اطلاعات تماس
  • 091202*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105096326019314

آموزش آرایش

آموزش کرم پودر زدن برای یک آرایش نچرال

کد: 140105096326019314

https://bit.ly/3Q3wTJC

، (اخبار رسمی): آموزش کرم پودر زدن برای یک آرایش نچرال : تابه‌حال به این مسئله توجه کرده‌اید که چطور میز آرایش و میز محل کارتان پر شده از محصولات آرایشی؟

آموزش کرم پودر زدن برای یک آرایش نچرال
آموزش کرم پودر زدن برای یک آرایش نچرال

آموزش کرم پودر زدن برای یک آرایش نچرال : تابه‌حال به این مسئله توجه کرده‌اید که چطور میز آرایش و میز محل کارتان، پرشده از انواع محصولات آرایشی و کیف‌ دستی‌تان به کیفی پر از رژ و بالم لب بدل شده؟ حتماً هم ترند میکاپ نچرال این روزها به گوش‌تان خورده است؛ اما، باز هم دلمان نمی‌خواهد آرایش لایت داشته باشیم، خب چرا؟ شاید اشکال در ریشه کار باشد؛

ندیدن آموزش کرم پودر زدن درست!
باور کنید که می‌شود به کمک رنگ‌ها و محصولات متفاوت هم یک آرایش سبک را تجربه کرد، فقط باید بدانید که چطور، چگونه و با چه تکنیکی می‌توان کرم پودر زدن ایده‌آلی داشت؛ چون مهم‌ترین بخش از پروسه میکاپ لایت صورت محسوب می‌شود. اگر بیس آرایش‌تان با کرم پودر، خیلی کیکی باشد، آرایش طبیعی چهره شما، تکه تکه خواهد شد. برای همین، نباید خیلی لایه‌های ضخیم از کرم پودر روی صورت‌تان بزنید. بهتر بگوییم. در ادامه این مقاله با ما همراه شوید، تا زیروبم‌ روش زدن کرم پودر را برایتان را کنیم:

۱. پوستتان را با آبرسانی، آماده آرایش کنید.
پوست خشک و کرم پودر، به آب و روغنی می‌مانند که واقعاً نمی‌توان آن‌ها را در هم آمیخت. برای همین است که میکاپ آرتیست معروف، تینا ترنباو، در مقوله آموزش کرم پودر زدن، بر اهمیت حفظ آبرسانی پیش از کرم پودر، تأکید دارد. همچنین این را بدانید که اگر روی پوست‌تان لک‌های خشکی پوست دارید، کرم پودر به خوبی رویش نمی‌نشیند. برای آبرسانی، بایستی از کرمی دارای ضخامت کافی برای رطوبت‌رسانی و سطحی نازکی برای پنهان ماندن زیر کرم پودر کمک بگیرید.

۲. از پرایمرهای متفاوت استفاده کنید.
اگر اصطلاح چندوظیفگی به گوش‌تان خورده باشد، می‌خواهیم به شما بگوییم که چنین اصلی را می‌توان برای پرایمرها نیز در نظر گرفت. به عقیده میکاپ آرتیست‌ها، می‌توان از لایه‌های متفاوتی از پرایمرها برای بخش‌های مختلف صورت استفاده کرد؛ اما چرا؟ برای اینکه در حین کرم پودر زدن و بکارگیری کانسیلرها، تنها لازم باشد، جاهای بخصوصی را بپوشانید و مجبور به زیرسازی کامل نباشید. برای مثال، اگر دلتان می‌خواهد از شدت درخشندگی پیشانی، بینی و چانه‌های‌تان کم کنید، می‌توانید از یک پرایمر مات‌کننده کمک بگیرید؛ یا اگر با منافذ بزرگ‌شده روی پوستتان چالش دارید، یک پرایمر محوکننده روی آن نقاط، آن نکته کلیدی است که به دنبالش هستید.

۳. ضخامت کرم پودر را با یک آبرسان، کمتر کنید.

یک ترفند طلایی در بحث آموزش کرم پودر زدن این است که با آبرسان، از ضخامت کرم پودر روی پوستتان کم کرده تا یک پوشش طبیعی و فوق‌العاده تحویل بگیرید. برای این کار، کافی است یک یا دو قطره از کرم پودر‌تان را به آبرسان‌تان بیفزایید؛ حال یک پوشش طبیعی‌تر و بهتر را روی چهره‌تان تجربه می‌کنید.

۴. برای افزایش درخشندگی، از هایلایتر مایع کمک بگیرید.

اگر پوستی باطراوت و شاداب می‌خواهید، فرشته نجات‌ شما، یک هایلایتر مایع خواهد بود. برای اینکه پس از کرم پودر زدن، چهره‌ای درخشان و تماشایی پیدا کنید، یک قطره از یک هایلایتر مایع معجزه خواهد کرد.

آموزش کرم پودر زدن برای یک آرایش نچرال | راهکار طلایی

برای داشتن ظاهری باطراوت و درخشان، لازم نیست هایلایترهای مایع را با کرم پودرتان ترکیب کنید. اگر درخشش را صرفاً برای نقاط مشخصی از پوست‌تان می‌خواهید، کافی است کمی از آن را روی نواحی دلخواه بزنید و به کمک یک اسفنج خوب، رویش را فشار دهید.

۵. با کرم پودر، نواقص چهره‌تان را بپوشانید.

این را به خاطر داشته باشید، که حتماً لازم نیست کل صورتتان را با کرم پودر بپوشانید؛ فقط آن جاهایی که واقعاً بدان نیاز دارد. سوزی گرشتاین، از میکاپ آرتیست‌های معروف، می‌گوید: «تنها زمانی که لازم باشد، به سراغ کرم پودر زدن بروید معمولاً کمتر از آنچه که انتظارش را دارید، بدان احتیاج پیدا می‌کنید.» استفاده از کرم پودر مایع با حالت‌پذیری معمولی به همراه یک اسفنج زیبایی برای پوشاندن حاشیه‌ها، کارتان را راه میندازد.»

۶. نوع پوست‌تان را بشناسید.

شاید یکی از بدیهی‌ترین (مهم‌ترین) بخش‌ها در آموزش کرم پودر زدن، انتخاب آن محصولی است که متناسب با نوع پوستتان باشد. اگر پوست‌ خشکی دارید، به سراغ یک کرم پودر حاوی ترکیبات آبرسان بروید و اگر پوستتان چرب است، آن محصولی که پس از استفاده، ظاهری مات به پوستتان می‌دهد. همچنین، بافت محصول نیز می‌تواند براساس نوع پوست‌تان تفاوت کند؛ اگر پوست چربی دارید، کرم پودر سنگی را انتخاب کنید، درحالی‌که برای پوست‌های خشک، کرم پودرهای مایع گزینه بهتری است.
ادامه مطلب

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091202*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی