نیاز اساسی یک سایت را برای بهتر دیده شدن و کسب رتبه های برتر گوگل درک کرده است و برای این موضوع، از فناوری پیشرفته انگولار برای جذب ربات های خزنده گوگل و بهبود سئو سایت استفاده می کند. در کنار آن عواملی چون سرعت لود بالای سایت های سایتی شو، ساختارمند بودن سایت ها و ریسپانسیو بودن از عوامل مهمی هست که در بهبود سئو سایت شما موثر است و سایت های سایتی شو پتانسیل بسیار بالایی را برای قرارگیری کسب و کارها در بهترین مکان های گوگل دارند.

 

 1. استفاده از پایگاه داده قدرتمند اوراکل

سایتی شو برای مدیریت دیتابیس سامانه های خود از سیستم پایگاه داده قدرتمند اوراکل بهره می گیرد تا مخاطبین سایتی شو دغدغه ای از بابت امنیت اطلاعات و همچنین بکاپ های دوره ای و منظم نسبت به اطلاعات سایت خود نداشته باشند و بدانند قدرتمندترین دیتابیس دنیا از داده های سایت آنان پشتیبانی می کند.

 

 1. پشتیبانی یک سیستم حسابداری حرفه ای از تمامی سایت ها

سایتی شو برای پیاده سازی و مدیریت گردش مالی پلتفرم اینترنتی کسب و کارها از یک تیم حسابداری حرفه ای بهره برده است و پس از جلسات متعدد با کارشناسان مالی خبره و اشراف بر تمامی الزامات مالی کسب و کارهای متفاوت اقدام به تولید ماژول حسابداری پشتیبان برای پلتفرم خود کرده است و تمامی سامانه ها می توانند از این امکان ویژه بهره مند شوند و خیالشان از سیستم حسابداری قدرتمند سایت اینترنتی آسوده باشد.

 

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم که تنها به برخی از مزیت ها و امکانات سایت ساز و اپلیکیشن ساز سایتی شو اشاره کنیم، برای مشاهده همه امکانات به کار گرفته شده در پلتفرم سایتی شو می توانید به صفحه امکانات در سایت siteesho.com مراجعه نمایید.

ضمنا برای مشاهده و استفاده رایگان از این امکانات، سایتی شو یک نسخه دمو به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد تا بدون پرداخت هزینه تمامی این امکانات را بررسی نمایید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021913*****
[نمایش اطلاعات]