اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102316088218838

انتخاب بیمه دات کام در حوزه خدمات بیمه در همایش ملی ساخت ایران

کد: 140102316088218838

https://bit.ly/3yR92r7

، (اخبار رسمی): بیمه دات کام؛ شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه شد

انتخاب بیمه دات کام در حوزه خدمات بیمه در همایش ملی ساخت ایران
بیمه دات کام؛ شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه شد
انتخاب بیمه دات کام در حوزه خدمات بیمه در همایش ملی ساخت ایران
همایش ملی ساخت ایران در راستای ایجاد و تقویت تولید محصولات و خدمات داخلی است
انتخاب بیمه دات کام در حوزه خدمات بیمه در همایش ملی ساخت ایران
نشان عالی به خانم شریفیون مدیرعامل بیمه دات کام اهدا شد

بیمه دات کام با نام تجاری شرکت آریا پرداز رایکا از زیرمجموعه‌های هلدینگ سپاس، در همایش ملی ساخت ایران 1401 به عنوان شرکت برتر حوزه بیمه‎ای برگزیده و نشان عالی این همایش به سرکار خانم شریفیون، مدیرعامل مجموعه، اهدا شد. همایش ملی «ساخت ایران» با رویکرد معرفی، تجلیل از حامیان و متولیان تولید ملی، کالا و خدمات در تاریخ 26 اردیبهشت 1401 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. نکته حائز اهمیت حضور بیمه دات کام به عنوان تنها شرکت فعال در حوزه بیمه بود که از میان 400 مجموعه تولیدی و خدماتی کشوردر دیگر حوزه‌ها این نشان را کسب کرد. نوآوری در عرضه خدمات بیمه‌ای و آن هم برای اولین بار در کشور به صورت آنلاین و در بستری جدید از جمله مهم‌ترین دلایلی بودند که باعث انتخاب بیمه دات کام برای انتخاب و دریافت نشان عالی شد.

همایش ملی ساخت ایران در راستای ایجاد و تقویت تولید محصولات داخلی، محصولات صنعتی و خوشه‌های صادراتی به معرفی واحدهای تولیدی، خدماتی و صادراتی خوشنام و صاحب سبک کشور پرداخت. با توجه به شعار سال یعنی «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» از طرف رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر نوآوری، در این همایش در جهت حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی و ایجاد نوآوری، از تولیدکنندگان کالا و عرضه کننده خدمات داخلی و مدیران بنگاه‌های مطرح و موفق اقتصادی کشورتجلیل شد. نکته مهم دیگر اینکه در همایش‌های قبلی فقط تمرکز بر تولیدکنندگان موفق داخلی بوده است؛ اما در این همایش، خدمات دهندگان برتر ایرانی هم مورد تجلیل قرار گرفتند.

هدف نهایی از برگزاری این مراسم تجلیل از حامیان عرصه تولید و خدمات، ارتقای سطح کیفی محصولات و در نهایت رضایتمندی مشتریان بوده است. باید به این نکته توجه داشت که این اولین همایش ملی ساخت ایران با چنین رویکرد و هدفی بوده است که با حضور مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت امور اقتصادی، مدیران وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و با حمایت وزارت صمت، مجمع مدیران برتر، اتحادیه همکاری های فرهنگی و اقتصادی اوراسیا و سازمان بین المللی برند ایران برگزار شد. از جمله مهم‌ترین معیارهای انتخابی شرکت‌ها و مدیران برتر، پیشرو بودن در تولید ملی، ارزآوری، دانش‌بنیان بودن و استفاده از دانش داخلی است.

در این بین بیمه دات کام از میان 400 مجموعه فعال تولیدی و خدماتی در کشور که هر یک ریشه دیرینه‌ای در حوزه خودشان دارند، به عنوان شرکت برگزیده در حوزه خدمات بیمه انتخاب شد. این انتخاب با توجه به خدمات ارزنده بر اساس مصوبات وشورای عالی سیاست گذاری و داوری این همایش و عرضه خدمات فناورانه و نوآروانه در حوزه مقایسه و فروش انواع بیمه نامه به صورت آنلاین بوده است. در آخر نشان عالی ( نشان حامی تولید ملی، کالا و خدمات ایرانی) به مدیرعامل مجموعه، سرکار خانم شریفیون، اهدا شد.

بیمه دات کام سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه از جمله خودرو، موتور، بدنه، آتش سوزی، زلزله، مسافرتی، مسئولیت پزشکان، کرونا، تجهیزات الکترونیک، درمان و آسانسور از میان بیش از 20 شرکت معتبر فعال و بیمه با مجوز رسمی از بیمه مرکزی است. با شروع فعالیت از سال 96 و با به خدمت گرفتن مدیران و کارشناسان باتجربه و حرفه ای، تاکنون توانسته، گام موثری در حوزه فروش بهتر بیمه با ارائه اطلاعات دقیق و شفاف و بی طرفانه در کشور بردارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه