اطلاعات تماس
  • 091927*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105166339119373

6 گام مهم برای بالا بردن امنیت خانه

کد: 140105166339119373

https://bit.ly/3Q6IEiO

، (اخبار رسمی): امنیت خانه امروزه به دلیل بالا رفتن آمار سرقت‌های خانگی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. عوامل متعددی در بالا بردن امنیت خانه دخیل هستند که توجه به آن‌ها می‌تواند تا حد زیادی دست سارقان را از تجاوز به خانه کوتاه کند حال در این مطلب به این راهکار ها می پردازیم.

6 گام مهم برای بالا بردن امنیت خانه
6 گام مهم برای بالا بردن امنیت خانه

یکی از مسائل مهمی که باید در سطح جوامع توجه ویژه‌ای به آن شود امنیت است. امنیت در واقع از دو جنبه حائز اهمیت است؛ امنیت روانی و امنیت جانی و مالی. تأمین امنیت جانی و مالی در جامعه عمدتاً باید توسط ارگان‌های دولتی صورت گیرد اما این بدان معنا نیست که خودمان تلاشی برای برقراری این امر نکنیم.

بالا بردن امنیت خانه یکی از مسائل مهمی است که می‌توان گفت بیش از هرکس به صاحب‌خانه مربوط است و باید اقدامات پیشگیری از دستبرد و هرگونه تجاوز به حریم خصوصی خانه توسط او انجام گیرد. استفاده از سیستم‌های ضد سرقت، تعویض قفل‌ها، بال ابردن ایمنی پنجره‌ها و … از جمله نکاتی است که باید در جهت بالا بردن امنیت خانه به آن‌ها توجه کرد.
امنیت خانه امروزه به دلیل بالا رفتن آمار سرقت‌های خانگی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. عوامل متعددی در بالا بردن امنیت خانه دخیل هستند که توجه به آن‌ها می‌تواند تا حد زیادی دست سارقان را از تجاوز به خانه کوتاه کند. در هر حال اگر کمی منطقی فکر کنیم همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.
آمارها نشان می‌دهد که اکثر سرقت‌ها در هنگام روز اتفاق می‌افتد. چون در عصر حاضر شاهد آن هستیم که زن و مرد هر دو شاغل هستند. بنابراین در صورت پایین بودن امنیت خانه سارقان در روز فرصت بیشتری برای نفوذ به خانه پیدا می‌کنند.
برای پیشگیری از سرقت منزل و مقابله با دزدی نیازی نیست اطراف خانه گودال حفر کنید یا کارهای دیگری را که باعث جلب توجه می‌شوند انجام دهید. در ادامه با 6 گام مهم برای پیشگیری از سرقت و ایجاد امنیت خانه آشنا خواهید شد.

  • استخدام یک سرایدار و یا نگهبان
  • استفاده از سیستم‌های دزدگیر هوشمند
  • استفاده از درب‌های ضد سرقت
  • استفاده از قفل‌های ضد سرقت
  • به کارگیری دوربین‌های مداربسته
  • استفاده از فنس‌های الکتریکی

 برای خرید سیستم های حفاظتی منزل (دزدگیر اماکن، دوربین مداربسته) با ارزان ترین قیمت بازار در  پیشرونیرو اقدام کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091927*****
[نمایش اطلاعات]