اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103086105117514

در میان 100 شرکت برتر تولیدکننده داخلی

دنای، برگزیده‌ نشان عالی تولیدکننده‌ برتر همایش ملی ساخت ایران

کد: 140103086105117514

https://bit.ly/3MXffpS

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت مهرمینا الکترونیک، دنای، در همایش شرکت‌های برتر تولیدکننده‌ ایرانی، مفتخر به دریافت نشان عالی و تندیس همایش شد

دنای، برگزیده‌ی نشان عالی تولیدکننده‌ی برتر همایش ملی ساخت ایران
دنای، برگزیده‌ نشان عالی تولیدکننده‌ برتر همایش ملی ساخت ایران

همایش ساخت ایران، با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد وزارت امور اقتصادی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران وزرات میراث فرهنگی و گردشگری، در روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه، در سال همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

رویکرد این همایش، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و معرفی و تجلیل از حامیان تولید ملی، کالا و خدمات داخلی بوده است. در این همایش در میان صد شرکت تولیدکننده، شرکت مهرمینا الکتریک، نشان عالی و تندیس این همایش را دریافت کرد.

از جمله معیارهای انتخاب شرکت برتر، اولویت قرار دادن شرکت‌های دانش‌بنیان، ارزآوری، حمایت از شرکت‌های پیشرو در تولید ملی، بهره‌گیری از دانش داخلی و پشتیبانی از شرکت‌های پایین‌دستی عنوان شده‌اند.

شرکت مهرمینا الکترونیک، دنای، با سابقه‌ی 10 سال فعالیت در زمینه‌ی تولید تلویزیون، اسپیکر خانگی، گیرنده‌ی دیجیتال و ضبط خودرو، در زمره‌ی شرکت‌های خوشنام و فعال در زمینه‌ی تولید داخل و اشتغالزایی قرار دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دناکالا

شرکت مهر مینا الکترونیک ( سهامی خاص ) واقع در استان البرز یکی از پیشگامان صنعت لواز صوتی و تصویری است که در سال 1391 با ماموریت تولید محصول با کیفیت ایرانی و شعار حس کیفیت برتر تاسیس شد و محصولات خود را تحت نام برند دنای تولید و به بازار عرضه کرد . در ایتدا دنای فعالیت خود را با مونتاژ گیرده دیجیتال آغاز نمود اما در سال 1393 با احداث کارخانه شماره به خود کفایی در تولید گیرنده دیجیتال DIP و SMD یک به مساحت 2400 متر مربع و تشکیل واحد های رسیدیم. در سال 1395 با افتتاح کارخانه شماره 2 به مساحت 4800 مترمربع، وارد عرصه تولید اسپیکر و تلویزیون براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا نمود . در این بین حفظ شعار (( حس کیفیت برتر )) در کنار کیفیت بالای برند ایرانی سرلوحه فعالیت تمامی پرسنل مجموعه بوده است . چشم انداز ما در مهر مینا الکترونیک(سهامی خاص) اعتقاد داریم که خدمات با کیفیت، خدمات متمرکز بر مشتری، تحویل به موقع و قیمت گذاری مقرون به صرفه همان چیزی هستند که درخواستهای مشتریان را برآورده میکند و باعث میشود آنها به ما وفادار باشند. از همین رو ما تمام تلاش خود را میکنیم تا فراتر از خواسته های مشتریان را برآورده کنیم و پاسخگوی نیازهای خاص آنها باشیم. پیشرفت، گسترش کارخانجات و تولید محصولات با کیفیت و توانایی رقابت با برندهای برتر جهانی، یکی از اهداف اصلی بنیانگذاران برند دنای بوده تا در آینده نزدیک در بازارهای جهانی نیز وارد شده و به یک برند ایرانی در بازارهای جهانی تبدیل شوند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید