اطلاعات تماس
  • 093733*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103186124518798

حمل هوایی، فریت بار، حل اختلافات گمرکی و سایر خدمات بازرگانی بین المللی

شرکت بازرگانی بین المللی همراه دژ ایرانیان

کد: 140103186124518798

https://bit.ly/3xq1329

، (اخبار رسمی): شرکت همراه دژ ایرانیان زیر مجموعه شرکت بزرگ و با سابقه‌ و عضو فعالان اقتصادی کشور، سپاهان همراه است که با دارا بودن مجوز رسمی و قانونی خدمات حمل بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری، قادر به حمل و نقل بدون محدودیت کالاها از اقصی نقاط جهان با بهترین کیفیت خدمت رسانی و کمترین زمان ممکن است.

شرکت بازرگانی بین المللی همراه دژ ایرانیان
شرکت بازرگانی بین المللی همراه دژ ایرانیان

شرکت همراه دژ ایرانیان با دارا بودن مجوز رسمی و قانونی خدمات حمل بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری، قادر به حمل و نقل بدون محدودیت کالاها از اقصی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن است.

شرکت همراه دژ ایرانیان زیر مجموعه شرکت بزرگ و با سابقه‌ و عضو فعالان اقتصادی کشور، سپاهان همراه است که با دارا بودن مجوز رسمی و قانونی خدمات حمل بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری، قادر به حمل و نقل بدون محدودیت کالاها از اقصی نقاط جهان با بهترین کیفیت خدمت رسانی و کمترین زمان ممکن است.

همراه دژ با دارا بودن مجوز حمل بین المللی از سازمان هواپیمایی کشوری و آشنایی کامل با قوانین گمرکی حمل هوایی بین المللی و سابقه‌ی طولانی فعالیت در حوزه‌ی حمل هوایی، قادر است کالاهای تجاری و غیرتجاری مشتریان را با سریع‌ترین روش و حداقل تشریفات گمرکی حمل کند. این با بهره گیری از توانمندی‌های تیم متخصص و مجرب لجستیکی هوایی در کشور چین، امارات متحده عربی و ایران و همچنین دارا بودن دفاتر فعال مستقر در چین و امارات، می‌تواند محموله‌های وارداتی و صادراتی شما عزیزان را با بالاترین کیفیت و کوتاه‌ترین زمان ممکن به روش هوایی حمل نماید.

خدمات شرکت بازرگانی همراه دژ ایرانیان

ارائه‌ی خدمات حمل و نقل بین المللی هوایی کالا در سراسر دنیا به ویژه چین، امارات و اروپا در بستری امن و مطمئن با بالاترین سرعت و بهترین قیمت، همچنین خدماتی برای حمل از چین به امارات و چین به ایران بدون محدودیت در وزن و حجم، از جمله خدمات اصلی همراه دژ است. سایر خدمات در ادامه این گزارش آمده است:

ترخیص کالای صادراتی

ترخیص کالا به معنی اظهار کالا به گمرک و خروج کالا از محل گمرک است. طبق بند ث ماده ۱ قانون امور گمرکی به خروج کالا از اماکن گمرکی پس از انجام تشریفات گمرکی، ترخیص کالا گفته می‌شود.

مراحل ترخیص کالای صادراتی به شرح زیر هستند:

  1. ورود اطلاعات در پنجره واحد تجارت فرامرزی(EPL)
  2. بررسی اسناد توسط کارشناس
  3. ارزیابی
  4. دریافت شماره ثبت(کوتاژ)
  5. واحد صندوق
  6. صدور پروانه
  7. درب خروج

فریت بار

فریت بار اصطلاحی برگرفته از کلمه لاتین Freight و مترادف با واژه Cargo به معنی بار می‌باشد. فریت در صنعت حمل و نقل بیشتر به منظور حمل و ارسال بار به صورت هوایی، دریایی و زمینی اطلاق می شود. مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری و برخورداری از نیروهای متخصص، باعث شده خدمات فریت بار شرکت بازرگانی بین المللی همراه دژ به صورت تخصصی به مشتریان ارائه گردد.

حمل و نقل بین المللی هوایی حمل هوایی به حمل و نقل و انتقال بار توسط هواپیما گفته می‌شود. در روش حمل و نقل هوایی، بار می‌تواند به صورت محموله‌های کوچک و یا بسیار بزرگ حمل شود. نقل و انتقال به خارج از کشور برنامه‌ریزی‌های زیادی را می‌طلبد. به همین دلیل، شما حتماً به مشاوره و دریافت خدمات از یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی احتیاج پیدا خواهید کرد.

حل اختلافات گمرکی یکی از مهم‌ترین موارد در امور گمرکی حل مسائل بین صاحبان کالا و گمرکات اجرایی است. حل اختلافات گمرکی نیاز به تسلط و آگاهی کامل به قوانین گمرکی دارد و پیشنهاد ما این است که در زمینه‌ی حل اختلافات گمرکی حتما از یک شرکت خدمات بازرگانی کمک بگیرید. چرا که از این طریق می‌توانید از ضررهای احتمالی جلوگیری کنید.

حمل چارتری

در زمانی که یک هواپیما به صورت دربست در اختیار اشخاص یا مجموعه‌ای قرار بگیرد اصطلاح چارتر برای آن استفاده می‌شود. به حمل بار از طریق چارتر، حمل چارتری گفته می‌شود.

حمل کالای مرجوعی

کالاهای مرجوعی به کالاهایی گفته می‌شوند که وارد کشور شده و بنا به دلایلی از قبیل مشکل در بخشی از کالا، صدمه دیدن کالا، مغایرت کالا و یا موارد دیگر باید به کشور مبدا و یا کشور صادر کننده برگردانده شود. برای مثال: نداشتن گواهی استاندارد مربوطه به هر کالا، ترخیص صورت نمی‌گیرد و کالا مرجوع می‌شود. کالاهای مرجوعی، کالای متروکه هم نامیده می‌شوند. در واقع این نوع کالاها وارد مرزهای کشور شده، اما صاحبان آن‌ها بنا به دلایل موجهی قصد ترخیص آن را ندارند. در یک تعریف ساده‌تر کالا یا محصولات مرجوعی اجناسی هستند که به دلایلی از جمله ممنوعیت، غیرمجاز بودن و یا عدم تطبیق با مجوزهای مربوطه قابل ترخیص از سوی کشور وارد کننده را ندارند. سرویس حمل کالای مرجوعی از خدمات بسیار ویژه و تخصصی شرکت همراه دژ ایرانیان است که با توجه به مسائل پیچیده‌ای که این نوع کالاها دارند و دارا بودن مجوز حمل هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری، این خدمت را با کیفیتی متفاوت و همسو با نیاز مشتریان ارائه می دهد.

حمل کالای خطرناک

کالای خطرناک به کالاها و موادی گفته می شود که ایمنی و سلامت مسافران یا هواپیما را به خطر می اندازند. اما این بدان معنی نیست که کالاهای خطرناک نمی توانند با هواپیما حمل شود.

حمل کالای فاسد شدنی

حمل هوایی برای کالاهایی که دارای تاریخ انقضای مصرف هستند، گزینه بسیار مناسبی است. کالاهای دارای تاریخ انقضا در حمل هوایی " کالای فاسدشدنی " خوانده می‌شوند.

حمل کالای سنگین (Oversize)

کالاها و بارهایی هستند که ابعاد یا وزن آنها بیش از حد معمول است ولی حمل هوایی آنها ممکن است. به این نوع بار معمولا کالای سنگین گفته می‌شود که با هواپیماهای بزرگ جابجا می‌شوند.

ارسال اسناد و مدارک (بسته های کوچک)

یکی از راه‌های قابل اطمینان، موثر، سریع و مقرون به صرفه برای ارسال کالا به داخل و خارج از کشور حمل هوایی بین‌المللی است. در این شیوه حمل، مرسولات به درخواست مشتری، در مقابل پرداخت هزینه مربوطه، به مقصد مورد نظر به اقصی نقاط دنیا ارسال می‌شوند.

در روش حمل بسته‌های کوچک و اسناد از روش هوایی، بسته‌های ارسالی به مقاصد بین‌المللی تحت پوشش شرکت پست بین‌المللی قرار می‌گیرد.

ترانزیت داخلی و خارجی

ترانزیت داخلی، در اصل رویه‌ای گمرکی است که بر اساس آن کالایی که حقوق و عوارض گمرکی آن پرداخت نشده است، از یک گمرک مجاز به گمرک مجاز دیگر و یا سایر اماکن یا انبارهایی که کالاها، تحت نظارت سازمان گمرک به آنها منتقل می‌شود تا تشریفات قطعی گمرکی آنها در مقصد انجام شود. ترانزیت داخلی به سرویس حمل‌ونقلی گفته می‌شود که جهت انتقال محموله به گمرکات داخل یک کشور از یک گمرک داخلی به گمرک دیگر داخل مرز همان کشور صورت می‌پذیرد.

بسته بندی کالای تجاری

بسته‌بندی کالای تجاری یکی از دغدغه‌های اصلی مسافرین و همچنین آیتم‌های مهم جهت ایمن‌سازی و به سلامت رسیدن کالاها می‌باشد. نحوه بسته‌بندی‌ها می‌بایست براساس ماهیت، ابعاد و اهمیت حمل کالا صورت گرفته و با توجه به استانداردهای حمل و شرایط شرکت حمل‌کننده مطابقت داشته باشد.

کــــارگــو

کلمه کارگو یا Cargo در فرهنگ لغات فارسی به محموله، کالا و بار ترجمه می‌شود و معمولاً در صنعت حمل‌ونقل هوائی به کالا یا باری گفته می‌گویند که توسط یک شرکت هواپیمائی بارنامه شده و از مبدأ به مقصدی مشخص ارسال می‌شود. کارگو به بار مسافری، تجاری یا نمونه کالا که بارنامه شده اطلاق می‌شود. کلمه کارگو یا به فراوانی در صنعت حمل‌ونقل استفاده می‌گردد.

بار مسافری، تجاری و نمونه کالا که برای مقصد مشخصی بارنامه برای آن صادر و با هواپیما حمل می‌گردد به‌عنوان کارگو شناخته می‌شوند. تصور بیشتر مردم از حمل بار یا کارگو این است که کالا یا کارگو حتماً با یک هواپیمای باری حمل و جابه‌جا می‌شود. این در حالی است که تمام هواپیماهای مسافری قابلیت بارگیری بار در انبار را دارند و عملاً بیشترین کالاها بین شهرها و کشورها با هواپیمای مسافری حمل می‌گردد.

شرکت همراه دژ ایرانیان با کادری متخصص آماده ارائه مشاوره رایگان و راهنمائی شما مخاطب گرامی و یا فرستنده بار مسافری و تجاری از ایران به تمام نقاط دنیا و همچنین از اقصی‌نقاط جهان به ایران و دیگر کشورهای مقصد است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 093733*****
[نمایش اطلاعات]