اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104256295919199

آشنایی با 3 شرکت برتر عرضه کننده ژل رویال

کد: 140104256295919199

https://bit.ly/3zbeUv8

، (اخبار رسمی): لاروهای ملکه زنبورهای عسل برای آنکه بتوانند رشد کنند نیازمند مصرف پروتئین و سایر مواد دیگری هستند که به آن ژل رویال گفته می‌شود. در این مطلب با این ماده و شرکت‌های برتر عرضه کننده آن بیشتر آشنا خواهید شد.

آشنایی با 3 شرکت برتر عرضه کننده ژل رویال
آشنایی با 3 شرکت برتر عرضه کننده ژل رویال

زنبورهای کارگر این ماده را از طریق غددی که بر روی سرشان وجود دارد می‌سازند و درون قسمتی که لارو نگهداری می‌شوند تزریق می‌کنند. ژل رویال باعث می‌شود که لارو ماده تخمدان‌هایش بسیار تکامل یافته‌تر شود و برای تولید مثل آماده شود.

ژل رویال از مواد زیر به ترتیب زیاد به کم تشکیل شده است:

آب، پروتئین، مونوساکارید یا همان قند ساده، اسیدهای چرب و چند نوع ماده معدنی دیگر به همراه ویتامین های B6 و میزان کمی ویتامین سی است.

فواید ژل رویال

استفاده از ژل رویال به دلیل موادی که در درون خود دارد برای انسان فواید بسیار زیادی دارد که مهمترین آنها تقویت سیستم ایمنی، افزایش باروری و قوای جنسی در بانوان و آقایان، خواص ضد دیابتی، کاهش ریسک و ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، مکملی بسیار قوی و موثر در بهبود سرطان و ...

روش نگهداشت

 ژل رویال چون فاسد شدنی است باید سریعاً پس از گردآوری به سردخانه‌های مخصوص انتقال داده شود. به همین دلیل علاوه بر ژل رویال مرغوب نگهداری آن نیز یکی از فاکتورهای مهم برای یک شرکت تولید کننده ژل رویال است که در ادامه 3 شرکت و کمپانی برتر در تولید این ماده را به شما معرفی می کنیم.

شرکت هپی ولی (Happy Valley)

کمپانی هپی ولی که در نیوزیلند است از سال 1959 کار خود را شروع کرد. بنیانگذار آن لئون جانسون تصمیم گرفت که از همان سال وارد حوزه زنبورداری شود.

در سال 1975 یکی از همکاران او به نام بن راونزلی نام هپی ولی را برای اولین فروشگاه خرده فروشی مشترکشان درنظر گرفت. خرده فروشی اولیه که لئون جانسون و بن راونزلی در آن مشغول به کار بودند اینگونه بود که مردم خود ظرف‌هایشان را می‌آوردند و عسل دریافت می‌کردند.

تا اینکه در سال 1990 Happy Valley اولین نمونه از ژل رویال در نیوزلند را توانست فرآوری کند و وارد مرحله فروش و عرضه کند.

امروزه این کمپانی دارای بیش از 30 زنبور دار است که یکی از مرغوب ترین و بهترین ژل‌های رویال را تولید می کنند.

مزارع این شرکت طبق گفته خودشان در مانوکا واقع است و از جدید ترین روش ها برای آزمایش سلامت زنبوران خود استفاده می‌کنند.

شرکت عسل بهار

دیگر شرکت برتر در زمینه عرضه ژل رویال گالری عسل بهار می‌باشد. این شرکت توسط محمد جواد رضایی از سال 2013 با خرید تعدادی کندو فعالیت خود را شروع نمود و با گذشت زمان و بررسی پوشش گیاهی منطقه هر ساله به تولید عسل پرداخت.

همزمان با پایش و بررسی پوشش گیاهی اطراف شهرستان آشتیان که موقعیت اصلی فعالیت این مجموعه بود گوشه چشمی به محصولات جانبی زنبور عسل همچون گرده گل، بره موم، ژل رویال و زهر زنبور عسل به عنوان محصولات مکمل و جانبی زنبور عسل داشته است و گالری عسل بهار توانسته است بهترین و خالص ترین ژل رویال را تولید و عرضه کند.

این مجموعه با در نظر داشتن تولیدات خالص زنبور عسل همواره با کیفیت ترین محصولات را با اقتصادی ترین هزینه ها به هموطنان خویش عرضه می‌کند.

شرکت عسل بهار با پایش دائمی سلامت زنبوران عسل خود بهترین ژل های رویال را از لاروهای ملکه جمع آوری کرده و با قرار دادن در محیط کاملاً استریل و سرد شرایط مناسب برای نگهداری این محصول با ارزش را فراهم می‌کند.

از دیگر نوآوری‌های این شرکت می توان به تولید انواع عسل در مزه‌ها و طعم های مختلف آن هم بصورت کاملاً طبیعی اشاره کرد. عسل طبیعی زرشک، اکالیپتوس، ترنجبین، مرکبات و ... از تولیدات این شرکت می باشد.

شرکت گلوری بی ( Glory Bee)

این کمپانی که در شمال غربی کشور ایالات متحده قرار دارد در سال 1974 توسط 2 برادر به نام های پت و دیک تورانسکی شروع فعالیت خود را شروع کرد.

این 2 برادر در ابتدا به زنبورداری مشغول بودند و فقط درآمدشان از طریق فروش عسل بود. آنها عسل های خود را در گاراژ منزلشان بسته بندی می‌کردند و به مغازه‌ها و فروشندگان می‌فروختند.

تا این که در سال 1977 توانستند ساختمانی را در یکی از خیابان‌های بزرگ شهرشان خریداری کنند و بخش بسته بندی را از گاراژ به آنجا منتقل کنند.

این کار نه تنها فضای بیشتری را در اختیارشان قرار داد بلکه باعث شد که کاتالوگی را درست کنند و با پست محصولات و کاتالوگ ها را ارسال کنند.

تا اینکه در سال 1983 پت به دنبال علاقه خود یعنی آشپزی می‌رود و کندو ها که حدود 300 عدد بودند به دست دیک سپرده می‌شوند.

دیک که هدف بزرگ کردن برند گلوری بی را دارد برخی از کندوها را در سال 1986 می‌فروشد و دست به ابتکار برای بهتر کردن فروش عسل می‌زند.

از جمله کارهای او می‌توان به افزودن طعم دهنده به عسل ها اشاره کرد، طعم دهنده هایی نظیر: لیمو، شیرین بیان و... که مزه عسل را دگرگون کردند.

و این فرآیند تا به امروز به جایی رسیده است که کمپانی گلوری بی یکی از بزرگترین تولید کنندگان ژل رویال در دنیا است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]