اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104236294218027

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی کانادا

کد: 140104236294218027

https://bit.ly/3IOLLt2

، تهران , (اخبار رسمی): وجود دانشگاه‌های رنکینگ بالای جهانی ، کیفیت آموزش موسسات آموزشی کانادا و امکان گرفتن ویزای کار و گرفتن اقامت دائم کانادا پس از تحصیل در کانادا، این کشور را یکی از مقاصد دانشجویان بین المللی کرده است. تحصیل در کانادا در برنامه‌های مهاجرتی امتیاز داشته است.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی کانادا
صفر تا صد مهاجرت تحصیلی کانادا

کانادا کشوری است که از دانشجویان و مهاجران استقبال می‌کند و گزینه‌هایی برای اقامت دائم به دانشجویان و متخصصصان ارائه می‌دهد. بیش از ۳۵۰،۰۰۰ دانشجوی بین المللی برنامه‌های تحصیلی کانادا ثبت نام می‌کنند.

شرایط اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا برای تحصیل در مقاطع مختلف امکان پذیر است. اخذ پذیرش تحصیلی کانادا برای تحصیل در مدارس از سن ۶ سالگی است. ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه‌های کانادا از سن ۱۸ سالگی امکان پذیر است. هزینه تحصیل در مدارس ، کالج و دانشگاه‌های کانادا از ۱۴۰۰۰ دلار در سال شروع می گردد. متقاضیان ثبت نام در موسسات آموزشی کانادا می توانند از طریق موسسات اعزام دانشجو به کانادا و همچنین دفاتر مهاجرتی ثبت شده در کانادا برای گرفتن پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنند. دانشجویان متقاضی تحصیل در موسسات آموزشی کانادا باید برای ورود به کانادا ویزای تحصیلی داشته باشند. مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد متاهل نیز امکان پذیر است. 

تحصیل در مدارس کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان ناست. مدارس کانادا برای آموزش زبان دانش آموزان برنامه ریزی تحصیلی خواهند داشت.

مدارک مورد نیاز جهت اپلای تحصیلی کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا

ترجمه ریز نمرات
ترجمه شناسنامه
پاسپور معتبر
گواهی تحصیلی
واکسیناسیون ( درصورت درخواست مدارس)

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانش آموزی کانادا

نامه پذیرش تحصیلی کانادا
پرداخت هزینه اپلیکیسن فی ویزا
انجام انگشت نگاری برای دانش آموزان بالای ۱۴ سال
معرفی گاردین
ارائه گواهی تمکن مالی
ارائه سند ملکی توسط والدین (در صورت وجود)
نامه استادی پلن

اپلای تحصیلی کانادا در مقطع کالج

تحصیل در کالج های کانادا با دریافت پذیرش تحصیلی از کالج هایی که دارای کد DLI هستند امکان پذیر است. افرادی که دوره مدارس خود را به پایان رسانده اند  با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود می توانند برای ثبت نام در کالج های کانادا اقدام کنند. مهاجرت تحصیلی کانادا و تحصیل در کالج های کانادا از سن ۱۸ سالگی امکان پذیر است. دروس ارائه شده در کالج های کانادا، دانشجویان را برای ورود به بازار کار کانادا آماده می کند. مدارک پایان دوره کالج های کانادا مورد پذیرش کارفرمایان کانادایی است و دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند برای پیدا کردن کار در شغل تخصصی خود اقدام کنند. فارغ التحصیلان کالج های کانادا می توانند متناسب با طول دوره تحصیلی خود و حداکثر تا ۳ سال ویزای کار پس از تحصیل دریافت کنند. تحصیل و کار در کانادا در اکثر برنامه های مهاجرتی کانادا امتیاز داشته و در نهایت این افراد می توانند برای گرفتن اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در مقطع کالج

مهاجرت تحصیلی کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی برای دوره های کالج با شرایط زیر امکان پذیر است.

داشتن پاسپورت معتبر
ارائه ترجمه ریز نمرات
ترجمه مدرک تحصیلی
نگارش انگیزه نامه
پرداخت هزینه اپلیکیشن فی پذیرش
مدرک زبان آیلتس
*** برخی از کالج های کانادا بدون مدرک زبان نیز پذیرش می دهند. دانشجویان متقاضی اخد پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان می توانند با ثبت نام در این دوره ها ، ابتدا دوره زبان را در کالج سپری کرده و سپس برای آموزش دوره تخصصی خود اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کانادا در مقطع کالج

مهاجرت تحصیلی کانادا و اخذ ویزای تحصیلی رای دوره های کالج با شرایط زیر امکان پذیر است.

داشتن پاسپورت معتبر
نگارش استادی پلن
تمکن مالی
ارائه سند ملکی (درصورت وجود)
پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزا
دانشجویان متاهل می توانند برای همسر خود نیز به صورت همزمان ویزای کار درخواست کنند.

اپلای تحصیلی کانادا در مقطع دانشگاه

اعزام دانشجو به کانادا برای مقاطع دانشگاه نیز از سن ۱۸ سالگی امکان پذیر است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی کانادا در مقطع دانشگاهی می توانند با ارائه مدرک تحصیلی مقطع پیشین برای مقاطع بالاتر دانشگاهی اقدام کنند. پذیرش تحصیلی کانادا در مقاطع مختلف نیازمند داشتن شرایط مورد نیاز آن مقطع است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا در مقطع دانشگاهی باید در ابتدا برای اخذ پذیرش تحصیلی و سپس برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنند.

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در مقطع دانشگاه

اپلای تحصیلی کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع دانشگاهی با شرایط زیر امکان پذیر است.

داشتن پاسپورت معتبر
ارائه ترجمه ریز نمرات
ترجمه مدرک تحصیلی
نگارش انگیزه نامه
پرداخت هزینه اپلیکیشن فی پذیرش
مدرک زبان آیلتس
ارائه رفرنس ( مقاطع فوق لیسانس)
ارائه مقاله (مقاطع دکتری)
*** برخی از دانشگاه‌های کانادا بدون مدرک زبان نیز پذیرش می دهند. دانشجویان متقاضی اخد پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان می توانند با ثبت نام در این دوره ها ، ابتدا دوره زبان را در موسسه ای که دانشگاه مشخص می کند سپری کرده و سپس برای آموزش دوره تخصصی خود اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز اپلای ویزای تحصیلی کانادا در مقطع دانشگاه

اعزام دانشجو به کانادا و اخذ ویزای تحصیلی برای دوره های دانشگاهی با شرایط زیر امکان پذیر است.

داشتن پاسپورت معتبر
نگارش استادی پلن
تمکن مالی
ارائه سند ملکی (درصورت وجود)
پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزا
*** دانشجویان متاهل می توانند برای همسر خود نیز به صورت همزمان ویزای کار درخواست کنند.

تحصیل رایگان در دانشگاه‌های کانادا و گرفتن بورسیه تحصیلی کانادا فقط در مقطع دکترا امکان پذیر است. دانشجویان واجد شرایط که دارای رزومه تحصیلی خوبی  هستند می توانند برای تحصیل رایگان در کانادا در مقطع دکترا اقدام کنند.

خوشبختانه گرفتن اپلای تحصیلی از دانشگاه‌های کانادا با گپ تحصیلی نیز امکان پذیر است. و دانشجویانی که دارای گپ تحصیلی می باشند با ثبت نام در دانشگاه‌های کانادا می توانند برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنند. ارائه مدارک مناسب و نگارش استادی پلن در مرحله ویزا می تواند نقش به سزایی در موفقیت و دریافت ویزای تحصیلی کانادا با گپ تحصیلی باشد.

ادامه تحصیل در کانادا در یک نگاه

  • هزینه تحصیل و زندگی مقرون به صرفه نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان
  •  دانشگاه‌های بسیار معتبر
  • امکان دریافت ویزای همراه کانادا برای کل اعضای خانواده
  • امکان دریافت اقامت دائم کانادا پس از تحصیل
  •  امکان کار همزمان با تحصیل
  • امکان دریافت انواع بورسیه دولتی و دانشگاهی در کانادا
  • امکان باز پس گرفتن تخفیفات مالیاتی در قبال پرداخت شهریه

یادگیری و آموزش در کانادا

کشورهای بالقوه برای دانشجویان بین المللی مثل ایالت متحده، فرانسه، انگلستان، نیوزیلند و استرالیا در مقابل کانادا در حال شکست خوردن هستند و همچنین کاناد به مکان مورد علاقه  دانشجویان برای گذراندن دوره های آموزشی تبدیل شده است و این تا حدی به لطف یک سیاستی قوی است که باعث کامل شدن این سه ستون مهاجرت به کانادا می‌شود.

یک دانشگاه خوب و یک برنامه ی تحصیلی مناسب پیدا کنید

گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، بعد از این که انتخاب ها و اولویت های خود را مشخص کردید حالا می توانید مکان و موسسه تحصیلی خود را انتخاب کنید. شما می توانید از بانک اطلاعاتی کالج ها و موسسات کانادا و همچنین راهنمایی و مشاوره ی مجله  Maclean برای انتخاب کالج مناسب نیازها و خواسته هایتان کمک بگیرید. پس از یافتن انتخاب صحیح ، باید مطمئن شوید مؤسسه ای که انتخاب کرده اید، یک موسسه یادگیری تعیین شده (DLI) است. از آن جا که دانشجویان بین المللی در کانادا به مجوز تحصیلی نیاز دارند، همه مجوزهای تحصیلی نیاز به نامه ی پذیرش توسط DLI دارند . لیست DLI دائما در حال تغییر است و به عنوان یک کالج تصویب شده برای میزبانی دانشجویان بین المللی توسط دولت های استانی تعیین شده است.

پذیرش برنامه تحصیلی

تمرکز بعدی باید روی پذیرش در دانشگاه منتخب شما باشد. متقاضیان باید مهلت درخواست، مدرک خاص زبانی، و تمام موارد مورد نیاز برای ورود به دانشگاه را به عنوان بخشی از روند مهاجرت به کانادا با ویزای دانشجویی بررسی کنند . پیش نیاز مجوز کامل تحصیلی ، نامه ی قبولی است. این سندی که در DLI صادر می شود, برای پیشروی و موفقیت در روند پذیرش بسیار مهم است. ممکن است دانشجویان بالقوه در صورت عدم اخذ این سند نتوانند مجوز تحصیلی را دریافت کنند. پس از دریافت نامه ی پذیرش، مجوز تحصیل برای شما توسط اداره ی مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا صادر می شود. اکنون می توانید در بازه زمانی ذکر شده در برنامه تحصیلی خود در کانادا به تحصیل بپردازید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه محبوب مهاجر

سازمان مهاجرتی الهام کیا با سابقه درخشان در امور مهاجرتی به شما کمک می‌کند تا تا اقامت کانادا را سریع‌تر به دست آورید. برای دریافت اقامت کانادا راه‌های مختلفی وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و استفاده از مشاوره رایگان می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]