اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101285922616287

آشنایی با استخدام بازاریاب

کد: 140101285922616287

https://bit.ly/3jMFAKe

، (اخبار رسمی): همانطور که می‌دانیم، مبحث استخدام بازاریاب در سراسر کشور بسیار مورد توجه گرفته است و در این میان مواردی زیادی وجود دارند که هم کارجوی بازاریاب و هم کارفرمایی که به دنبال استخدام بازاریاب است، باید به آن‌ها توجه کافی داشته باشد.

استخدام بازاریاب
استخدام بازاریاب

با ثبت رایگان رزومه خود در سامانه ملی کار، از آخرین آگهی های شغلی کشور به طور رایگان مطلع شوید.

 

استخدام بازاریاب تلفنی

رقابت بین فروشگاه‌ها، موسسه‌ها و شرکت‌های مختلفی باعث شده است برای کسب درآمد تمامی این ارگان‌ها و نهادها اقدام به استخدام بازاریاب کنند که در ادامه این مقاله میخواهیم به راه و روش‌های مناسب برای استخدام شدن و استخدام کردن بازاریاب بپردازیم.


روال متفاوتی برای استخدام یک بازار یاب وجود دارد، برای نمونه ثبت آگهی در شبکه‌های مجازی (اینستاگرام، تلگرام، تویتر، لینکدین و ...)، آگهی روزنامه‌ها برای استخدام، بیلبوردهای تبلیغاتی و خیلی موارد دیگر که هر کدام دارای میزان بازدید کننده و پاسخ گویی خاص خود هستند.
در این میان سامانه‌ها و سایت‌های کاریابی فراوانی وجود دارند که از هر نظر می‌توانند بر دیگر شیوه‌های کاریابی برتری داشته باشند. برای درک بهتر این موضوع باید این را در نظر داشته باشید که کارجویان عزیز می‌توانند بدون مراجعه حضوری به جای اتلاف وقت، اقدام به پیدا کردن کار با عنوان بازاریاب کنند، حتی کارفرماهای گرامی نیز قادر هستند با ثبت آگهی فرصت‌های شغلی، فرد مورد نظر خود را برای استخدام کردن پیدا کنند.
کارفرمایان عزیز حتی این را در نظر داشته باشند که نیازی نیست حتما منتظر کارجو بمانند تا با آنها تماس پیدا کنند، بلکه می‌توانند با استفاده از سایت کاریابی، افرادی که دارای مهارت و مشخصات کافی برای استخدام بازاریاب هستند را از لیست کارجوها پیدا کنند و پیشنهاد همکاری برای آنها ارسال کنند که این مزیت می‌تواند باعث شود پروسه اشتغال‌زایی هرچه سریعتر پیش برود.
برای درک بهتر این موضوع که چطور می‌توان از طریق این سامانه‌ها اقدام به پیدا کردن شغل و کارجوی مناسب کرد، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. قبل از هر چیزی این را در نظر داشته باشید که هر سایت و سامانه کاریابی روال خاص خود را دارد.
به زبانی ساده‌تر؛ برخی سایت‌های کاریابی خواستار پرداخت هزینه در قبال نمایش دادن اطلاعات آگهی از کارجو و ثبت آگهی توسط کارفرما هستند، اما سامانه ملی کار برای کارجویان عزیزی که به دنبال پیدا کردن شغل هستند، این خدمات را کاملا به صورت رایگان ارائه می‌دهد و هر کارجویی به راحتی می‌تواند در این سامانه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای اقدام به استخدام شدن با هرعنوان شغلی کند.
در وحله اول باید شرایط خود را بسنجید، یعنی مشخص کنید به دنبال استخدام چه نوع بازاریابی هستید؟ به عنوان مثال آیا شما به دنبال استخدام شدن و یا استخدام بازاریاب اینترنتی هستید؛ یا بازاریاب تلفنی و یا امثال آن‌ها.
بعد از مشخص شدن شرایط خودتان، کلمه مورد نظر را در گوگل جست‌وجو کنید، برای نمونه کلمه استخدام بازاریاب تلفنی را سرچ کنید و به دلخواه وارد یکی از سایت‌های کاریابی شوید تا بروزترین و جدیدترین آگهی‌های استخدامی در مورد بازاریاب اینترنتی را مشاهده کنید.
در وحله دوم برای اینکه بتوانید اطلاعاتی مانند شماره‌های تماس و آدرس و امثال این اطلاعات را مشاهده کنید، باید یک حساب کاربری با هر عنوانی که دارید (کارجو و یا کارفرما) در سایت ایجاد کنید.
بعد از ایجاد حساب کاربری اگر عنوان کارجو داشته باشید بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، آدرس سکونت و ...)، باید سطح مهارتتان را در هر زمینه‌ای (زبان خارجی، سوابق کاری و ...) مشخص کنید، با وارد کردن این اطلاعات هر دو طرف (کارجو و کارفرما) توانایی بیشتری در زمینه استخدام شدن و استخدام کردن خواهند داشت.
بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل، باتوجه به روال هر سایتی، اگر هزینه‌ای در قبال نمایش دادن اطلاعات آگهی از شما کارجویان عزیز خواسته شد، آن‌ را پرداخت کنید تا بتوانید به اطلاعات آگهی دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌، به سادگی اطلاعات آگهی‌ها را مشاهده کنید.
اگر چه کارفرما باشید، بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی؛باید به وارد کردن اطلاعاتی که در مورد زمینه‌ی شغلی‌تان هست اقدام کنید و سپس اگر هزینه‌ای در قبال ثبت آگهی از شما خواسته شد،آن را پرداخت کنید تا قابلیت ثبت آگهی برای شما باز شود.
بعد از اتمام ثبت نام در سایت کاریابی، علاوه بر اینکه قادر خواهید بود آگهی‌های استخدام خویش را به ثبت برسانید، می‌توانید لیست کارجوهایی را که دارای مشخصات و مهارت‌های کافی برای استخدام شدن توسط شما هستند را مشاهده فرمائید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام