اطلاعات تماس
 • 099167*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102055936918659

آنچه باید قبل از خرید زیورآلات و بدلیجات بدانیم

کد: 140102055936918659

https://bit.ly/3rObkTQ

، (اخبار رسمی): در این مقاله از بدلباز آنچه باید قبل از خرید بدلیجات و زیورآلات بدانیم را بررسی و نکاتی را درباره خرید بدلیجات بیان خواهیم کردم که توجه به آن‌ها می‌تواند در انتخاب و خرید زیورآلات کمک کننده باشد.

آنچه باید قبل از خرید زیورآلات و بدلیجات بدانیم
نکات خرید بدلیجات

در این مقاله از بدلباز، آنچه باید قبل از خرید بدلیجات و زیورآلات بدانیم را بررسی و نکاتی را درباره خرید بدلیجات بیان خواهیم کردم که توجه به آن‌ها می‌تواند در انتخاب و خرید زیورآلات کمک کننده باشد. با رعایت این نکات در خرید زیورآلات و بدلیجات می توانید مطمئن­تر عمل کنید و راحتتر زیورآلات مناسب خود را انتخاب کنید.

فهرست

 • خرید بدلیجات با در نظر گرفتن رنگ پوست
 • خرید بدلیجات با در نظر گرفتن فرم بدن
 • خرید بدلیجات با در نظر گرفتن استایل و کاربرد
 • قیمت انواع بدلیجات ژوپینگ
 • قیمت انواع بدلیجات ژوپینگ
 • خرید بدلیجات ژوپینگ

خرید بدلیجات و زیورآلات با توجه به رنگ پوست

خرید زیورآلات و استفاده درست و به موقع از آن در تغییر دادن استایل شما نقش بزرگی ایفا کرده و ظاهر شما را شیکتر نشان می‌دهد. رنگ پوست شما در انتخاب و خرید بدلیجات نقش مهمی دارد بنابراین باید قبل از خرید زیورآلات، بدانید زمینه رنگ پوست شما در کدام طیف رنگی قرار می‌­گیرد.

برای تشخیص رنگ پوست خود، ابتدا به رگ های مچ دستتان نگاه کنید :

 • اگر رنگ رگ های روی مچ دستتان آبی یا بنفش است، رنگ پوست شما در طیف سرد (متمایل به آبی) قرار دارد.
 • اگررنگ رگ های روی مچ دستتان سبز بود ، رنگ پوست شما در طیف رنگ گرم (زرد) قرار دارد.
 • اگر رنگ پوست شما خنثی باشد تشخیص رنگ رگ های شما بین سبز و آبی مشکل است.

خرید زیورآلات مناسب برای افراد دارای رنگ پوست گرم

اگر پوست بدن شما دارای تن گرم است به سراغ خرید زیورآلات با رنگ­هایی مانند زرد، طلایی و رزگلد بروید.خرید بدلیجات با رنگ طلایی بهترین نوع زیورآلات برای شما هستند البته الماس هم که سفید است نیز مناسب­تان است.

خریدزیورآلات و بدلیجات برای رنگ پوست سرد

رنگ­های سرد در طیف رنگی آبی، سبز و نقره ای هستند فلزات سفید، نیز همخوانی خوبی با رنگ پوست سرد دارد و خرید زیورآلات سفید یا نقره­­ای برای افراد دارای پوست سرد مناسب است.

خرید بدلیجات برای پوست بسیار روشن

افراد دارای رنگ پوست روشن بهتر است بدلیجاتی را انتخاب کنند که دارای رنگ­های ملایم هستند و هرگز  به زیورآلات تیره فکر نکنند.

 

خرید زیورآلات و بدلیجات برای پوست های خنثی

افرادی که رنگ پوستشان نه بسیار تیره و نه خیلی روشن است می توانند در خرید بدلیجات از رنگ­های تیره ، روشن و یا نئون استفاده کنند و در کل در انتخاب جواهر آزادی عمل بسیاری دارند.

خرید بدلیجات و زیورآلات با در نظر گرفتن فرم بدن

همیشه قبل از خرید بدلیجات، بهتر است به قد و شکل بدن توجه کنیم .در ادامه به شما  کمک می­کنیم تا با در نظر داشتن قد و فرم اندام خود بهترین انتخاب را برای خرید داشته باشید.

نکات مهم قبل از خرید گردنبند

وقتی می خواهید گردنبند خریداری کنید، به این نکته توجه داشته باشید که اضافه کردن آویز، ارتفاع گردنبند را بیشتر می‌کند. به طور کلی اگر اندامی درشت دارید و بلند قد هستید، گردنبندهای بالای ۴۵ سانتیمتر برای شما مناسب خواهند بود .اگر ریز نقش و کوتاه قد هستید، از گردنبند‌هایی که به شکل ه‍فت (۷) هستند استفاده کنید تا شما را بلندتر نشان ‌دهد .زنان با قد متوسط تقریباً می‌توانند از هر نوع گردنبندی استفاده کنند.

اگر شکم نسبتا بزرگی دارید، گردنبندهای کوتاه استفاده کنید تا شکم و نواحی پهلو مرکز توجه نباشند.کسانی که صورتشان گرد است بهتر است از گردنبند‌هایی با ارتفاع ۷۰ تا ۸۰ سانتیمتر استفاده کنند.

کسانی که صورتی مستطیلی و کشیده دارند گردنبند‌های کوتاه صورت‌شان را کوتاه‌تر نشان می‌دهد، البته زیورآلات و گردنبندهای یو (U) شکل برای این نوع صورت‌ها مناسب‌اند.

نکات مهم قبل از خرید گوشواره

موقع خرید بدلیجات به خصوص گوشواره، بهتر است به اندازه قدتان توجه داشته باشید. به طور مثال: اگر جزء زنان ریز نقش هستید بهتر است از گوشواره هایی با شکل‌های هندسی استفاده کنید.

 زنانی با قد متوسط، نسبت به بقیه خوش‌ شانس ‌هستند و تقریباً از هر نوع گوشواره‌ای می‌توانند استفاده کنند. خانم‌های قد بلند به علت فضای بین شانه‌ها و گوش‌ها بهتر است موهایشان را به سمت بالا ببندند و گوشواره‌های آویزدار و بلند برایشان مناسب خواهد بود.

اگر صورت‌ بیضی شکل دارید در زمان خرید، از گوشواره دکمه‌ ای، حلقه ‌ای، مستطیلی، گِرد و آویزدار متوسط استفاده کنید. اگر صورت‌ تان گرد است، بهتر است از گوشواره گرد، دوکی شکل متوسط، مستطیلی و آویزدار کشیده استفاده کنید.

نکات مهم قبل از خرید انگشتر

موقع خرید بدلیجات مثلاً انگشتر باید بدانیم که برای انگشت‌های چاق و پهن، انگشتر‌هایی با ضخامت و بزرگ مناسب­تر است.برای انگشت‌های کوتاه، انگشترهای بند انگشتی که روی بند اول قرار می‌گیرد، زیباتر جلوه خواهند کرد.

نکات مهم قبل از خرید دستبند

کسانی که دست‌های کوچک دارند، موقع خرید بدلیجات بهتر است به این نکته توجه داشته باشند که دستبندهای ظریف و نازک برایشان مناسب‌تر است .برای دستان متوسط بهتر است از دستبندهای ضخیم و درشت استفاده شود .کسانی هم که دست‌هایی بزرگ دارند، به غیر از دستبندهای ظریف، می‌توانند از هر نوع دستبندی استفاده کنند.

خرید بدلیجات با در نظر داشتن استایل و کاربرد

انتخاب زیورآلات، کاملاً به استایل و مدل لباس پوشیدن افراد بستگی دارد. بعد از در نظر گرفتن رنگ پوست و فرم بدن فقط کافیست ببینیم آیا بدلیجات مورد نظر با فرم لباس پوشیدن ما سازگاری دارد یا نه. قطعاً زیورآلات روزمره با لباس مجلسی هماهنگی ندارد. البته دستبندها تقریبا از این قاعده پیروی نمی­کنند و اغلب آن‌ها را می­توان با زیورآلات دیگر هماهنگ کرد.

انواع بدلیجات ژوپینگ

بدلیجات ژوپینگ از فلز مس با روکش طلا یا رادیوم است، جنس نگین‌ آن از نوع زیرکن صنعتی و دیگر سنگ‌های قیمتی از جمله کریستال‌های سواروسکی است. از موارد دیگری که موجب خاص بودن این برند شده می‌توان به رنگ آن اشاره کرد که کمی متمایل به رنگ رزگلد است.

قیمت انواع بدلیجات ژوپینگ

بدلیجات ژوپینگ با توجه به متریال باکیفیتی که در آن استفاده می‌شود، به عنوان یک زیورآلات با دوام، برندی شناخته شده در سطح جهانی است. قیمت بدلیجات ژوپینگ با توجه به مدل به‌روز و ظرافت بالا، بسیار مناسب و به صرفه است.

خرید بدلیجات ژوپینگ

گالری بدلباز وارد کننده اصلی این برند است و فروش عمده بدلیجات و زیورآلات ژوپینگ را دارد. با خرید عمده بدلیجات ژوپینگ ، می‌توانید با قیمتی بسیار کمتر از خرید تکی، صاحب زیورآلات ژوپینگ شوید یا کسب‌وکار خرید و فروش این برند را راه‌اندازی کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 099167*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی