اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104156277618931

خرید مستقیم پروژه وزرا چیتگر (تعاونی پندار ابنیه الغدیر) مروارید منطقه ۲۲

کد: 140104156277618931

https://bit.ly/3IiBwwM

، (اخبار رسمی): پروژه وزار یکی از پروژه‌های شرکت سازه پندار ابنیه الغدیر است، این پروژه یک برج ۳۰ طبقه است که ۲۵ مسکونی، ۴ طبقه پارکینگ و ۱ لابی دارد ودر مجموع شامل ۲۰۰ واحد میباشد، به صورت کلی در هر طبقه ۸ واحد قرار دارد. برج وزرا در مروارید شهر(چیتگر) واقع شده است و اکنون در حال عضوگیری است. با ما همراه باشید..

خرید مستقیم پروژه وزرا چیتگر (تعاونی پندار ابنیه الغدیر) مروارید منطقه ۲۲
پروژه وزرا واقع در مروارید شهر منطقه 22 تهران

پروژه وزرا مروارید شهر منطقه 22 تهران ، در حال ساخت توسط تعاونی پندار ابنیه الغدیر میباشد. اطلاعات کامل همراه با شرایط پرداخت و خرید مستقیم از تعاونی با بهترین قیمت در سال 1401 ( 09354900209)

پروژه وزرا قطعه H2 مروارید شهر 

پروژه وزار یکی از پروژه‌های شرکت سازه پندار ابنیه الغدیر است، این پروژه یک برج ۳۰ طبقه است که ۲۵ مسکونی، ۴ طبقه پارکینگ و ۱ لابی دارد ودر مجموع شامل ۲۰۰ واحد است، به صورت کلی در هر طبقه ۸ واحد قرار دارد. برج وزرا در مروارید شهر(چیتگر) واقع شده است و اکنون در حال عضوگیری است. در ادامه به معرفی این پروژه میپردازیم با ما همراه باشید.

پروژه وزرا در قطعه زمین H۲ مروارید شهر قراردارد، مساحت زمین این پروژه ۲۴۰۰ متراست که با پلاک ثبتی ۲۰۹۷ به ثبت رسیده و جواز ساخت به روز نیز دارد. این قطعه زمین اکنون گودبرداری شده و فوندانسیون پروژه نیز انجام شده است. تعدادی اسکلت در پروژه نصب شده اما برای فعالیت جدید پروژه نیاز به نصب مجدد ستون دارد.

تعاونی سازه پندار ابنیه الغدیر

اعضای هیئت مدیره تعاونی پندار سازه ابنیه الغدیر تشکیل شده از اعضای هیئت مدیره تعاونی ابنیه ساحل میباشند و سابقه فعالیت و ساخت و ساز در این تعاونی را دارند و در تعاونی ابنیه ساحل ، ۳ برج با نام‌های ساحل ۱، ساحل ۲، ساحل ۳ ساخته اند.

مدیرعامل تعاونی سازه پندار ابنیه الغدیر آقای امیرمهیار طاهرخانچی تبریزی و رئیس هیات مدیره آن محمدرضا تیموری است، شماره ثبت تعاونی پندار ابنیه الغدیر: ۵۵۵۳۳۶  و شماره ملی ۱۴۰۰۹۰۲۰۳۹۴است. این تعاونی در تاریخ   ۱۳۹۸/۱۲/۷ تاسیس شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

متراژ واحد های پروژه وزرا

در هر طبقه از پروژه وزرا ، ۸ واحد مسکونی قرار گرفته است. این پروژه دارای ۳ تیپ متراژ ۱۱۰.۱۲۵ و ۱۵۰ متری است که تیپ اول دو خواب و دو تیپ بعدی بصورت سه خواب میباشند.

امکانات پروژه وزرا

از نظر امکانات این پروژه یکی از پروژه های لوکس منطقه محسوب میشود که دارای امکانات زیر است:

 • باشگاه ورزشی
 • خشکشویی مرکزی
 • دوربین مداربسته
 • کارواش اختصاصی
 • سالن اجتماعات
 • سیستم‌گرمایش سرمایش و تهویه مرکزی
 • لابی مجلل با لابی من ۲۴ساعته
 • سونا ، جکوزی
 • روف گاردن
 • باشگاه ورزشی
 • مهدکودک
 • فضای سبز اختصاصی
 • و…

قیمت پروژه وزرا

هزینه‌ای زمین و تراکم در پروژه وزرا چیتگر متری ۹.۱۰۰.۰۰۰ (نه میلیون و صد هزار تومان) اعلام شده و هزینه ساخت واحد در سال ۱۴۰۱ مبلغ ۱۰ میلیون تومان به ازای هر متر است.

یعنی به صورت کلی هر واحد برای شما متری ۱۹.۱۰۰۰.۰۰۰ (نوزده میلیون و صد هزار تومان) به صورت اقساطی تمام خواهد شد، که طی مدت ۳ الی ۴ سال این اقساط را پرداخت خواهید کرد.
اقساط این پروژه به این صورت است که شما در ابتدا بر اساس متراژ مورد نظر خود پیش پرداخت اولیه را پرداخت میکنید و در ادامه طی ۶ قسط هزینه‌ای زمین، جواز و گودبراری را تسویه خواهید کرد

در ادامه شرایط پرداخت پروژه را برای شما قرار داده ایم.

اقساط پروژه واحد 3 دانگی

ردیفتاریخواحد ۱۲۵ متری ۳ خواب

واحد ۱۵۰ متری ۳ خواب

۱پیش پرداخت

۱۷۹ میلیون

۲۳۳ میلیون
۲۱۴۰۱/۰۴/۳۰۶۰ میلیون۷۵ میلیون
۳۱۴۰۱/۰۵/۳۰۶۰ میلیون۷۵ میلیون
۴۱۴۰۱/۰۶/۳۰۶۰ میلیون۷۵ میلیون
۵۱۴۰۱/۰۷/۳۰۶۰ میلیون۷۵ میلیون
۶۱۴۰۱/۰۸/۳۰۶۰ میلیون۷۵ میلیون
۷۱۴۰۱/۰۹/۳۰۶۰ میلیون۷۵ میلیون

هزینه‌ی ساخت پروژه

هزیه ساخت در پروژه وزرا مروارید شهر منطقه ۲۲ بر اساس متری ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است، این مبلغ به صورت عللسحاب است و با توجه به تورم و طبق اعلام نرخ بانک مرکزی و هزینه‌های مصالح ساختمانی قابل افزایش است، و بالاتر میرود. باید در نظر گرفت که این افزایش هزینه باید بر اساس فاکتور و طبق نرخ مرجع قیمتگذاری باشد.

امتیاز پروژه وزراء

در ابتدا توضیح کوچکی در خصوص حق امتیاز به شما ارائه کنیم: حق امتیاز به معنای رتبه‌ای شخص در تعاونی است، این رتبه چگونه محسابه میشود؟ بر اساس واریزی سرموعد و به موقع عضو وعدم دیرکرد در پرداخت اقساط پروژه (طبق خوش حسابی عضو) بررسی و رتبه‌بندی میشود.

وام ۴۵۰ میلیون تومانی پروژه وزرا

مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان برای پروژه وزرا وام در نظر گرفته شده است، لازم به ذکر است که این تسهیلات اعلامی در زمان ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه قابل دریافت است. تمامی پروژه‌های مروارید شهر با توجه به سند دار بودن و داشتن جواز ساخت و دستور نقشه، این امکان برایشان فراهم است، پس این وام برای زمان ساخت است که ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه جلو رفته باشد.

پروژه وزرا مروارید شهر

مروارید شهر شهرکی است که آینده خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد. اما از نظر شهرسازی و امکانات شهری به دلیل کارگاهی بودن محیط عده بسیاری کمی در آن ساکن هستند و در برخی مناطق مشاعات بصورت کامل وصل نشده است که این خود میتواند دلیلی باشد برای اینکه سرمایه‌گذاری در چنین پروژه‌هایی در سالهای آینده که محدوده تکمیل شود با رشد قیمت و افزایش سود سرمایه‌گذاری شما همراه شود. در این محدوده پروژه های دیگری نظیر پروژه هزاره سوم و پروژه ستایش و سران مروارید شهر نیز قراردارد.

تحلیل نهایی

طبق نظر کارشناسان گروه کارگزاری املاک چیتگر این پروژه در حال حاضر در حال ثبت نام و عضوگیری اولیه است ، و دارای جواز ساخت و دستور نقشه است و مشکلی از نظر ساخت ندارد همین موضوع خود یک مزیت نسبت به سایر پروژه های منطقه است پروژه وزرا در شهرک مروارید شهر قرار دارد که همانطور در بالاتر اشاره کردیم ، این شهرک برای سرمایه گذاری مناسب است. پس این پروژه برای خرید و سرمایه گذاری مناسب است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان