اطلاعات تماس
  • 028332*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102246072918803

معرفی فروشگاه آنلاین ایشیکو

کد: 140102246072918803

https://bit.ly/3FLXKpv

، (اخبار رسمی): بهترین مانتوهای پر فروش کشور که در هرجای ایران ببینید رو ایشیکو با قیمت پایینتر و کیفیت مناسب تولید کرده و در این وضعیت اقتصادی ضعیف در کنار مردم قرار میگیرد تا با سود کم خود و فروش زیاد بتواند بازار رقبا را تحت شعاع قرار دهد و مالکیت خود را از این بازار بزرگ هر روزه بیشتر و بهتر کند.

فروشگاه آیشیکو از سال 1398 شروع به کار کرده که با گسترش تولیدی خود و در راستای تولید پوشاک زنانه با کیفیت و قیمت مناسب کار خود را همراه با گسترش فروش اینترنتی گسترش داده تا امروزه شاهد چهار شعبه آنلاین و یک شعبه حضوری در قزوین باشیم که توان تولید پنج هزار مانتو در طول هفته را دارد.

شروع کار مجموعه با یک نفر بوده که به صورت انلاین کار خود را آغاز کرده و با گسترش تولید و محتوای مناسب از لباس و محصولات خود این مجموعه به ده ها نفر و ایجاد تولیدی و تعدد پیج های اینستاگرامی شده است.

بهترین مانتوهای پر فروش کشور که در هرجای ایران ببینید رو ایشیکو با قیمت پایینتر و کیفیت مناسب تولید کرده و در این وضعیت اقتصادی ضعیف در کنار مردم قرار میگیرد تا با سود کم خود و فروش زیاد بتواند بازار رقبا را تحت شعاع قرار دهد و مالکیت خود را از این بازار بزرگ هر روزه بیشتر و بهتر کند.

فروشگاه آیشیکو هر روزه با مد پیشرفته و لباس های به روز هم نظر تنوع کاری هم از نظر جنس و قیمت تولید میکند و مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.

مزیت آیشیکو نصبت به بقیه برندهای فروشگاهی، کیفیت مناسب، قیمت مناسب، تنوع کاری و ارسال به سراسر کشور است که شعار این مجموعه بزرگ (آیشیکو،لَمس قلب مشتری) است.

ادرس حضوری فروشگاه در مرکزیت قزوین خیابان خیام جنوبی پاساژ ستاره شهر طبقه دوم پلاک 34 است.

که تمامی اجناس را میتوانید هم حضوری هم آنلاین همراه با نماد اعتبار الکترونیک هم از سایت هم از واتساپ خریداری کنید.

سهولت خرید آنلاین،کیفیت مناسب،به روز بودن محصولات،را میتوانید از پیج ایشکو ببینید و لمس کنید.

با افتخار میزبان شما عزیزان از استان قزوین به سراسر کشور عزیزمان ایران هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 028332*****
[نمایش اطلاعات]