اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۶۶۲*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103036094918860

رست؛ تولید کننده تشک و کالای خواب

کد: 140103036094918860

https://bit.ly/3lK1iiN

، (اخبار رسمی): مجموعه تولیدی تشک رست با هدف ایجاد یک کارخانه تولیدی پیشرو در عرصه محصولات خواب با بهره گیری از ابزار مطالعات دقیق و کارشناسی تیم تحقیق و توسعه و بازرگانی و نیروی متخصص تیمی در تسخیر بازارهای داخلی جهت عرضه خدمات گسترده را دارد.

رست ؛ تولید کننده تشک و کالای خواب
رست؛ تولید کننده تشک و کالای خواب

مجموعه تولیدی تشک رست با هدف ایجاد یک کارخانه تولیدی پیشرو در عرصه محصولات خواب با بهره گیری از ابزار مطالعات دقیق و کارشناسی تیم تحقیق و توسعه و بازرگانی با تعاملات سازنده خود با بهترین عرضه کنندگان مواد خام در ایران ، نظارت و کنترل فنی دقیق جهت حمایت از مصرف کنندگان و مدیریت کیفیت توسط متخصصین خود در راه اندازی سیستم انبارداری کارآمد جهت جلوگیری از آسیب های ناشی از انبارش و هم چنین توان تولید ستودنی به واسطه بهره مندی از دستگاه های به روز و نیروی متخصص تیمی در تسخیر بازارهای داخلی جهت عرضه خدمات گسترده را دارد.

دقت در فاکتورهای انسانی ، اکونومی و مطالعه جدی در حوزه کالای خواب با مشاوره متخصصان برتر ، این امکان را فراهم نموده است تا مشتری با خرید محصولات رست، کیفیت ، عرضه به موقع و تنوع بیش از
۱۵ نوع محصول در حوزه کالای خواب را به عنوان پشتوانه خرید و انتخاب خود داشته باشد.

همچنین توجه ویژه به خدمات حمایتی جهت رفاه حال مشتریان به عنوان یکی از ارزش های افزوده این مجموعه نامی شده و تمام توان پرسنل و کادر فروش معطوف این مهم می گردد. 

تولید انواع تشک پوپولار ، پوپولار+ ، تشک دکتر رست ، هلث ،اکونومی و…

تشک پوپولار پلاس :

پارچه آنتی باکتریال non-woven 750gr تولید شده با روش دانش بنیان gutter و فنر بونل ۲.۲ تقویت شده با پلی اتیلن جهت جلوگیری از آسیب به مرکز ثقل از ویژگی های این تشک های طبی فنری ویژه است.
تقسیم کننده نیروی نقطه ای ترموفلت ضمن استحکام به حالت حوضچه ای شکل دیواره ، به اصل mute mode توجه دارد . گردش هوا توسط سوپاپ های تعبیه شده صورت گرفته و تشک به صورت دو حالته hard & soft تولید شده است. 

  • استفاده از پارچه های اکونومی
  • پارچه های آنتی باکتریال تولید شده به روش دانش بنیان
  • پارچه های تولید شده با سیستم های پروژکتایل

instagram.com/restkhab

تهران ، بزرگراه آیت الله سعیدی ، نرسیده به چهارراه یافت آباد ، کوچه تقی زاده ، پلاک ۱۴

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۶۶۲*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید