اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104076161516238

آشنایی با شیوه‌های استخدام تبریز

کد: 140104076161516238

https://bit.ly/3a3JuwV

، (اخبار رسمی): لازم به ذکر است که این خدمات محدود به شهر تبریز نبوده و کلیه کارفرمایان و کارجویان می توانند از شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و سایر شهرهای کشور در این سامانه نام نویسی کنند

استخدام تبریز
استخدام ملی کار

استخدام ملی کار  در تبریز یکی از عناوین شغلی پر جست و جو در سطح وب می باشد که به دلیل کلانشهر بودن تبریز افراد زیادی به دنبال کار در تبریز است. در راستای ارائه خدمات در زمینه استخدام کاریابی ها تاسیس شدند که به دو صورت حضوری و آنلاین خدمات خود را در اختیار کارجویان قرار می دهند.

هدف از تاسیس کاریابی آنلاین ارائه خدمات به صورت آنلاین و رایگان برای کارجویان و کارفرمایان بوده است. هم چنین مشاوران و کارشناسان این مجموعه دارای سابقه کار چندین ساله در این زمینه بوده و آماده ارائه مشاوره رایگان برای کارفرمایان و کارجویان در زمینه استخدام در تبریز هستند.

لازم به ذکر است که این خدمات محدود به شهر تبریز نبوده و کلیه کارفرمایان و کارجویان می توانند از شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و سایر شهرهای کشور در این سامانه نام نویسی کنند. شهر تبریز به دلیل کلانشهر بودن از نیروی منابع انسانی خوبی برخوردار می باشد و تنها مشکل استخدامی کارجویان عدم آشنایی با یک کاریابی آنلاین می باشد، تا بتوانند شغل های مرتبط را مشاهده نمایند.

در این راستا سامانه ملی کار بخش مجزایی برای کارجویان و کارفرمایان در نظر گرفته هست تا کارجویان جهت استخدام در تبریز بتوانند شغل های مورد نیاز خود را جست و جو کنند. هم چنین کارفرمایان نیز بتوانند در کمترین زمان ممکن رزومه کارجویان را مشاهده کرده و در صورت نیاز برای آنها پیامک دعوت به همکاری ارسال نمایند.

استخدام در تبریز ۱۴۰۱

از مزیت های این روش صرفه جویی در هزینه و ز مان می باشد، چرا که در زمان مصاحبه تنها افرادی مراجعه خواهند کرد که رزومه آنها قبلا یکبار توسط کارفر ما تایید شده است. استخدام در تبریز انواع شغل ها با هر گرایش و مدرک تحصیلی باعث شده کنند.

استخدام رایگان برای کارجویان

این امکان را فراهم آورده است که بتوانند بدون مراجعه به کاریابی حضوری شغل های مرتبط با زمینه تحصیلات و مهارت های خود پیدا کنند. یکی از ویژگی های مهم در این سامانه عدم پرداخت هزینه برای کارجویان می باشد، به طوری که برای تهیه و رزومه آنلاین نیز هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. کارفرمایان نیز می توانند جهت جذب نیرو با کمترین هزینه در این سامانه نام نویسی نمایند یا اینکه با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را در این کسب کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ملی کار

سامانه ملی کاریابی الکترونیکی

اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام