اطلاعات تماس
  • 031*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102125952018655

به همت برند آگسا سیستم های کنترل تردد خودرویی در کشور بومی سازی شد

بومی‌سازی راهبند اتوماتیک بازویی و راهبند ضد انتحاری توسط شرکت آگسا

کد: 140102125952018655

https://bit.ly/3w9P2Nz

، (اخبار رسمی): شرکت آرمان گستر آناهیتا با تکیه بر توان داخلی موفق به بومی سازی راهبند برقی بازویی و راهبند ضد انتحاری امنیتی اتوماتیک شده است.

بومی سازی راهبند اتوماتیک بازویی و راهبند ضد انتحاری توسط شرکت آگسا
بومی‌سازی راهبند اتوماتیک بازویی و راهبند ضد انتحاری توسط شرکت آگسا

خاورمیانه به دلیل شرایط ژئوپلتیک منطقه در راس آن جمهوری اسلامی ایران همیشه مورد توجه کشورهای قدرت‌طلب بوده است.

حملات انتحاری، بی‌نظمی، سرقت‌های مسلحانه، شورش، درگیری، ناامنی و عدم کنترل تردد افراد و وسیله نقلیه‌ای که در برخی از موارد منجر به وقوع حوادث غیرقابل جبرانی خواهد شد، شرکت آرمان گستر آناهیتا را بر آن داشت تا با اتکا به بیش از 30 سال تجربه و سابقه خود، تولید محصولات کنترل تردد از جمله راهبند های اتوماتیک و ضد انتحاری را به سبد کالای خود اضافه نماید.

این مجموعه با اختصاص 15000 متر فضای صنعتی و 5700 متر سالن جهت واحد طراحی، تلاش کرده است تا گامی بلند در جهت تولید و بومی سازی راهبند های اتوماتیک بازویی باکیفیت همانند نمونه های خارجی از جمله راهبند نایس، راهبند فک در داخل کشور بردارد.

همچنین این شرکت افتخار دارد برای اولین بار در دنیا سیستم های امنیتی را با توجه به نیاز کشور طراحی و تولید کند و حتی صادرات محصولات امنیتی به کشورهای همسایه را به مرحله انجام رساند.

شرکت آرمان گستر آناهیتا مفتخر است بیش از 197 مدل سیستم های کنترل تردد از جمله راهبند اتوماتیک بازویی، راهبند ضد تروریستی، سیستم های فلزیاب، سیستم های تشخیص مواد منفجره و مواد مخدر، سیستم های بازرسی نفر و خودرو، بازرسی چمدانی فرودگاهی و هر آنچه برای تامین امنیت یک مجموعه نیاز است را تولید و تحت برند آگسا خدمت مشتریان عزیز ارائه نماید.

محصولات آگسا در وبسایت این برند به نشانی agsaco.com قابل مشاهده است.

سبد کالایی برند آگسا در زمینه سیستم های کنترل تردد و بازرسی هوشمند یکی از کامل ترین پکیج ها در ایران است و این اطمینان را می‌دهد که به صورت تخصصی تمامی نیاز های امنیتی یک مجموعه را برطرف کند.

برند آگسا ضمن اخذ مجوز های مورد نیاز جهت تولید راهبند و سیستم های مربوطه موفق شده استاندارد های بین المللی ISO 45001، ISO 9001 و ISO 14001 را کسب کند.

این شرکت در جهت افزایش رضایت مشتریان خود گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر همراه تمامی محصولات خود حتی راهبند های ضد انتحاری ارائه می‌کند که در کنار شبکه نصب و خدمات گسترده در سراسر کشور هر گونه دغدغه فکری مشتریان را بر طرف می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان