اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102155956018756

رونمایی از سایت دبیران برتر با هدف فروش آنلاین کتاب کمک درسی و غیردرسی

کد: 140102155956018756

https://bit.ly/3vTYNkc

، مشهد , (اخبار رسمی): با هدف فروش آنلاین کتاب کمک درسی و غیردرسی و دستیابی راحت تر کاربران،، از سایت دبیران برتر رونمایی شد

رونمایی از سایت دبیران برتر با هدف فروش انلاین کتاب کمک درسی و غیردرسی
رونمایی از سایت دبیران برتر با هدف فروش آنلاین کتاب کمک درسی و غیردرسی

به گزارش دبیران برتر، سایت http://dabiranebartar.ir/ که یک سایت فروشگاه خرید آنلاین کتاب است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد فروش انلاین کتاب کمک درسی و غیردرسی و دستیابی راحت تر کاربران به سایت را تسهیل کند.

علی ارشدی، مدیر دبیران برتر در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «خرید کتاب همیشه برای دوست‌داران کتاب کار هیجان‌انگیزی است. برای خیلی ها، خرید کتاب از انجام هر خرید دیگری هیجان‌انگیزتر است. وقتی وارد کتابفروشی می‌شویم، دریایی از کتاب‌ها پیش روی ماست، بین قفسه‌ها می‌رویم و کتاب‌ها را در دستمان می‌گیریم و ورق می‌زنیم، با فروشنده کتاب گپ می‌زنیم و در نهایت تصمیم می‌گیریم که چه کتابی را بخریم . در بسیاری از سایت‌های خرید کتاب آنلاین این تشریفات حذف می‌شود و جذابیت و لذت خرید کتاب را می‌کاهد. ما در فروشگاه دبیران برتر تلاش می‌کنیم کتاب‌ها را با همان تشریافت و آداب خاص همیشگی تهیه کنید.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « سایت به منظور خرید کتاب های کمک درسی و غیردرسی ایجاد شده است که اگر کتاب خاصی مد نظر شماست، فقط کافی است اسم کتاب را در قسمت جستجو بنویسید.امکان جستجو بین گزینه‌های «کتاب»، «نویسنده»، «ناشر» و «دسته بندی» وجود دارد. پس اگر از کتابی فقط نام نویسنده را می‌دانید، یا مثلا نام کتاب را ، می‌توانید یکی از این گزینه‌ها را به عنوان فیلتر انتخاب کنید.»

گفتنی است دبیران برتر، به مناسبت این رونمایی، اقدام به تخفیفات و جوایز نفیس کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت دبیران برتر به آدرس http://dabiranebartar.ir/ مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات مدادمشکی

انتشارات مداد مشکی نشر جوان و پویایی ست که با تیمی از جوان های حوزه چاپ با ایده های بکر و خلاقانه پا به عرصه کتاب نهاد و در این سال ها به گواه مخاطبین حرفه ایی و همچنین بزرگان حوزه چاپ، از هم ردیفان خود پیشی گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش